33 faktai apie “Tronų žaidimą”, apie kuriuos jūs nežinote

Faktai apie didvyrius

faktai apie
thegrumpyfish.com

Knygos karalius serijoje ir nakties karalius knygoje yra du skirtingi simboliai

Atsakydamas į gerbėjų komentarus savo tinklaraštyje, Martinas paaiškino, kad šio pobūdžio televizijos versija labai skiriasi nuo knygos pobūdžio. Knygoje “King of the Night” – legendinis paveikslas, panašus į “Lanna Smart” arba “Brandon Builder”. Tačiau septintame serijos sezone parodoma, kad nakties karalius ir baltos vaikštynės yra Miško vaikų darbas.

Kalnas iš tikrųjų galėjo sutriūti Oberino galva

Pasak “Time” žurnalo, jei mūšis tarp Kalno ir Raudonojo serpanto įvyko realybėje, kalnas galėjo sugadinti priešo galą, jei jis spaudė jėgą, lygią 230 kilogramams. Islandų sportininkas Haftor Bornsson Julius, atlikęs serijos kalnai vaidmenį, laikomas trečias žmogus pasaulio galios ir gali lengvai sutraiškyti vyro galvą kaip veržle.

Johnas Sniegas niekada nesiliptų per sieną

Patyręs alpinistas Katie Mills tvirtina, kad raiščio tipo, kuris buvo naudojamas laukinių pasikėlimas prie sienos, tinkami tik užkariauti mažų nuožulnios aukštumų, bet nepanaikinti didžiulį vertikalią sieną. Jei Jonas tikrai sugedo, jis būtų ištrauktas takas, kuris savo ruožtu tempia takas, ir taip toliau, kol visa grupė nebūtų pakabintas pririšti. Ir šiuo atveju virvė, greičiausiai, negalėjo pasitaisyti.

Dayneris taip pat yra moliuskų motina

2013 m. Mokslininkai atrado naują rūšių jūrų moliuskus, gyvenančius netoli Brazilijos pakrantės. Jūrų biologų grupė, atradusi šį atradimą, atkreipė dėmesį į silpnųjų procesų panašumą į moliuskų kūną su sidabriniais Khalishi garbanomis. Garbę Emilijos Klarko heroję, naujoji jūrinio gyvenimo rūšis buvo suteikta didžiuoju vardu Tritonia Khalisi.

Yra 70 skirtingų būdų, kaip ištarti žodį “Hodoras”

Lakoniško milžino krikščionių Nairno, kurio visas tekstas susideda iš simbolio vardo, vaidmens, sakoma, kad jūs galite pasakyti “Hodor” 70 būdų. Aktorius tvirtina, kad yra laimingas Hodoras, blogas Hodoras, liūdnas Hodoras, smalsus Hodoras ir netgi nuogas Hodoras. Tiems, kurie nori pabandyti kalbėtis su “Hodor”, “Google Play” turi specialią “Hodor” klaviatūrą.

Faktai apie aktorius

Cresee yra pasaulio čempionas spoileriuose

2014 m. “Cersei Lena Hidi” vaidmens atlikėjas “Instagram” pateikė keletą nuotraukų su užuominomis tolesnei serijos sklypo plėtrai. Verta dėkoti Hideyui: šios nuotraukos nebuvo atviros spoileriai. Priešingai, juose buvo subtilesnių užuominų, dėl kurių nieko neįmanoma nuversti, jei jūs nežinote sklypo. Pavyzdžiui, prieš kelis mėnesius kovos su “Red Mountain Žalčio Headey zapostila paveikslėlį, kuriame ji juokais verčia savo pirštus į Pedro Pascal, kurie vaidina Oberina akis.

Aktorius, kuris vaidino Aymoną Targarieną, iš tikrųjų buvo aklas

Vėlyvasis Peteris Vaughnas, kuris grojo meistro Aymono Targarieno serijoje, iš dalies buvo aklas. Aktorius mirė 2016 m. Gruodžio 93 metų amžiaus.

Arja myli šokius

Paprastai gyvenime, Arja Starko vaidmens atlikėjas Macy Williams yra daug taikingesnis hobis, nei priešų žudymas. 20 metų aktorė nuo 10 metų mokėsi šokių mokykloje ir visada svajojo tapti šokėja.

Johnas Sniegas susitiko su John Snow

Vaizdo interviu garsus JAV televizoriaus šeimininkas John Snow sutiko Keono Haringtoną, pavadintą “Sionių žaidimo” vardu. Kaip Danas Sniegas, Johno sūnėnas, sakė savo dėdė, tai buvo tikra tragedija, kad pasirodė naujas John Snow, kuris yra labiau populiarus nei jis.

John Snow sėdmenys nepriklauso Keitui Haringtonui

Vieninteliame serialo meilės scenoje, kur mes galėjome pamatyti aktorių nuogus, mes parodėme kito žmogaus veidą. Tai buvo vieno iš įgulos narių sėdmenys, kurie pakeitė tuomet sulaužytą Haringtono kulkšnį.

Faktai apie kūrėjus

faktai apie
cap.tacular.net

Ekrano užsklanda yra dar sudėtingesnė, nei atrodo

“Emmy” apdovanota neįtikėtinu trimačiu žemėlapiu ekrano užsklandoje “Sergimų žaidimai”. “Angus Wall”, kuris vadovauja darbui kurti ekrano užsklandą, tai yra begalinis darbas. Jo kompanija kiekvieną sezoną priversta atnaujinti animaciją, pridėti naujas žemes ir kiekvieną miestą pažymėti šiuo metu galiojančiu herbu. Kiekvienam naujam sezonui sukurti “splash” ekraną, dirba 10 žmonių komanda, kuri trunka apie tris mėnesius.

George Martin nori seksualinio smurto

Autorių knygos, kurios sudarė serijos pagrindą, pagaliau atsakė, kodėl jo darbe yra tiek daug seksualinių scenų. “Reuters” interviu Martinas sakė: “Aš galiu išsamiai apibūdinti, kaip kirvio mentė kirpia kaukolę ir patenka į galvą, bet niekas nemirks akimis. Man verta išsamiai apibūdinti, kaip varpa įsiskverbia į makštį – ir man piktybinių burtų srautas. Mano nuomone, tai yra beprotiška. Žmogaus istorijoje penis, prasiskverbę į makštį, davė daugybei žmonių daug malonumo, apie kuriuos negalima pasakyti apie ašis “.

Tuo pačiu metu Martin išsigąsta, kai jo paštas yra pavogtas

2011 m. Martinas skundėsi savo dienoraščio skaitytojams, kad pašto paslaugų darbuotojas pavogė dalį scenarijaus “Sesijų žaidimai”, išsiųstas Martinui paštu. Rašytojas paragino savo gerbėjus sekti rankraščių išvaizdą “eBay”. Tačiau trūkstami scenarijai, apibūdinantys devintą ir dešimtą pirmojo sezono epizodus, vis dar nerasta.

Drakonų kūrėjai buvo įkvėpti žąsų ir katės

Interviu su Wired specialisto specialiųjų efektų Svenas Martinas sakė, kad drakonai kūrėjai norėjo padaryti kažką panašaus į gulėti ant žąsų žemės, mojuoti sparnus. Judėjimo skrydžio metu peeped į šikšnosparniai, o scenos, kur Daenerys patelei glostydama savo augintinius, savo įpročius, pasak autorių, primena katė.

Pilkahos yra labai panašios į tikrą ligą

Akivaizdu, kad, kai jis atėjo su pilka liga, Martin pirmiausia galvojo apie raupsų. Tačiau yra ir kita liga, panaši į baisią knygos ligą, – ossifikacija progresuojančia fibrodisplazija. Ši reta neišgydoma liga sukelia paveiktų minkštųjų audinių degeneraciją į kaulinį audinį. Kai liga progresuoja, pacientas iš tikrųjų virsta akmeniu.

Visi sako “Khalisi” klaidingai

Dutrakio ir Valerijiečių kalbos kūrėjas Lingvistas Davidas Petersonas teigia, kad žodis “Khalisi” teisingai pabrėžia pirmąjį skiemenį. Pirmąją klaidingą versiją, daugiausia dėmesio skiriant antrą skiemenį, paskelbė Ianas Glenas, žinomas kaip Sir Jorah Mormontas. Gamintojams labiau patiko “Glen” versija.

Faktai apie rekvizitus

faktai apie
etsy.com

Remiantis serija, durų spynos “Hodor”

Kiekvienas prisimena sielvartojančią seriją, kurioje “Khodor” dėl jo priežasties turi duris ir draugams suteikia galimybę pabėgti nuo “White Walker”. Netrukus po to, kai jis buvo paskelbtas internete, pradėjo pasirodyti savarankiškai paimto Hodoro namų, o paskui profesionaliai užfiksuotų užrakto durų nuotraukos.

2013 m. “HBO” ir “Firebox” išleido ir pardavė “Geležinio sosto” kopijas

Replika iš stiklo pluošto ir polimero pasverti 159 kg buvo 2 metrų aukščio, 1,8 m gylio ir 1,65 metro pločio. Pirkti savo geležinį sostą galima už 20 000 svarų sterlingų. Deja, dabar sostai nebėra pagaminti.

Geležinis sostas turėjo būti daug didesnis

Savo dienoraštyje Martinas tai apibūdina taip: “Ugliškai. Asimetrinė. Pagaminta iš tūkstančio kalavijų, o ne iš kelių dalių. ” Iš serijos šis neatitikimas yra gerai sumuštas: viename iš epizodų Mizinets teigia, kad tūkstantis kalavijų yra mitas. Jis sako: “Ne daugiau kaip du šimtai jų skaičiuoju”.

“Valir” plienas turi tikrą prototipą

Atrodo, kad, apibūdinant legendinius garsus savo herojai George Martin buvo įkvėptas Damasko plieno. Šis garsus plienas iš Indijos ir Artimųjų Rytų buvo žinomas dėl jo patvarumo, taip pat į būdingus modelius ant mentės. Kaip ir Valerijono plieno atveju, Damasko plieno gamybos paslaptis buvo prarasta prieš kelis šimtmečius.

Visi serijos kardai turi kraujo dėmeles

Kiekvienas serijos kardas turi tikro ginklo dydį ir taip pat yra įrengtas kraujo drenažo griovelius. Manoma, kad dėl šių depresijų ant mentės kraujas išteka iš žaizdos, o kardas gali būti lengvai ištrauktas iš priešininko kūno. Kai kurie istorikai siūlo labiau tikėtiną paaiškinimą: dėl šių griovelių ginklai buvo mažiau nusverti nepakenkiant jėgai.

Madonna pasiskolino kainą Khalisi

2014 m. Kovo mėn. Madonna nusprendė atvykti į “Purim” garbę “Deyeneris” kostiumai. Tačiau kadangi Madonna yra Madonna, ir ji neturėjo suknelė suklastota, ji susisiekė su serialo gamintojais ir paprašė suteikti jai tikrą Khalisų kostiumą. Tie, žinoma, su malonumu sutiko.

Faktai apie serijos likimą

faktai apie
hollywoodreporter.com

Ši serija yra uždrausta rodyti Turkijos armijoje

2014 m. Lapkričio mėn. Turkijoje buvo uždrausta rodyti keletą televizijos programų ir serialų, įskaitant “Tronų žaidimą”. Tai buvo valdžios institucijų noras apsaugoti jaunimą nuo “seksualinio išnaudojimo, pornografijos, ekshibicionizmo, smurto, priekabiavimo ir kitų nepriimtino elgesio apraiškų” parodymų. 2012 m. Keli karininkai iš Stambulo karo akademijos buvo atleisti, kad kariūnai galėtų stebėti šou.

Tai labiausiai pavogta serija pasaulyje

Pasak “TorrentFreak”, “Tronų žaidimas” neteisėtai parsisiuntė daugiau nei bet kurią kitą seriją. 2012 m. “BitTorrent” skaitikliai užfiksavo 4,280,000 parsisiuntimų iš vienos serijos. Remiantis 2015 m. Duomenimis, pasaulio piratavimo mastai prieš seriją išaugo 45%, palyginti su 2014 m.

Šiuo metu serijoje yra 150 966 mirties scenų

Vienas iš “YouTube” naudotojų atliko 21 min. Visų žudynių rinkinį. Tiesa, tai taip pat buvo trečiojo plano bevardių didvyrių (pvz., Lannistero kariuomenės) ir gyvulių, įskaitant tūkstančius arklių, šunų ir net balandžių, mirties scenos.

Faktai apie tai, kaip serija tapo realybe

faktai apie
gameofthrones8bit.blogspot.ru

Pagal seriją yra nemokamas 8 bitų žaidimas

Komiksų inžinierius ir autorius Abelis Alvesas sukūrė ir sukūrė 8-bitų daugiapakopį žaidimą serijos sklype. Tai yra pirmoji “Alves” patirtis kuriant žaidimus, tačiau jis ketina atlikti keletą retro žaidimų.

Ši serija padėjo ūkininkui išsaugoti retų kiaulių veislę

Dėl serija, kuri viduramžių aplinkoje reikia tradicinių gyvulių veislių, savininkas Šiaurės Airija Kenny Gracie ūkyje galėjo išlikti sunkiais laikais už smulkūs ūkininkai.

Dabar galite įsigyti “Lutewalk”

Amerikiečių aviganių šunų veislių asociacijai pavyko veisti didelę veislę, kuri atrodo kaip vilkas. Šis amerikiečių piemens kiekis siekia 60 kilogramų ir yra neoficialiai vadinamas foxhole. Tik už 3000 dolerių galite tapti laimingu šio mielaus šuns šuniuko savininku. Tuo pačiu šaudymo serijoje šunų inuitų šunys.

Galbūt teismų duetas yra teisėtas net ir šiandien

Dėl JAV įstatymų spragų, teismo dvikova – tai nėra tokia fantazija. Paskutinis teismų mūšis Didžiojoje Britanijoje įvyko 1818 m., O po metų ši praktika buvo uždrausta. Tačiau 2002 m. 60-erių metų Leonas Humphreys pareikalavo teisminio dvikovos su Draudėjų ir transporto priemonių licencijavimo agentūra, kai jam buvo skirta bauda už taisyklių pažeidimą. Deja, jam buvo atsisakyta.

Yra pasaulio žemėlapio “Sesijos žaidimai”

Dizaineris Michaelas Tayznik išsitraukė savo kelio (tiksliau, geležinkelio) žemėlapius, kuriuose pasaulio sukūrė George Martin geografiją. Tai galima rasti net nuorodą į knygą ir TV serialo įvykius. Pavyzdžiui, netoli stoties Harrentaun yra įspėjimas apie didelio dulka “, susijusius su pilies Harrenhol atstatymo” sužlugdė drakonai 300 metų anksčiau aprašytų knygoje renginiuose.

Harvarde jūs galite pasimėgauti kursu “Tronų žaidimas”

Įvadinis kursas vadinamas “Real” Sostų karai “: nuo šiuolaikinės viduramžių mito modelį” suteikia ne tik praktinių išgyvenimo įgūdžius Västerås, kaip apie iš viduramžių istorijos suvokimo per prizmę “Sostų karai”.

Vesteras žino gerą vyną

Yra du dienoraščius, kad atskleisti paslaptis vesterosskoy virtuvę ir patarti Septynių Karalysčių vynų. Pirmajame svetainėje, galite rasti medaus ožkos receptas Dothraki, o antrasis gauti visą informaciją apie vesterosskim vynų sudarytas iš knygų ir serijoje.

Įžymūs namai tapo prekių ženklais

Išradingieji kompanijos “Shutterstock” vaikinai pasirodė “Game brands” ir sukūrė kilnius namus į prekių ženklus. Pavyzdžiui, drakonų mylėtojai Targarieni tapo oro linijų bendrove “Lannisters”, kurie visada moka savo skolas, paverčia investicine kompanija, o “Starkey” suvaržytas yra viršutinių drabužių linija. Bet niekas, žinoma, negali palyginti su laisvalaikio agentūrų Frei agentūra.

Contents

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =