9 psichologijos knygos, kurios padės suprasti jūsų problemas

1. “Būti, ne atrodo”, Stephenas Covey

Verslo eksperto Stepono Koveio rinkinys straipsnių apie tai, kaip atskirti klaidingas vertybes nuo realaus ir išorinių sėkmės rodiklių iš tikro didumo. Atsakomybė, pasiaukojimas, šie prioritetai – tai principai, kuriuos žmogus turėtų laikytis, jei nori, kad jis būtų sėkmingas.

Pirkite knygą

2. “Gyvenimo menas yra paprastas”, Dominique Loro

Dominikas Loro praleido 20 metų Japonijoje, kur mokėsi taoizmo filosofijos. Ji aptiko, kad Zeno principai yra taikomi ir naudingi kasdieniame gyvenime. Kai atsisakote nereikalingų dalykų ir nesąmoningo vartojimo, galite spręsti, kas yra tikrai svarbi – jūsų protas ir kūnas.

Pirkite Litres.ru

3. “Žalingų įpročių psichologija”, Richard O’Connor

Mes visi mėgsta žengti tą patį grėbį ir pakartoti tas pačias klaidas. Turime kovoti su destruktyvaus elgesiu. Psichoterapeutas Richard O’Connor pasakoja, kaip susidoroti su vilkinimu, persivalgymu, dezorganizavimu, nerimu ir netinkamu savarankišku gydymu.

Pirkite knygą

4. “nerimo amžius”, Scott Stossel

Šių dienų lėtinės streso problema kinta beveik kas antrą kartą. Scott Stossel kalba apie neurozinių sutrikimų priežastis, gydymo metodus (nuo antidepresantų iki psichoterapijos) ir būdus, kaip susidoroti su nerimo.

Bet ši knyga yra vertinga ir sąžiningam asmeninės patirties aprašymui: daug metų Stossel kovojo su depresija, fobijomis, panikos priepuoliais. Todėl jis iš pirmo žvilgsnio žino, kas turi būti sprendžiamas žmonėms, kurie susiduria su panašiomis problemomis.

Pirkite Litres.ru

5. “Netoli širdies”, Ilse Sand

Danijos psichoterapeuto Ilso Sando knyga skirta “naujiems introvertuams” – labai jautriems žmonėms, kurie akivaizdžiai reaguoja į susižavėjimą ir kritiką, nori vienatvės ir greitai pavargsta nuo visuomenės. Iš šios knygos sužinosite, kaip pasinaudoti visais padidinto suvokimo privalumais.

Pirkite Litres.ru

6. “Intymumo baimė”, Ilse Sand

Kitas Sando knyga apie žmones, kurie skirtingai reaguoja į aplink juos esančius žmones. Šią knygą turi perskaityti tie, kurie pastatė kliūtis aplink save ir neleidžia kitiems žmonėms atpažinti save ir mylėti.

Pirkite Litres.ru

7. “Problemų sprendimas naudojant specialių paslaugų metodus”, Morganas Jonesas

Daugelis žmonių nežino, kaip analizuoti problemą, todėl sunkioje situacijoje ne visada gali rasti tinkamą sprendimą. Buvęs CŽV analitikas Morganas Jonesas rašo apie patikrintus įrankius, kurie padės išspręsti daugybę problemų ir įvaldyti struktūruotos analizės pagrindus.

Pirkite knygą

8. Amygdalos viliojimas, John Arden

Amygdalos užgniaužimas, John Arden

Šiuolaikinių neurofiziologijos tyrimų duomenys ir didelės patirties gydytojo praktinės rekomendacijos padės pagerinti gyvenimą: atsikratyti blogų įpročių, nepasilikti liūdesiui, vystyti atmintį ir psichologinį stabilumą. Kitaip tariant, galite pasinaudoti savo smegenų funkcijomis savo naudai.

Pirkite knygą

9. “Restless Mind”, Kay Jamieson

Bipolinis sutrikimas yra nuolatinis manevravimas tarp euforijos periodų ir neįtikėtinų nuosmukių į juodąją depresiją. Psichiatras Kay Jamieson patyrė tai patys, todėl pradėjo studijuoti emocinius sutrikimus. Dėl šios knygos pasirodė apie kovą su liga. Jamiesonas rašo, kad reikia tik priimti gyvenimą taip, kaip yra, nes visi sunkumai bus įveikti.

Pirkite Litres.ru

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 19 =