Ako si vybrať a sledovať filmy online

Ako si vybrať film online

Tu je niekoľko nástrojov, ktoré vám pomôžu nájsť film podľa vašich predstáv.

Bot Telegram “KinoMan 2.0”

Pomocou tohto topánok je veľmi vhodné vyhľadávať filmy na ľubovoľnom zariadení. Vyberte si žáner a bot vytvorí niekoľko náhodných filmov s odkazmi na popisy. Ak informácie nestačia, môžete prejsť na filmovú stránku na stránke “Cinema Search”, prečítať si recenzie a pripomienky.

Spolu s týmto opisom poskytuje bot aj odkazy na online divadlá, kde môžete sledovať vybraný film v dobrej kvalite. Je to veľmi výhodné.

Tiež bot ponúka náhodný film, ale na rozdiel od podobného nástroja na “KinoBoisk”, nemôžete určiť krajinu a rok, čo trochu komplikuje výber.

Ďalšou nevýhodou botov: môžete vyhľadávať len podľa žánru. Takže v kompilácii budú nevyhnutne dva, tri, alebo dokonca päť filmov hustých rokov. Ak sa vám páči len čerstvé filmy, lepšie, pravdepodobne použite iný nástroj.

Bot telegram “Kinoman 2.0” →

kinopoisk

Je to obrie s obrovskou základňou filmov, recenzií a recenzií. Všetky cesty vedú k “KinoBeach”. 🙂

Na stránkach môžete vyhľadávať filmy v náhodnom režime, ale na rozdiel od topánok najprv zadajte žáner, krajinu a rok.

Ako si vybrať filmy online na stránke

Môžete ísť do “Top 250”. V súlade s používateľmi “KinoPoisk” sa zhromažďujú najlepšie filmy.

Ak chcete rýchlo pohybovať medzi vysoko hodnotenými filmami, môžete použiť “Navigátor pre najlepšie filmy”: zadajte žáner, krajinu, rok a ďalšie kritériá.

kinopoisk

On “kinopoisk” majú možnosť nájsť film od tvorcov, a to nielen zo strany riaditeľov či herci, ale aj pre výrobcov, skladateľa, substitúcie, a ďalších odborníkov v oblasti kinematografie.

Ako si vybrať filmy online:

«Vyhľadávanie filmov» →

IMDb

Jedná sa o dobre známu stránku v anglickom jazyku s hodnotením najlepších filmov všetkých čias. Hodnotenie závisí od hodnotenia používateľa a je mierne odlišné od zoznamu “Vyhľadávanie filmov”.

IMDb

Aj na IMDb je zoznam najnovších prívesov, kalendár vydania pre rôzne krajiny a zoznam očakávaných filmov.

Ak nechcete čítať o film v angličtine, môžete sa pozrieť na “Wikipédia”: tu vyložiť hodnotenie date IMDb s odkazom na opis filmov v ruštine.

IMDb →

Leanflix

Ak sa chcete uistiť, že film stojí za to, pozrite sa na Leanflix. Na tejto stránke sa zhromažďujú hodnotenia IMDb, Rotten Tomatoes (hodnotenia filmových kritikov aj používateľov) a Leanflix.

Leanflix

Vo filtroch môžete zvoliť žáner a rok, upraviť parametre hodnotení. Okrem toho môžete svoje nastavenia uložiť a postupne si prezerať všetky filmy z vydania.

Leanflix →

Imhonet

Ak ste veľmi leniví pri hľadaní filmu sami, môžete dôverovať automatickému výberu “IMHONE”, ale najprv musíte povedať stránky o vašich preferenciách.

Ak chcete nájsť naozaj zaujímavé filmy pre vás, musíte sa zaregistrovať a zložiť dlhý test s osobnými otázkami a hodnotením filmov.

Imhonet

Potom môžete vidieť výber odporúčaných videozáznamov, ktoré viac alebo menej zodpovedajú vášmu vkusu. Zostáva len na vylúčenie už vidieť. A nezabudnite im poskytnúť odhady: zvýšite presnosť odporúčaní.

Imhonet

Rovnako ako pri iných službách založených na preferenciách, čím častejšie kladiete hodnotenie, tým lepší je výber filmov.

«Imhonet» →

Moovler

Ak nemôžete nájsť zaujímavý film podľa žánru, roku a hodnotenia, skúste odstrániť náladu. Service Moovler ako tí, ktorí sú zvyknutí hľadať konkrétny obraz, ale “niečo eposové a smiešne” alebo “niečo brutálne o mafii.”

Moovler

Služba funguje veľmi jednoducho: špecifikujte náladu a charakter a získajte náhodný film, ktorý zodpovedá vašim kritériám. Ak sa vám to nepáči, kliknite na položku “Viac”.

Moovler →

Kde sa pozerať na filmy online

Povedzme, že ste našli film. Ďalšia otázka: kde hľadať? Existuje niekoľko dobrých online kín s plateným a bezplatným obsahom, na ktorých nie sú žiadne obrazovky s hrozným prekladom.

GidOnlayn

Na tejto stránke môžete nielen pozerať, ale aj hľadať filmy. Tu je hodnotenie, na ktorom môžete triediť filmy. Toto je neviditeľná hviezdička, po kliknutí na ktorú rozdeľujete obrázky podľa popularity.

Kde sa pozerať filmy online:

Môžete si vybrať najobľúbenejšie filmy v každom žánri (a listovať cez prvých päť strán, pretože ste už všetko videli).

Registrovaní používatelia môžu komentovať filmy a dať ratingy, ktoré sa zúčastňujú na tvorbe ratingu. Navyše, po registrácii vidíte, koľko ľudí hlasovalo za film: bude ľahšie posúdiť, či je dôležité dôverovať hodnoteniu.

GidOnline →

ivi

Kde inde môžete vidieť toľko reklamy? 🙂 A ak vážne, ivi je osvedčená služba s obrovskou základňou filmov.

Kde sa pozerať na filmy online: ivi

Väčšina filmov je zadarmo: stačí sa pozrieť na všetky reklamy, prostredníctvom ktorých je služba. Nové filmy, ktoré ešte nie sú na pirátskych zdrojoch, je možné kúpiť za málo peňazí: od 99 do 349 rubľov.

ivi →

Megogo

Megogo je vynikajúci zdroj pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoj anglický alebo iný cudzí jazyk. Tu môžete zmeniť nastavenia zvukových stôp a sledovať filmy v pôvodnom jazyku. Ak si vo svojom vedomí nie ste takí istý, môžete zahrnúť ruské titulky a vychutnať si skutočné hlasy hercov.

Kde sa pozerať na filmy online: Megogo

Okrem obvyklých parametrov pre výber filmu: roku, žánru a krajiny, poskytuje odporúčania na základe vašich preferencií (musíte vyhodnotiť aspoň päť filmov), a zbierky. Napríklad, môžete si prezrieť všetky snímky s účasťou herca, tak povediac, na mieste, to znamená, bez pri pohľade na jeho filmografii.

Kde sa pozerať na filmy online: Megogo Collections

Môžete si kúpiť filmy jeden po druhom – od 49 rubľov za kus – alebo sa prihlásiť na veľké množstvo videí bez reklamy. Mimochodom, filmy Megogo sú trochu lacnejšie ako na ivi. Napríklad “ilúzia podvodu 2” – z 349 rubľov na ivi a 299 rubľov na Megogo.

“Illusion of deception 2” na ivi
“Ilúzia podvodu 2” na Megogo

Niekedy sú ceny veľmi odlišné. Napríklad jeden zo zdrojov film stojí 399 rubľov, a na druhej strane – 99. S najväčšou pravdepodobnosťou, kino pre 99 rubľov, ktoré ponúka na prenájom, to znamená, že video bude mať k dispozícii počas 1-2 dní, po ktorej bude vyplatená späť, zatiaľ čo filmy za vyššiu cenu sa navždy pridávajú do vašej osobnej zbierky.

Megogo →

Okko

Obsah spoločnosti Okko je plne zaplatený, ale nemôžete sa obávať kvality obrazu a zvuku. Okko osloví tých, ktorí chcú sledovať filmy v 3D alebo v kvalite Full HD a zvuku 5.1 v dobrom preklade alebo v origináli s titulkami.

Kde sa pozerať filmy online: Okko

Okko pracuje so všetkými zariadeniami: zo smartphonu na iOS alebo Android na konzolu PlayStation 4 a prehrávač Blu-ray značky Samsung. Všeobecne platí, že služba je určená pre tých, ktorí oceňujú video vysokej kvality a sú pripravení zaplatiť za to.

Okko →

AYYO

Toto online kino predáva filmy a ponúka ich na prenájom. Druhý je oveľa lacnejší, ale budete musieť mať čas na sledovanie filmu na určitý čas.

Na stránke sú tematické zbierky, ktoré vytvára ručne expert, top 100 filmov, filtre podľa roka, žáner, popularita. Ak sa vám film páčil, služba vám pomôže nájsť podobné.

Kde sa pozerať na filmy online: AYYO

Aj na stránkach je k dispozícii predobjednávka obrazov, ktoré sa čoskoro objavia na AYYO.

AYYO predobjednávka

Môžete sledovať filmy na smart televízoroch alebo mobilných gadgetoch: všetky kúpené alebo prenajaté videá sú vo vašom osobnom účte a sú k dispozícii na prezeranie z akéhokoľvek zariadenia.

Mimochodom, registrácia sa uskutočňuje prostredníctvom telefónneho čísla veľmi rýchlo a pohodlne. A platiť za filmy môžete prepojiť svoj účet s Vaším účtom.

AYYO →

tvzavr

K dispozícii sú bezplatné a platené filmy na prenájom alebo navždy, rovnako ako predplatné za 249 rubľov za mesiac. Predplatné zakazuje reklamu pri prezeraní všetkého obsahu: platený aj bezplatný.

Stránka má pokročilé vyhľadávanie s rôznymi filtrami. Ak nechcete nič kúpiť, môžete začiarknuť možnosť “Iba bezplatné filmy”.

Kde sa pozerať na filmy online: tvzavr

Existuje mnoho veľmi málo známych filmov. Zatiaľ čo som skúmal tvzavr, našiel som niekoľko zaujímavých snímok z rokov 2014 – 2015, ktoré sa jednoducho stratili medzi neslýchanými trhákmi.

Vzhľadom na množstvo služieb s populárnymi obrázkami, na tvzavr je lepšie nevyhľadávať konkrétny film, ale jednoducho pozrieť sa na to, čo je uvedené na páske. Nájdete tu veľa zaujímavých vecí.

tvzavr →

To končí náš výber. Povedzte nám v komentároch, aké služby používate na vyhľadávanie a sledovanie filmov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =