Krémová dekorácia bez cukrárenských hrotov

Prvým krokom je pripraviť samotný krém a farbiť ho v požadovaných farbách. Pre náš olej smotana bič sa 250 g mäkkého masla do bielych, potom po častiach bez zastavenia miešadla, zalejeme tri šálky preosejú práškového cukru a naliať niekoľko lyžíc mlieka.

Krémové farby porcií, usporiadať ich do pečiva vrece, a ak táto nie je k dispozícii, fit a jednoduché tesné balíček zip-lock zatvorené.

Zvolený cukroví či tortu, koláče, koláčiky a sušienky, ako vrchnú kryciu vrstvu smotany, čokolády alebo polevou protiklade – so zreteľom na vybraný dekor – farbu.

Dekorácia so smotanou. Príprava.

Po dokončení všetkých prípravných operácií sa môžete začať cvičiť. Špeciálna odroda z dekorácie bez špeciálnych návnad nie je možné očakávať, ale klasické kvety a okvetné lístky zo smotany môžu byť reprodukované celkom realisticky.

Pre prvé maličké farby zastrčte špičku vrecka na pečivo a rozlomte záhyb zvisle.

Dekorácia so smotanou. Drobné kvety.

Umiestnenie koniec vrecka kolmo k povrchu, ktorý má byť dekorovaný oblasť jazyku malú časť krému je uložená otáčaním púšť tak, aby sa plátky prekrývajú, spojí sa do kvetu. Krémové časti sa rýchlo a pri náhlych pohyboch prerušujú. V stredu kvetu kvapkanie mierne odlišné farby smotanovej alebo zavesiť okrúhle sladkosti, simulujúce nádobku.

kvety-1

Takéto chryzantémy nie sú ťažšie, ale trvajú viac času. Vystrihnite roh vrecka na pečenie tak, ako je znázornené na obrázku.

Dekorácia so smotanou. Chryzantémy.

Vložte vrecko s rezom pod uhlom 45 stupňov vzhľadom na povrch. Odložte malú časť krému a potom zaseknite tašku späť.

daisy-1

Teraz je najklasickejším krémovým dekorom ruže. Uľahčujú ich. Koniec vaku a rez vytvorila rovnakým spôsobom ako v prvom prípade, ale namiesto toho znižuje z oboch strán, musia byť vyrobené s ich štyroch strán, a opäť znovu narovnal otáčania na druhom konci smerom. Sloty musia mať rovnakú veľkosť ako je to možné.

Dekorácia so smotanou. Roses.

Držte tašku kolmo a otočte dekorovaný predmet, kým nedosiahnete očko požadovanej veľkosti. Po dosiahnutí stredu pupačky zdvihnite vrecko nahor s ostrým pohybom.

Rose-1

Letáky pod púčiky sa vykonáva obdobne ako u listov chryzantémy, ale namiesto toho malé krém časti a ostré trhnutie na konci, vak mierne kolísal dopredu a dozadu stlačením pásu. Nakoniec by krémová linka mala byť náhle prerušená.

opustí-1

Všetky detaily dekorácie, ako je farebná schéma a dodatočné dekorácie, zostávajú podľa Vášho uváženia.

Dekorácia so smotanou. Total.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 53 = 62