PERŽIŪRA: “Lengvas būdas sustabdyti verslo atidėjimą vėliau”

Ar žinote, ką padariau, kai gavau šią knygą? Jis įdėjo jį į lentyną skaityti “šiek tiek vėliau” – gana simboliška detalė, nes ji yra darbastalio valdymo gairės “sindromas rytoj.” Vilkinimas – viena iš labiausiai paplitusių problemų darbe ne tik laisvai samdomais vertėjais, bet ir biuro darbuotojų. Ir praktiškai, “šiek tiek vėliau” tampa per kelias dienas ar net savaites (tai knyga skaitau Neil Fiore tik 2 savaites, o ne 1-2 dienas, nes iš pradžių maniau). Ar yra “Lengvas būdas nustoti atidėti dalykus vėliau”? Ir taip, ir ne. Bet viskas tvarkinga.

Apie knygą

Aš asmeniškai norėčiau pavadinti originalą: “Dabar įprotis” (“Įprotis” dabar “). Galų gale mes kalbame apie tai, kaip išmokti save atlikti mažus ir didelius uždavinius “čia ir dabar”, o ne rytoj / mėnesį / metus / kelis kartus vėliau. Rusijos knyga buvo išleista 2013 metais, vertė Olga Terentyeva Rusijos leidykla “Mitas.” Pirminiame knygos Neil Fiore atlaikė 2 pakartotinio išdavimo 1987 ir 2007 m. Beje, pats Neil Fiore yra psichologijos mokslų daktaras, kuris ilgą laiką dirbo mažų ir didelių kompanijų streso ir psichologinės sveikatos valdymo specialistu. Dėl to, ką jis rašo, autorius praktikoje žino. Knyga yra mažas, parašyta paprasta ir lengvai suprantama kalba ir pasakojimo stilius draugiškas ir šiek tiek panašus į dialogą su skaitytoju – mano nuomone, tai yra būtent tai, ko trūksta verslo knygų, skirtų laiko valdymo ir produktyvumo daug.

PERŽIŪRA:

Kas man patiko

 • Knyga skaityta lengvai ir greitai, ir visi autoriaus patarimai ir klausimai “pasiekė tikslą”, jei esate lėtinis meilužis “atidėkite vėliau” savo reikalus ir tikslus.
 • Konkrečių įvykių pavyzdžiu modeliuojama keletas situacijų ir žmones, taip pat bendresnes rekomendacijas, įskaitant patarimus tiems, kurie gyvena / dirba su lėtiniais procrastinatoriais.
 • Idėja, kad “prakeikimas keliu” yra neįmanomas, bet jūs galite reguliuoti specifinius įpročius ir darbo procesus, siekiant pašalinti veiksnius, dėl kurių patiriamos jums mesti ir užduotis užpildyti laiką su kažkuo kitu, kad “paslėpti” nuo atsakomybės ir nepageidaujamas būtina sekti.

Ką man nepatinka

 • Pavyzdžiai su visais abstraktaus pobūdžio Jameso, Jillo, Džonso pavyzdžiais ir kiti simboliai toli nuo mūsų, visa problema, kuri yra vien tik dėl to, kad jie “bijo sėkmės” (beje, aš vis dar nesuprantu, kaip iš esmės galima tai padaryti – bet, matyt, yra tokių žmonių).

PERŽIŪRA:

Naudingos pamokos

 • Darbalaholizmo vilkinimo ir traukimo šaltiniai visada yra vien tik žmogaus psichologija ir mąstymas, jo bandymais apsisaugoti nuo streso ir sukurti bent jau trumpam laikui sau komforto zoną.
 • Sukurkite atvirkštinį kalendorių ir padalinkite vieną visuotinį galutinį terminą į mažą skaičių pavaldžios užduotys padės išspręsti “nepakeliamą” problemą.
 • Girkite kitus ir save iš savo adreso Tai mažas, bet svarbus žingsnis link nuolatinės motyvacijos.
 • Darbo diena per 1 projektą neturėtų viršyti 5 valandų. 1 užduotyje tęstiniam darbui reikia skirti ne daugiau kaip 30 minučių.
 • Bet kokioje perkrovime 1 diena per savaitę būtinai turi būti atostogos.
 • Darbų pasukimas ir “meduoliai” už nedidelius laimėjimus sprendžiant užduotis – geriausias motyvas.
 • Laikina regresija / sunkumų atsiradimas Negalima tapti vidiniu konfliktu ir visiškas atmetimas planuojamos įgyvendinti (ypač aktualu, jei esate serga, susiduria su gyvenimo sunkumais ar nesusipratimų dėl partnerių dalis).
 • Parašykite idėjas, kurios kyla “kelyje”: tai padeda sumažinti tokių “šoninių” minčių įtaką dažnumui ir jėgai kaip blaškymąsi.
 • Verta išbandyti vizualizaciją ir koncentracijos pratybas, kurie pateikti knygoje.
 • Visada nustatykite numatomus tikslus. Tai geriau nustatyti tikslą “Go 1 km šiandien” ir paleisti jį į dienos pabaigoje, rašote į tikslą “paleisti maratonas” – ir daugelį metų jaučiasi gedimo, kuris negali, ir 3 km veikti be sąmonės netekimas.

PERŽIŪRA:

Kas aš rekomenduoju perskaityti

 • Lėtinis procrastinatorius – suprasti, kad jis neturi jokios prasmės “sukelti karą” su savimi, ir reikia tiesiog sureguliuoti motyvaciją ir struktūrą užduotis ir įpročius jų kasdieniame gyvenime.
 • Tie, kurie gyvena su lėtiniais procrastinatoriais viename bute / viename biure – suprasti, kaip jūs galite “atkurti” šiuos žmones.
 • Laisvai samdomi vertėjai – geriau išmokti kovoti su “našumo spąstus”.
 • Visiems, kurie negalėjo įgyti kokių nors “profesionalų” laiko valdymo būdų ir kurie dar neturėjo pakankamai valandų plano įgyvendinimui.

“Lengvas būdas nustoti išleisti daiktus vėliau”, Neil Fiore

Pirkite liters.ru Įsigykite Amazoną

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 80