Universiteto pasirinkimas: 25 geriausių Europos universitetų

Universiteto pasirinkimas yra labai svarbi užduotis, su kuria susiduria absolventai ir jų tėvai. Yra daug veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti. Koks žmogus mėgsta, ko norėtumėte tapti, kokie yra jūsų gyvenimo tikslai. Ir nuo to reikia pasirinkti universiteto, jo dėstytojų, švietimo kokybę ir daug daugiau.

Mes parengėme jums geriausių Europos universitetų, kur galite gauti išsilavinimą, sąrašą. Mes taip pat nurodėme mokymo išlaidas. Pasirinkite geriausią, pateikite dokumentus ir pradėkite grenkite granito mokslą.

1. Madrido technikos universitetas, Ispanija

Madrido technikos universitetas
Emprego pelo Mundo

Madrido technikos universitetas yra senas universitetas. Kai kurie fakultetai yra daugiau nei 100 metų. Architektūros ir inžinerijos mokykla yra labai svarbi, nes čia buvo sukurta dviejų šimtmečių Ispanijos technologijų istorija. Šiame universitete galite gauti bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius verslo ir socialinių mokslų, inžinerijos ir technologijų srityse. Universiteto teritorijoje dirba 3 000 darbuotojų ir mokosi 35 000 studentų.

Mokestis už mokslą: 1 000 eurų per metus (apytiksliai kaina)

2. Hamburgo universitetas, Vokietija

Hamburgo universitetas
Vikipedija

Universiteto pagrindu yra šeši fakultetai. Šie fakultetai siūlo beveik visas galimas disciplinas – nuo ekonomikos, teisės, socialinių mokslų iki humanitarinių mokslų, gamtos mokslų, informatikos ir medicinos. Daugiau nei 5000 darbuotojų ir beveik 38 000 studentų. Tai vienas didžiausių Vokietijos universitetų.

Mokestis už mokslą: 300 eurų per semestrą.

3. Madrido universiteto Complutense, Ispanijoje

Vikimapija
Vikimapija

Tai vienas seniausių universitetų pasaulyje. Ir, turbūt, prestižiškiausia švietimo įstaiga Ispanijoje. Yra du miesteliai. Vienas iš jų yra Moncloa, antrasis yra miesto centre. Čia galite gauti verslo ir socialinių mokslų, meno ir humanitarinių mokslų, medicinos ir inžinerijos bakalauro laipsnį. Tai labai didelis universitetas, kuriame mokosi daugiau nei 45 000 mokinių.

Mokestis už mokslą: 1 000-4 000 eurų už visą studijų laikotarpį.

4. Oksfordo universitetas, Didžioji Britanija

Oksfordo universitetas
Tataras

Šios mokyklos istorija prasidėjo nuo 1096 metų. Tai seniausias angliškai kalbantis universitetas pasaulyje. Čia studijuoja daugiau nei 20 000 mokinių. Verslas, socialiniai mokslai, menai ir humanitariniai mokslai, kalba ir kultūra, medicina, technologijos ir technologijos. Daugiau nei 5 000 darbuotojų. Devyni kartai apdovanotas karaliaus apdovanojimu.

Mokestis už mokslą: nuo 15 000 svarų.

5. Glazgo universitetas, Jungtinė Karalystė

Glazgo universitetas
Vikipedija

Glazgo universitetas yra viena iš seniausių mokymosi vietų Jungtinėje Karalystėje. Ketvirtas seniausias universitetas visame angliškai kalbančiame pasaulyje. Tai yra vienas iš dešimties darbdavių Jungtinėje Karalystėje už mokslinius tyrimus. Yra daug programų studijoms užsienyje, jie padeda užimtumui. Yra šios sritys: verslo, socialiniai mokslai, menas, humanitariniai mokslai, kalba ir kultūra, medicina, technologijos ir technologijos. Taip pat galite gauti daktaro laipsnį.

Mokestis už mokslą: nuo 13 750 svarų.

6. Humboldto Berlyno universitetas, Vokietija

Berlyno Humboldto universitetas
Studrada

Ji buvo įkurta 1810 m. Tada jis buvo vadinamas “visų šiuolaikinių universitetų motina”. Šis universitetas turi didelę autoritetą. Čia studentams siūloma išsami humanistinis ugdymas. Tai buvo pirmasis tokio pobūdžio universitetas pasaulyje. Kaip ir kitose šio sąrašo mokymo įstaigose, galite gauti daktaro laipsnį, taip pat bakalauro ir magistro laipsnius. Universitete granito mokslas yra nugriautas 35 000 žmonių. Tai unikali, nes čia dirba tik 200 žmonių.

Mokestis už mokslą: 294 eurai per semestrą.

7. Tvente universitetas, Nyderlandai

Tventės universitetas
Vikipedija

Šis Olandijos universitetas buvo įkurtas 1961 m. Jis iš pradžių dirbo technologijų universitetu, siekdamas padidinti inžinierių skaičių. Šiuo metu tai yra vienintelis Nyderlandų universitetas, turintis savo universitetą. Vietų skaičius yra ribotas – tik 7 000 studentų. Tačiau universitete dirba 3300 mokslininkų ir specialistų.

Mokestis už mokslą: 6 000-25 000 eurų per metus.

8. Bolonijos universitetas, Italija

Bolonijos universitetas
Vinsky forumas

Vienas iš seniausių universitetų pasaulyje. Daugelis mano, kad šis universitetas yra Europos kultūros pradinis taškas ir pagrindas. Čia kiekvienais metais siūloma 198 skirtingų krypčių. Daugiau nei 5000 darbuotojų ir daugiau nei 45 000 studentų.

Mokestis už mokslą: nuo 600 eurų per semestrą (apytiksliai kaina)

9. Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla, Jungtinė Karalystė

Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla
Vikipedija

Ji buvo įkurta 1895 m., Kad padėtų studentams specializuotis socialinių mokslų studijoje. Turi savo universitetą, esantį Londono centre. Čia galite studijuoti kriminologiją, antropologiją, socialinę psichologiją, tarptautinius santykius, sociologiją ir daugelį kitų mokslų. Mokoma apie 10 000 studentų, dirba 1500 darbuotojų. Būtent ši institucija suteikė pasauliui 35 valstybių vadovus ir vadovus bei 16 Nobelio premijos laureatų.

Mokestis už mokslą: 16 395 svarų per metus.

10. Leuveno katalikų universitetas, Belgija

Leuveno katalikų universitetas
Vikimedija

Ji buvo įkurta 1425 m. Šiuo metu tai yra didžiausias Belgijos universitetas. Jis turi labai aukštą reitingą, miesteliai yra įsikūrę visoje Briuselyje ir Flandrijoje. Daugiau nei 70 tarptautinių mokymo programų. Tuo pačiu metu mokoma 40 000 studentų ir dirba 5 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: 600 eurų per metus (apytikslė kaina)

11. Šveicarijos aukštoji technikos mokykla Ciuriche, Šveicarija

Denisas Kolesnikovas
Denisas Kolesnikovas

Jis pradėjo savo darbą 1855 m. Ir šiandien yra vienas geriausių pasaulio universitetų. Pagrindinis miestelis yra Ciuriche. Švietimo įstaiga siūlo keletą geriausių fizikos, matematikos ir chemijos programų. Daugiau nei 20 000 studentų ir 5 000 darbuotojų. Norėdami priimti, turite išlaikyti testą.

Mokestis už mokslą: 650 Šveicarijos frankų per semestrą (apytikslė kaina)

12. Miuncheno universitetas, Ludwig-Maximilian, Vokietija

Miuncheno universitetas Ludwig-Maximilian
Akademikas

Vienas iš seniausių universitetų Vokietijoje. Jis įsikūręs Bavarijos sostinėje – Miunchene. 34 Nobelio premijos laureatai yra šios institucijos absolventai. Antras didžiausias Vokietijos universitetas. 45 000 studentų ir apie 4 500 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: apie 200 eurų per semestrą.

13. Laisvas Berlyno universitetas, Vokietija

Berlyno laisvasis universitetas
Turistas

Įkurta po Antrojo pasaulinio karo, 1948 m. Vienas iš geriausių pasaulio universitetų mokslinių tyrimų srityje. Yra tarptautinių biurų Maskvoje, Kairas, San Paulo, Niujorke, Briuselyje, Pekine ir Naujojoje Delyje. Tai leidžia mokslininkams ir mokslininkams remti bei kurti tarptautinius ryšius. Yra 150 skirtingų programų. 2 500 darbuotojų ir 30 000 studentų.

Mokestis už mokslą: 292 € už semestrą.

14. Freiburgo universitetas, Vokietija

Freiburgo universitetas
Teologas

Buvo sukurta siekiant suteikti studentams galimybę mokytis be politinės įtakos. Universitetas bendradarbiauja su daugiau nei 600 mokslininkų iš viso pasaulio. 20 000 studentų, 5 000 darbuotojų. Vokietijos kalbos žinios yra privalomos.

Mokestis už mokslą: apie 300 eurų per semestrą (kaina yra apytiksliai)

15. Edinburgo universitetas, Jungtinė Karalystė

Edinburgo universitetas
Vikipedija

Ji buvo įkurta 1582 metais. Čia rengiami 2/3 tautybių atstovai iš viso pasaulio. Tačiau 42% studentų yra iš Škotijos, 30% – iš Jungtinės Karalystės ir tik 18% iš kitų pasaulio šalių. 25 000 studentų, 3 000 darbuotojų. Garsūs absolventai: Catherine Granger, Joan Rowling, Charles Darwin, Conan Doyle, Chris Hoy ir daugelis kitų.

Mokestis už mokslą: nuo 15 250 svarų per metus.

16. Lozanos federalinė politechnikos mokykla, Šveicarija

Lausanne federalinė politechnikos mokykla
Vikipedija

Šį universitetą finansuoja valstybė, specializuojasi mokslo, architektūros ir inžinerijos srityse. Čia galite susipažinti su studentais iš daugiau nei 120 šalių. 350 laboratorijos yra pagrįstos šio universiteto teritorija. 2012 m. Šis universitetas pateikė 75 prioritetinius patentus su 110 išradimais. 8 000 studentų, 3 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: 1 266 Šveicarijos frankų per metus.

17. Londono universiteto koledžas, UK

Londono universiteto koledžas
Britų tiltas

Strategiškai įsikūrusi Londono širdyje. Žinomas dėl įspūdingų tyrimų. Ši institucija pirmoji gavo bet kurios klasės, rasės ir religijos studentus. Šiame universitete užsiima 5 000 darbuotojų ir 25 000 studentų.

Mokestis už mokslą: 16 250 svarų sterlingų per metus.

18. Berlyno technikos universitetas, Vokietija

Berlyno technikos universitetas
Garant Tour

Šis universitetas atliko didelį vaidmenį paversdamas Berlyną vienu iš pirmaujančių pramoninių pasaulio miestų. Čia studentai yra apmokyti technologijų ir gamtos mokslai. 25 000 studentų ir 5 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: apie 300 eurų per metus.

19. Oslo universitetas, Norvegija

Oslo universitetas
Vikipedija

Įkurta 1811 m., Ji finansuojama valstybės ir yra seniausia institucija Norvegijoje. Čia galite mokytis verslo, socialinių ir humanitarinių mokslų, meno, kalbos ir kultūros, medicinos ir technologijų. 49 magistro studijų programos anglų kalba. 40 000 studentų, daugiau nei 5 000 darbuotojų. Penki mokslininkai iš šio universiteto tapo Nobelio laureatais. Ir vienas iš jų gavo Nobelio taikos premiją.

Mokestis už mokslą: nėra informacijos.

20. Vienos universitetas, Austrija

Vienos universitetas
Akademikas

Įkurta tolimoje 1365 m. Ir yra vienas iš seniausių universitetų vokiškai kalbančiose šalyse. Vienas iš didžiausių Vidurio Europos universitetų. Didžiausias Austrijos mokslinis ir pedagoginis universitetas. Jos miesteliai yra 60 gyvenviečių. 45 000 studentų ir daugiau nei 5 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: apie 350 eurų per semestrą.

21. Londono imperijos kolegija, Jungtinė Karalystė

Londono imperijos koledžas
Naujienos HD kokybės

Londono imperijos kolegija pradėjo teikti savo paslaugas 1907 m. Ir šventė savo 100-ąsias metines, tapdama nepriklausoma institucija. Anksčiau jis buvo Londono universiteto narys. Tai vienas iš prestižiškiausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Ši kolegija yra susijusi su penicilino atradimu ir optinių skaidulų pagrindais. Visame Londone yra aštuoni miesteliai. 15 000 studentų, 4 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: nuo £ 25.000 per metus.

22. Barselonos universitetas, Ispanija

Barselonos universitetas
Vikipedija

Barselonos universitetas buvo įkurtas 1450 m. Neapolio mieste. Šeši miesteliai antrajame pagal dydį Ispanijos mieste – Barselonoje. Nemokami kursai ispanų ir katalonų kalba. 45 000 studentų ir 5 000 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: 19 000 eurų per metus.

23. Maskvos valstybinis universitetas, Rusija

Maskvos valstybinis universitetas
FEFU

Universitetas buvo įkurtas 1755 m. Ir laikomas vienu seniausių Rusijos institucijų. Daugiau nei 10 mokslinių tyrimų centrų, teikiančių mokslinius darbus studentams praktinę pagalbą. Manoma, kad Maskvos valstybinio universiteto ugdymo pastatas yra aukščiausias švietimo įstaiga pasaulyje. Daugiau nei 30 000 studentų ir iki 4 500 darbuotojų.

Mokestis už mokslą: 320 000 rublių už metus.

24. Karališkasis technologijos institutas, Švedija

Karališkasis technologijos institutas
Vikipedija

Didžiausias ir seniausias Švedijos technikos koledžas. Akcentuojamas taikomojo ir praktinio mokslo srityje. Daugiau nei 2000 darbuotojų ir 15.000 studentų. Palyginti su kitais universitetais šioje pasaulio dalyje, didelė dalis studentų yra užsieniečiai.

Mokestis už mokslą: nuo 10 000 eurų per metus.

25. Kembridžo universitetas, Didžioji Britanija

Kembridžo universitetas
Rabbi

Ji buvo įkurta tolimais 1209 metais. Visada pirmaujančių pasaulio universitetų sąraše. 3000 darbuotojų ir 25 000 studentų iš viso pasaulio. 89 Nobelio premijos laureatai. Kembridžo absolventai turi didžiausią užimtumą JK. Universitetas su tikrai visame pasaulyje pavadinimu.

Mokestis už mokslą: nuo 13 500 svarų per metus.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 25