10 knygų, kurios padės jums tapti turtingas

1. “Kalbėkime apie savo pajamas ir išlaidas”, Carl Richards

Carl Richards yra žinomas finansinio planavimo populiarintojas. Jis dažnai yra kviečiamas kalbėti konferencijose, o jo planavimo vadovėliai labai skiriasi visame pasaulyje. Naudodamiesi vizualiais eskizais, Karlas supaprastina sudėtingus terminus ir tiesiog jo pirštais aiškina pagrindinius ekonomikos ir investicijų įstatymus.

Knygoje Carl Richards pateikia patarimus, kurie padės jums sąmoningai atlikti pirkimus, laikytis asmeninio finansinio plano, o ne pasiduoti rinkodaros įrankiais. Finansinė sėkmė neįmanoma be griežtos drausmės, o knygoje rasite patarimų, kurie padės tenkinti pinigines ir pinigus bei sustabdyti begalės pinigų, laikydamiesi jūsų norų.

Pirkite knygą

2. “Kaip sukurti asmeninį finansinį planą ir kaip jį įgyvendinti”, Vladimiras Savenokas

Jei negalėsite sutaupyti, jei pinigai skrenda į vamzdį ir jūs turite gyventi iš darbo užmokesčio, atlyginimas ateis verslininkas ir finansų valdymo specialistas Vladimiras Savenokas. Pagrindinės knygoje pateiktos gerovės ir klestėjimo paslaptys, kurios padės pasirinkti individualią investavimo strategiją. Su autoriaus parama, jūs gausite finansinę nepriklausomybę.

Ši knyga nėra susijusi su taupumu, kuris dažniausiai sukelia nusivylimą ir beprasmiškus išleidimus. Tai apie finansinį raštingumą, apie santykių su pinigais kūrimą. Finansinis komfortas yra įmanomas, jei laikotės neribojamų autoriaus rekomendacijų. Pažymėtina, kad Vladimiras Savenokas atsižvelgia į Rusijos realijas ir daro pakeitimus pasaulinei finansų krizei, kurios pasekmės vis dar akivaizdžios. Jūs suprasite, kaip parengti asmeninį finansinį planą, kad uždirbtumėte pinigus už jus.

Pirkite knygą

3. “Gali ir neturtingi!”, John Diamond

Turtingas gyvenimo patirtis leido John Diamond tapti populiariomis daugelio prestižinių konferencijų kalbomis. Jis išėjo iš neturtingos šeimos vaikino, kurio motina mokė siuvinėti, į tarptautinės mados imperijos įkūrėją ir tikrai žino, kad skurdas ir neviltis skatina ir leidžia mąstyti už dėžutės. Šiandien “John Diamond” yra vienas sėkmingiausių prekės ženklų specialistų, daugelis tarptautinių kompanijų, įskaitant “Nike”, naudojasi savo paslaugomis.

Knygoje John Diamond atskleidžia savo pasisekimo sėkmes ir turtus bei dalijasi idėjomis, kurios, jei tinkamai taikomos, gali tapti pelningais, pradedantiesiems. Autorius tiki kiekvienam savo skaitytojui, o turimi žodžiai motyvuoja jį laimėti. Sėkmės raktas yra tuščias kišenes, tuščia banko sąskaita yra puikus pradžia į didžiulį kelią turtui ir klestėjimui.

Pirkite knygą

4. “Ką aš sužinojau praradę milijoną dolerių”, Jim Paul ir Brendan Moynihan

Amerikos ekonomistas ir prekybininkas Naseemas Talebas su dideliu pritarimu kalbėjo apie bendrą milijonieriaus Jimo Pauliaus ir finansų profesoriaus Brendano Moynihano sukūrimą. Pagrindinis iš visų kitų knygų skirtumas yra tas, kad jis grindžiamas didžiulių nesėkmių ir nuostolių istorija. Jimas Paulas per kelis mėnesius prarado daugiau nei milijoną dolerių ir pakilo į dideles skolas. Dėl finansinės krizės jis sugebėjo naujai pažvelgti į žlugimo priežastis. Rezultatas buvo didelio masto psichologinių veiksnių, lemiančių nesėkmę, tyrimas.

Labas liūdnas pasakojimas, kurio tikslas yra geras tikslas, yra ne per daug nuvertinti širdį. Svarbu suprasti, kad sėkmė dažnai lemia nesėkmę, ir tai yra rimta priežastis iš naujo suvokti vertybes ir požiūrį į pinigus apskritai. Knygos skaitytojas bus įsitikinęs, kad negalima aklai tikėti savuoju nesaugumu. Svarbiausia išlaikyti šalto galvos ir toliau eiti, ištaisyti pasirinktą kursą ir parodyti lankstumą.

Pirkite knygą

5. “Investicijų psichologija”, Carl Richards

Mes visi darydami kvailius daiktus su savo pinigais – atėjo laikas pripažinti nemalonią tiesą. Kai kurios klaidos yra per brangu. Visa emocijų kaltė, jie verčia mus parduoti turtą, sekdami isterišką rinką. Mes perkame, kai jaučiame optimizmo bangą. Tai logiška, bet ne racionalu. Finansų planavimo specialisto knyga ir daugelio Carl Richards konferencijų pranešėjas padės iš naujo pažvelgti į plačiai paplitusius pinigų valdymo metodus.

Padedant autoriaus patarimui, nustatysite investicijų valdymo strategijos spragas, kad galėtumėte pateikti tikrai darbo planą. Karlas Richardsas dalijasi metodais, kurie padės išvengti įprastų finansinių problemų spąstų pasaulyje, todėl jūs neužsivaizduoju, kad netenkate ne tik pinigų, bet ir laiko bei pastangų. Iš knygos sužinosite, kokie psichologijos niuansai netrukus taps klestinti.

Pirkite knygą

6. “Netikros rinkos ir raptoriaus smegenys”, Terry Burnham

Terry Burnham, mokslų daktaras ir ekonomikos mokslų daktaras Harvardo ekonomikos mokykloje siūlo taikyti neracionalumo mokslą asmeniniams finansams. Tradiciniai prielaidos apie finansų rinkos racionalumą ir šioje rinkoje esantiems žmonėms yra pasenę. Tyrimai rodo, kad investuotojų elgesys dažnai būna neapgalvotas. Norėdami sėkmės, turite rasti naujų būdų ir kryptys investuoti.

Knyga pavirs jūsų idėja apie finansų ir ekonomikos pasaulį. Autorius atskleidžia biografines neracionalaus žmonių elgesio priežastis ir paaiškina, kaip smegenys skatina mus priimti tam tikrus sprendimus. Pirkdami akcijas, valiutą, auksą, nekilnojamąjį turtą, gaunant paskolas – šiuos procesus kontroliuoja seniausia smegenų dalis, vadinamoji driežo smegenys.

Pirkite knygą

7. “Turto taisyklės. Jūsų kelias į gerą gyvenimą “, Richard Tamplar

Anglų rašytojas ir labiausiai parduodamas autorius žino, kas neleidžia žmogui būti turtingam ir laimingam. Kelias į sėkmę prasideda pagrindinių sąvokų peržiūra: ką reiškia tau būti turtingu ir kokia yra svajonių riba? Antroji svarbi problema, autoriaus nuomone, yra tai: kas konkrečiai neleidžia jums tapti jūsų svajonių žmogumi? Kai kuriems, tingumas tapo kliūtimi, kiti laikosi klaidingų įsitikinimų, o kiti atsistatydino į skurdą. Tuo tarpu kiekvieno žmogaus potencialas yra didžiulis.

Richard Tamplaras atskleidžia turtingųjų žmonių laimės ir sėkmės paslaptį. Taisyklės yra paprastos: pakankamai tikėti savimi ir suvokti, kaip svarbu pasiekti gerovę. Autorius motyvuoja pradėti sėkmingą gyvenimą dabar, nelaukdamas pirmadienio ar naujų metų. Šiltas “Richard Templar” palaikymas padės pakeisti jūsų gyvenimą ir tapti tuo, ką matote savo svajonėse.

Pirkite knygą

8. Warrenas Buffetas. Kaip konvertuoti $ 5 į 50 mlrd. “, Robert Hagstrom

Warrenas Buffetas yra legendinis žmogus. Didžiausias šimto amžiaus investuotojas, didžiausias geradarys ir vienas turtingiausių pasaulio žmonių, antrasis turtas JAV, yra žinomas “Seer” pravarde. Sėkmė, sėkmė ir pinigai, atrodo, eina į savo rankas. Pirmą kartą Buffetas bandė ranką vertybinių popierių rinkoje nuo 11 metų. 13-ajame būsimajame Omahos vedlyje buvo pateikta pirmoji pajamų deklaracija. Tuo pačiu metu finansiniam genijui būdingas paprastumas ir kuklumas komunikate ir gyvenime.

Knyga išsamiai analizuoja verslininko finansinės sėkmės principus. Knygos autorius neapsiriboja specifiniais Buffetto investavimo metodais, tačiau jis pateikia visuotinius pinigų valdymo principus, kuriuos sėkmingai gali taikyti visi norintys.

Pirkite knygą

9. “Mano duktei milijonas”, Vladimiras Savenokas

Verslininkas, finansinis konsultantas, konsultacinės bendrovės steigėjas Vladimiras Savenokas žino, kaip sukaupti dukrai ar sūnui tinkamą sumą. Neįprastas knygos formatas – užrašų knygutė – nedelsdama ragina nedelsiant pradėti veiksmą ir pradėti kaupti kapitalą čia ir dabar. Autorius sako ne tik apie tai, kaip taupyti pinigus, bet ir apie tai, kaip apsaugoti banko sąskaitą nuo infliacijos. Visi teisingai: metodai, kuriuos apibūdino Vladimiras Savenokas, patys bandė. Tai yra darbo planas, skirtas kaupti milijoną autoriaus Alicia dukters.

Knyga yra naudinga tiems, kurie galvoja apie ateitį, sukuria ateities šeimos biudžetą ir jau ieško būdų, kaip užtikrinti jų vaikų ateitį. Autoriaus parama bus įdomi ir efektyvi nuobodu mechaninio kaupimosi procesas. Knygos skyriuose yra originalių iliustracijų: ją galima skaityti kartu su vaiku, vyresniu nei 10-12 metų, tuo pačiu metu aiškinant pagrindinius finansinio planavimo principus.

Pirkite knygą

10. “Kodėl turtingieji tampa turtingesni”, Robert Kiyosaki, Tom Wheelright

Robertas Kiyosaki yra amerikiečių verslininkas, investuotojas ir švietimo įmonės įkūrėjas, kur jis mokomas, kaip teisingai tvarkyti asmeninius finansus. Tomas Vilraitas yra žinomas kaip sėkmingas verslo konsultantas. Dviejų išduotų asmenybių bendras darbas atskleidžia sėkmės ir klestėjimo paslaptis. Daugelis žmonių mano, kad tik turtingi asmenys, turintys tam tikrų savybių charakteristikų ir sugebėjimo numatyti ateitį. Tiesą sakant, tas, kuris klestės, nebijo pats prisiimti atsakomybės už savo gyvenimą.

Knygoje rasite darbo metodus, kurie padės pakeisti gyvenimą, tinkamai investuoti pinigus ir planuoti finansus, kad ateityje dirbtų ir gautų nuolatines pajamas. Autoriai dalijasi naujomis idėjomis, kurios pakeis jūsų idėjas apie turtą ir būdus užsidirbti pragyvenimui. Pagrindinis principas – kauptis turtui – neapsiriboti plėtra – gali būti naudojamas visiems.

Pirkite knygą

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 45