10 garso knygų, kurie padės pakeisti gyvenimą ir sėkmę

Ką daryti, jei nėra laiko skaityti

Darbo ir šeimos darbai neretai vogia mūsų laiką ir energiją. Todėl ištekliai yra pakankami tik guli ant sofos ir fone, kad galėtumėte stebėti visas nesąmones “YouTube”. Net jei surasime įdomią knygą, užteks maksimali, ką turime, kad ji būtų įtraukta į sąrašą “skaityk kada nors”. “Kada nors” reiškia “niekada”.

Visi bus išsaugoti garso knygas. Jei esate įpratęs suvokti tik išspausdintą tekstą, turėsite pasistengti ir susikoncentruoti prie naujo informacijos pateikimo formato. Tačiau tai verta. Galite klausytis knygų kelyje ir tuo pačiu metu dirbti namuose.

“Storytel” – tai paslauga, kuri numalšys jūsų troškulį pažinti. Jis veikia tuo pačiu principu, kaip ir populiariosios muzikos paslaugos: mokate fiksuotą sumą per mėnesį ir klausydamiesi tiek daug knygų, kiek norite. Tai galima padaryti net ir be prieigos prie tinklo, jums reikia tik iš anksto atsisiųsti į savo mobiliojo prietaiso knygas MP3 formatu.

Prenumerata mėnesiui yra 449 rubliai. Už šią sumą jūs gaunate neribotą prieigą prie 2500 knygų iš bibliotekos “Storytel”. Čia ir meno kūriniai, ir literatūra apie verslą, psichologiją ir istoriją, netgi savikontrolės vadovams tiems, kurie nori mokytis užsienio kalbų.

Storytel: knygos pagal kategorijas

Nauji naudotojai nemokamai gali klausytis knygų per dvi savaites po registracijos, tada mokėjimas bus automatiškai nurašomas kas 30 dienų.

1. “Nebijokite veikti”, Sheryl Sandberg

Tai liūdnas dalykas, kad pripažinti, bet net 2017 m. Klausimas, ar moteris gali būti geras lyderis (spoileris: taip), kelia karštų diskusijų. “Facebook” operacijų direktorius Cheryl Sandberg kalba apie savo darbo patirtį ir kliūtis, su kuria susidūrė. Tai yra įkvepiantis manifestas visoms moterims, kurios visiškai klaidingai tiki, kad jos nėra skirtos sėkmingai karjerai kurti.

2. “7 labai veiksmingų žmonių įgūdžiai”, Stevenas Covey

Pripažintos verslo literatūros klasikos. Knyga Steponas Kovis pasirodė 1989 m., Tačiau aktualumas, vertinamas pagal skaitytojų susidomėjimą, iki šiol neprarado. Tai yra privaloma susipažinti visiems, kurie nori iš tikrųjų keisti savo gyvenimą, o ne pačių iliuzijų, atidedant pokyčius vėliau.

3. “7 įgūdžiai veiksmingiems vadovams”, Stevenas Covey

Ir dar vienas Stepono Kovio bestseleris. Šįkart jis kreipiasi į vadovus, nes tik tas, kuris gali valdyti save, gali sėkmingai valdyti kitus. Ši knyga padės jums iš esmės pakeisti tai, ką jūs manote, padidinsite efektyvumą ir atsisakysite, atrodytų, nekaltų įpročių, paversiančių lyderį auka.

4. “Turtingi!” 4 pagrindai ir pagrindinė paslaptis “, Yitzhak Pintosevich

Jei dirbate daug, bet jūs negaunate daugiau pinigų, yra kažkas negerai. Pasitelkę Yitzhako Pintosevičiaus knygą, jūs pagaliau suprasite, kokia yra problema, ir parengkite savo turto strategiją. Šis veiksmų vadovas tiems, kurie yra pasirengę keistis, bet nežino, kur pradėti.

5. “100% motyvacija”, Svetlana Ivanova

Galbūt pagrindinė gero lyderio kokybė yra gebėjimas įkvėpti pavaldinius. Ši knyga detaliai aprašo personalo motyvavimo metodus, kuriuos naudoja Rusijos ir užsienio įmonės. Galite pasiskolinti jas, galite kurti kažką pagal kažkieno patirtį.

6. “Motyvacija ir atlyginimas”, Elena Vetluzhskikh

Kas geriau veikia – piniginės paskatos ar geras žodis? Tai padės suprasti knygą “Motyvacija ir darbo užmokestis”. Jūs suprasite, kaip formuoti nuolatinę ir kintamą darbo užmokesčio dalį, kaip įveikti pavaldinių širdis ir padėti jiems atskleisti savo bendrojo gėrio gebėjimus.

7. “Kaip pabusti nuo karjeros ir pradėti gyventi”, Maria Sorokina

Sėkmė – tai nėra aukščiausia pozicija vėsioje kompanijoje, bet galimybė padaryti savo mėgstamą dalyką. Jei turite viską, ko reikia karjerai, bet savo širdyje visi kaukai nulūdo nuo to, kad jūs eikvojote savo gyvenimą, ši knyga tampa tam tikru magišku pendeliu. Galų gale nėra nieko blogesnio nei apgailestauti dėl praleistų galimybių.

8. “Verslo sėkmės paslaptys”, Lena Lenina

Norėdami tapti geriausiu jūsų versle, nenaudodami grikio, klausykite kažkieno patirties. Televizijos laidų vedėja ir rašytojas Lena Lenina pasakoja apie sėkmingus vakarų milijonierių ir milijardierių pasakojimus, interviu su žinomais rusiškais verslininkiais ir akcijų patarimus, kurie padės verslo klestėti.

9. “Niekada nepasiduoti”, John Von Achen

Mūsų blogiausias priešas yra patys. Kiek kartų jūs atsisakėte savo svajonės dėl baimės, netikrumo ar tiesiog dėl to, kad kelyje į tikslą gali kilti problemų? Įsivaizduokite, kaip gyvenimas pasikeitė, jei atliktumėte viską, ką svajojote. Ši knyga padės išsiaiškinti abejones ir pagaliau padaryti žingsnį link svajonės.

10. “prarasti nekaltumą”, Richard Branson

Legendinio Richardo Bransono istorija labiau panaši į filmo scenarijų – turtingos šeimos, kuri 16 metų amžiaus paliko mokyklą, gimtinė tapo viena iš turtingiausių JK gyventojų. Savo autobiografijoje jis nuoširdžiai sako, kaip ištisus metus sukūrė imperijos grupę “Mergelių grupė”, dalijasi istorijomis apie savo pergales ir nesėkmes. Labai motyvuojantis darbas dėl to, kad nieko neįmanoma.

Šie ir daugelis kitų garso knygų yra prieinami “Storytel” programoje. Registruotis ir gauti visą dvi savaites neribotą prieigą prie bibliotekos.

Pabandykite Storytel

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 88 =