10 chýb, ktoré bránia dievčatám, aby sa im páčili

1. Nepozerajte sa

Ostrý zápach potu nie je dôkazom brutality, ale znakom bežnej lenosti a neúcty voči ostatným. To isté platí pre špinavé oblečenie a topánky, nezmazané vlasy, nevysušené nechty a zhnité zuby. Ak sa pokúšate potešiť dievčaťu, najskôr ju urobte tak, aby mohla byť blízko bez plynovej masky a túžba preniknúť do očí.

2. Byť sebavedomý

Ako sa vám páči dievča: nenechajte sa zdvihnúť

Ženy (a skutočne ľudia vo všeobecnosti) ako dôvera, ale nie nafúknuté. Nikto nechce celý večer počúvať príbeh o vašich zásluhách. Nikto nechce vidieť, aký hrubý ste pre čašníka, pretože sa považujete za lepšie ako on. A určite nikto nechce mať pocit, že s tebou dýcha jedným vzduchom – už je to privilégium.

3. Učiť sa žiť

Ďalšia chyba, zmiešaná s nadmernou sebadôverou. A často – na sexizmus. Ak chcete povedať tejto neopísateľnej dievčine, čo sa obliekať, kde, kto a ako pracovať, alebo aké ciele dosiahnuť, zastavte a premýšľajte: boli ste spýtaní?

Ženy sú neustále konfrontované s mužmi, ktorí sa snažia poskytnúť odborné posúdenie svojho života a prevádzkové argumenty ako “Ty si budúca matka.” Povedať, že to je rozčúlenie, je nič povedať.

Ďalšia forma skutočne mužského koncernu sa nazýva výber. Skladá sa zo zhovievavého spôsobu rozhovoru, v ktorom človek robí zľavu na ženu na základe svojho pohlavia. V skutočnosti ide o špeciálne “vysvetlenie pre dievčatá”. Takto človek spochybňuje uvedomenie a uvedomenie si partnera v tejto téme a jej intelektuálne schopnosti.

4. Byť nenápadný

Tu je všetko jednoduché: nie je možné nikomu potěšiť, kým nevie o vašej existencii. Preto je potrebné odstrániť tieň a spriateliť sa. Ak je to pre vás ťažké urobiť kvôli šialenstvu, použite tipy z týchto článkov:

  • Ako prestať byť plachý zo všetkých a všetko: 10 efektívnych metód →
  • Ako a čo hovoriť s dievčaťom, ak sú obmedzené obmedzením →

Ďalším krokom je identifikácia vášho súcitu. Komplimentujte, pýtajte sa, flirtujte, pozývame na termín – vo všeobecnosti nechajte dievčaťu pochopiť, že účelom vášho známeho nie je len spoločenský rozhovor.

5. Byť príliš naliehavý

Existuje veľa zvláštnych stereotypov spojených s manželstvom. Napríklad, že sa musí usilovať o ženu – ako keby všetci žiarili s vášňou, ak pre ňu prejdú všetky kruhy pekla. Ďalšou absurdnou vierou je to, že žena “nie” znamená “áno”, to znamená, že vaša slepá vytrvalosť údajne zaručuje súhlas.

Čo sa tu deje? Skutočnosť, že dievča je spočiatku vnímaná ako manipulátor, alebo ako osoba, ktorej názor môže byť ľahko ovplyvnený. Okrem skutočnosti, že táto pozícia je zjavne neúctivá, nie je vôbec jasné, prečo by sa malo takéto dievča kontaktovať.

Samozrejme, ak sa vám niekto páči, nespadajte do ťažkostí. Ale je potrebné byť sympatizujúci s pochúťkou. Silný tlak bude vnímaný ako porušenie osobných hraníc.

6. Pokračujte

Prenasledovanie je extrémna forma vytrvalosti, hraničiaca s posadnutosťou. Nič okrem strachu a odmietnutia, to nemôže vyvolať.

7. Byť chladný a nedostupný

Vzorec “Čím menej milujeme ženu, tým ľahšie ju máme radi”, okrem prípadov dievčat s nízkym sebavedomím a súborom obetí. Ostatní nepodporujú súcit.

8. Odcudzenie

Ako sa vám páči dievča: nepodvediete

Vzťahy sú postavené na dôvere, takže každá lež okamžite kladie kríž na ne. Ale tu je nutné pochopiť rozdiel: túžba ukázať svoje najlepšie strany nie je nič zlé, ale túžba, aby ozdobil svoje spoločenské postavenie alebo zatajiť dôležité informácie, ako je prítomnosť svojej ženy a detí, v poradí už pochybné – a nakoniec odíde do strán.

9. Porovnajte

Zahrnutie dievčaťa do hitparády vašich bývalých alebo ženských príbuzných je zlým nápadom. Porovnanie v každom smere devalvuje jeho jedinečnosť.

A vo všeobecnosti, s príbehmi o minulých vzťahoch, je lepšie počkať: chcete vstúpiť do nových, prečo by ste mali v nich ťahať batožinu starých?

10. Byť nezodpovedný

Ak neustále trpíte stretnutiami alebo ich ste systematicky neskoro, sľubte niečo a nie, dievča vidí len jednu vec – zanedbávanie. Akú túžbu spôsobuje? To je pravda, nemám s tebou nič spoločné.

Takže, čo musíte urobiť, aby dievča potešilo

1. Zostať sami

Toto je obzvlášť dôležité, ak hľadáte dlhodobý vzťah. Nekompilujte, skúste niekto iný obrázok a hrajte hry. Dokonca aj keď to pôvodne pomôže zvádzanie, pravda rýchlo vyjde.

2. Rešpektujte

Vnímajte dievča ako rovnocennú osobu, neplačte ju, snažte sa nielen ukázať, ako presvedčivé, ale aj o nej sa dozvedieť. A áno, zachovávanie jedného slova a udržanie čistého vzhľadu je tiež znakom rešpektu.

3. Nebojte sa odmietnuť

Strach nie je najlepší spojenec v podnikaní. V každom prípade je lepšie pokúsiť sa začať vzťah, než byť obťažovaný pochybnosťami. Takže aj v prípade zlyhania budete mať nové skúsenosti v komunikácii s opačným pohlavím.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 33