8 knygos tiems, kurie nori sužinoti apie seksą

1. “Buduaro Biblija”. Vadovas seksui be sienų, Betanija Vernonas

Jei seksas jums tinka – tai 10-30 minučių tradicinėse pozcijose, šiek tiek burnos padegimų “atšilimui” ir retų orgazmų “Buda už budui” atvers jums visą pasaulį naujų malonumų.

Jūs sužinosite, kad galite atsisakyti sekso suvokimo kaip trumpo orgazmo siekimo ir paversti jį šventu veiksmu, kuris suteikia nepalyginamai daugiau malonumo ir pasitenkinimo. Autorius pasakoja apie anatomijos bruožus ir tam tikrų taškų vyrų ir moterų stimuliavimą, detaliai aptaria analinio sekso temą ir pasiruošimą jai. Jis kalba apie sekso žaislus ir techniką: “shibari”, erotišką šnipą, temperatūros naudojimą ir daug daugiau.

Jei esate pasiruošęs atsisakyti tradicinių įsitikinimų ir gėdos, priimti savo kūną ir eksperimentuoti su ja, Boudoro Biblija taps geru malonumo gidu jums.

Labai dažnai Quickie veda prie to, kad šventoji sąjunga yra sumažintas iki obsesinis, mechaninės akto, kuris palieka vieno ar abiejų partnerių jausmas emocinę tuštumą, fizinio potraukio ir nepasitenkinimo … Tiesiog pagerinti seksualinius įgūdžius mylėtojai galės išmokti kurti ritualus, kurie gali pasireikšti per kelias valandos, jei ne dienų.

Betanija Vernon, “Buda už budui”

Pirkite knygą

2. “Lytis Biblija. Patikslintas leidimas Paulius Joanidis

Jei jaučiate tam tikrą įtampą, ketinate perskaityti apie seksą, galite laisvai pasirinkti šią knygą – įtampa nutols nuo pirmųjų skyrių. Visa knyga yra pilna šviesios humoro, todėl be šypsenos neįmanoma perskaityti.

Bandymai apibrėžti seksą dažnai yra panašūs į bandymus įvesti makšties diafragmą: kiekvieną kartą, kai manote, kad jau tai padarėte, proto dalykas šokinėja ant tavęs kaip nindzė.

Paul Joanides, “Sekso Biblija”. Atnaujintas leidimas »

Tai tikra enciklopedija, kurioje, atrodo, yra bet koks aspektas, nors kažkaip susijęs su seksu. Yra net Informacija apie bučiavosi ir nusirengimas, lytinius santykius su kolegomis, sex armijoje, sekso per menstruacijas, jau nekalbant apie numatomą temas kaip orgazmas, seksualinių fantazijų, kontracepciją ir sekso žaislais.

Todėl, net jei jūs manote, kad esate pagundytas žmogus, jūs tikriausiai rasite knygoje kažką naujo.

Pirkite knygą

3. “Intymi gimnastika moterims”, Jekaterina Smirnova

Daugelis moterų eiti į tinkamumo ar pratybų, plėtojant kūno raumenis, bet pamiršti apie intymius raumenis, kiti yra sėdimas, tai dar blogiau poveikis moterų sveikatai ir tonas raumenys tarpvietę.

Jekaterinos Smirnovos knygoje po trumpos teorijos (ką ir kaip vystytis ir kaip tai paveiks sveikatą ir malonumą lytiniuose santykiuose) pateikiamas įvairių lygių mokymo pratybų sąrašas. Vaizduose jas atlieka apsirengusi moteris, o pastangų kryptis pažymėta strėlėmis, tačiau apibūdinimai yra gana išsamūs, visai aišku, ką ir kaip juos įtempti.

Pirkite knygą

4. “Braškių ant beržo. Seksualinė kultūra Rusijoje “, Igoris Konas

Šioje knygoje nerandate patarimų ir praktikos, bet ji gali rimtai atkreipti tuos, kurie domina rusų istorija ir mūsų požiūrio į lytinę kilmę. Jei ieškote paprastos humoristinės knygos, patarsiu šį darbą. Žinoma, yra juokingų akimirkų, tačiau jų nėra per daug.

Igoris Kon apibūdina Rusijos seksualumo istoriją nuo pagonybės dienų ir iki šios dienos, pasakoja, kaip buvo Rusijoje seksas, kaip pakeisti požiūrį į lytį ir kūno Sovietų Sąjungą po jos žlugimo, kokie pokyčiai mūsų laukia ateityje.

Pirkite knygą

5. “Taip! Paslapčių meilės dviems “, Mantak Chia Rachelė Carlton Abrams Douglas Abrams Arava

Iki šiol daugelis mano, kad vyrų ejakuliacija yra būtinai susijusi su orgazmu, o daugybė orgazmų – tai daug moterų. Manteco knyga Chia paneigia šią nuomonę. Daoistinis mokytojas ir Čigongo meistras jau daugelį metų mokė Vakarų pasauliui taoistinę meilės praktiką, kuri atskleidžia abiejų lyčių žmonių seksualumą ir suteikia nuostabių pojūčių.

Ejakuliacija orgazmai, kaip įspūdingas skrydis, bet po to, kai patirti ilgos ir ekstazės akrobatika akrobatinio skraidymo kelis orgazmus, ejakuliacija normalus nusileidimas jus nuvilti savo paprastumo ir nepretenzingas.

Mantec Chia, “Taip! Paslaptys meilės dviems “

Autorius pasakoja ir rodo Vakarų ir Rytų studijų pavyzdys, kad kelis orgazmus vyrams – tai ne mitas, ji yra prieinama visiems ir geros sveikatos. Taip pat knygoje yra būdų, kaip pasiekti pasitenkinimą abiem partneriais, už homoseksualų galvą, istoriją apie tai, kaip išsaugoti patrauklumą partneriu daugelį metų, o būdų, kaip susidoroti su problemomis, tokiomis kaip impotencija ir priešlaikinės ejakuliacijos.

Pirkite knygą

6. “Seksualumas, meilė ir gestalt”, Brigitte Martel

Ši knyga skirta psichologinėms problemoms, trukdančioms seksualiniam gyvenimui. Brigitte Martel, prancūzų psichoterapeutė su didelę patirtį individualių ir grupinių sesijų, kalba apie problemas, dažnai susiduriama savo klientams: orgazmo moterims, priešlaikinės ejakuliacijos vyrams, praradimo seksualinės noras pora ir daug kitų bėdų, kuris padeda sėkmingai susidoroti Geštalto nėra terapija.

Nėra sudėtingų sąlygų, klaidinančių paaiškinimų ir teorijų. Viskas yra paprastas ir akivaizdus, ​​paremtas tikrais pavyzdžiais ir labai įdomus. Galbūt jūs sužinosite savo padėtį vieno iš Bridget’io pacientų istorijoje ir jūs suprasite, kokia kryptimi juda. Be to, knyga padeda suvokti, kad bet kokia jūsų lyties problema yra išspręsta.

Ši knyga yra specialiai Jums – tiems, kurie pradėjo savo seksualinį gyvenimą su traumų, kurie buvo priblokšti švietimo, kuris prarado savo seksualinį susidomėjimą ir pradėjo gydyti lytinį gyvenimą kaip pareigą … bet ir tiems, kurie siekia savo seksualinės patirties pilnatvę …

Brigitte Martel, “Seksualumas, Meilė ir Gestalt”

Pirkite knygą

7. “Kaip moteris nori. Meistriškumo klasė apie sekso mokslą “, Emily Nagoski

Knygos autorius atskleidžia visus moterų seksualumo aspektus: nuo anatominių ypatybių iki socialinio ir kultūrinio konteksto. Jūs sužinosite, kaip kyla jaudulys, kokie veiksniai veikia malonumą, kaip pasiekti orgazmą ir kodėl jis neveikia.

Pirkite knygą

8. “Masters and Johnson apie meilę ir seksą”, William Masters, Virginia Johnson

Sekso vadovas, apimantis įvairius aspektus: genitalijų anatomiją, skirtingo amžiaus seksualumą, nuo vaikystės iki senatvės, seksualines technikas ir elgesį, heteroseksualumą, homoseksualumą, seksualines fantazijas ir daug daugiau.

Nėra jokių konkrečių metodų, kaip padidinti malonumą ir gauti orgazmą, bet yra kitos informacijos, kuri gali būti naudinga išplėsti akiratį daug. Tai geriausia užsakyti tinka paaugliams ir tiems, kurie turėjo mažai domisi lyties klausimu ir nori plėsti savo žinias šioje srityje.

Pirkite knygą

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 24