Kde sa pozerať na televízne relácie a filmy v angličtine s titulkami

1. Puzzle angličtina

  • Platformy: web.
  • Cena: 2 990 rubľov ročne.

Puzzle English je služba pre komplexné štúdium angličtiny. Okrem množstva hodín, cvičení a hier na túto tému nájdete na stránke projektu video knižnicu so 46 seriálmi a 512 filmov v angličtine. Sortiment postráda nové produkty, ale veľa časovo testovaných hier. Všetky tieto videá je možné sledovať online platbou ročného predplatného.

Kam sa pozerať na seriály a filmy v angličtine s titulkami: Puzzle English

Prehrávač služieb vám umožňuje zobraziť dvojité titulky a ovládať rýchlosť prehrávania. Kvalita videa je priemerná, zrejme menej ako Full HD. V službách používateľov je tiež špeciálny prekladateľ, ktorý berie do úvahy kontext a pracuje po kliknutí na slovo. Neznáme slová môžu byť ľahko zaslané do osobného slovníka a potom sa naučili špeciálnymi cvičeniami.

Puzzle angličtiny →

2. Ororo.tv

  • Platformy: web.
  • Cena: zadarmo alebo z 299 rubľov za mesiac.

Katalóg projektu zahŕňa viac ako 3 000 filmov a seriálov v angličtine. Medzi nimi sú aj novinky a už známe staré diela v rozlíšení HD.

Kde sledovať seriály v angličtine s titulkami: Ororo.tv

Do prehrávača môžete súčasne zahrnúť niekoľko titulkov v rôznych jazykoch, nastaviť rýchlosť prehrávania, rýchlo preložiť slová a pridať ich do osobného slovníka. Služba vám umožňuje naučiť sa slovnú zásobu pomocou známej techniky intervalových opakovaní.

Každý deň má používateľ možnosť sledovať až 45 minút videa a prekladať až 50 slov zadarmo. Ak chcete odstrániť obmedzenia a okrem prístupu k filmom a ďalším sériám, musíte vydať platené predplatné. Odberatelia môžu nielen pozerať videá online, ale aj si ich stiahnuť bez zobrazenia internetu.

Ororo.tv →

3. Hamatata.com

  • Platformy: web.
  • Cena: zadarmo.

Hlavným rysom služby je, že neobsahuje vlastný obsah. Môžete do neho pridávať videá z počítača alebo odkaz na iné internetové zdroje a potom k nim pripojiť titulky. To vám umožní sledovať televízne relácie a filmy v webovom prehrávači Hamatata.com s pohodlným vstavaným prekladateľom titulkov.

Kam sa pozerať na seriály a filmy v angličtine s titulkami: Hamatata.com

Hamatata.com používa technológiu “Yandex”, Google a ďalšie systémy prenosu a môže byť pripojený k LinguaLeo slovníka, takže si môžete exportovať do nových slov, a potom sa ich učiť. Všetky funkcie služby sú k dispozícii zadarmo.

Hamatata.com →

4. Tradičné video služby

Obľúbená lokalita s video obsahom, ako sú «Google Play Movies», iTunes, Netflix, IVI OKKO a tiež ponúknuť televízne programy a filmy v angličtine s titulkami v rôznych variantoch. Obzvlášť bohaté v tomto ohľade, voľba poskytuje zahraniční mediálni giganti. V ruských spoločnostiach (ivi a okko) sortiment videa s anglickou zvukovou stopou je skromnejší.

V závislosti na diváka platí pre predplatené služby alebo zakúpiť samostatný seriály a filmy, a potom teraz Full HD video na takmer všetkých moderných zariadení. Môžete si vybrať jazyk zvuku a textu, ale nemôžete súčasne zahrnúť viacero titulkov. Funkcie rýchleho prekladu a slovníky tiež chýbajú. Aj keď existujú riešenia. Napríklad rozšírenie SUFLI pre prehliadač Chrome prekladá titulky vo webovej verzii Netflix kliknutím.

iTunes

  • Platformy: macOS, iOS, Windows, Apple TV.
  • Cena: nákup a prenájom seriálov a filmov za rôzne ceny.

Aplikácia iTunes je k dispozícii na všetkých zariadeniach od spoločnosti Apple a používatelia systému Windows môžu nainštalovať špeciálneho klienta a sledovať video v ňom. Ale tu v systéme Android nemôžete službu používať.

Stiahnite si iTunes do počítača →

Filmy a televízia Google Play

  • Platformy: web, Android, iOS, Smart TV.
  • Cena: nákup a prenájom seriálov a filmov za rôzne ceny.

Google ponúka divákom obrovskú knižnicu filmov, z ktorých niektoré môžu byť prezerané v rôznych jazykoch. A ceny sú často nižšie ako v službe iTunes.

Filmy Google Play →

Netflix

Slávna medzinárodná video služba, ktorá získala v mnohých ohľadoch slávu vďaka exkluzívnym seriálom.

Netflix →

ivi

Jeden z najpopulárnejších online kín v Rusku. Zoznam filmov s anglickým jazykom, ktorý je k dispozícii na ivi, je možné prezerať v špeciálnej sekcii.

Webová stránka ivi →

Okko

Ďalšie ruské stránky, ktoré ponúkajú niektoré z videoobsahu v angličtine.

Miesto Okko →

5. Popcorn čas

Popcorn Time je cross-platformová aplikácia, ktorá pracuje na princípe torrent klienta. Len to neumožňuje čakať, až sa obsah načíta do pamäte zariadenia: Popcorn Time začne vysielať video hneď po kliknutí na tlačidlo Prehrať.

Môžete si vybrať kvalitu klipov až do Full HD, ako aj jazyk zvuku a titulkov. Pre bežnú prevádzku aplikácie potrebujete stabilný vysokorýchlostný internet.

Kam sa pozerať na seriály a filmy v angličtine s titulkami: Popcorn Time

Popcorn Time nie je k dispozícii v službách Google Play a App Store, takže je potrebné ho nainštalovať na smartphony neštandardným spôsobom. Ak chcete spustiť aplikáciu na Android, je potrebné riešiť v súlade s parametrami pre vstavanie prístrojov softvéru zo zdrojov tretích strán, a potom stiahnuť Android-verzia Popcorn Time z oficiálnych internetových stránok priamo do vášho tabletu alebo smartphonu.

Ak chcete spustiť aplikáciu v systéme iOS, musíte nainštalovať inštalátor do počítača a nainštalovať ho s časom Popcorn Time na počítači iPhone alebo iPad. Pre tento účel nie je potrebná útek z väzenia.

Popcorn Time, ako torrent trackers, distribuuje obsah ilegálne. Používaním tohto obsahu môžete porušovať autorské práva. Súčasne program umožňuje sledovať filmy, ktoré nie sú vo vašej oblasti k dispozícii oficiálne.

Popcorn Time →

6. Torrent Tracker

Kde sledovať seriály a filmy v angličtine s titulkami: Torrent Tracker

Ak vám nevadí preberanie videa do zariadenia, samozrejme si môžete prevziať seriály z angličtiny a filmy z torrent trackerov. Všetko, čo musíte urobiť – službu pre vyhľadávanie súborov (napríklad Skytorrents, TorrentSeeker, XTORX alebo iné) a uTorrent program stiahnuť. Ak sťahované video skončí bez požadovaných titulkov, môžu byť stiahnuté oddelene od zdroja Opensubtitles. Pre prezeranie je vhodné použiť prehrávače ako KMPlayer, ktoré podporujú dvojité titulky.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4