8 książek dla tych, którzy chcą wiedzieć o seksie

1. “Biblia dla buduaru. Przewodnik po seks bez granic, Bethany Vernon

Jeśli seks jest dla Ciebie – to 10-30 minut w tradycyjnych pozach, trochę pieszczot z ust “na rozgrzewkę” i rzadkie orgazmy, “Biblia dla buduaru” otworzy ci cały świat nowych przyjemności.

Dowiesz się, że możesz porzucić postrzeganie seksu jako krótkiego pościgu za orgazmem i przekształcić go w święty akt, który daje nieporównywalnie więcej przyjemności i satysfakcji. Autorka opowiada o cechach anatomii i stymulacji pewnych punktów u mężczyzn i kobiet, omawia szczegółowo temat seksu analnego i przygotowania do niego. Mówi o zabawkach i technikach erotycznych: shibari, erotyczne klapsy, wykorzystanie temperatury i wiele więcej.

Jeśli jesteś gotów zrezygnować z tradycyjnych przekonań i wstydu, zaakceptować swoje ciało i eksperymentować z nim, Biblia dla Buddy stanie się dobrym przewodnikiem dla przyjemności dla ciebie.

Bardzo często numerek prowadzi do tego, że święte przymierze jest zredukowana do obsesyjnego, aktu mechanicznego, który pozostawia jednego lub obu partnerów poczucie emocjonalnej pustki, fizycznego głodu i niezadowolenia … Po prostu poprawić umiejętności seksualnych Miłośnicy nauczą się tworzyć rytuały, które mogą wystąpić w ciągu kilku godziny, jeśli nie dni.

Bethany Vernon, “Biblia dla buduaru”

Kup książkę

2. “Biblia seksu”. Poprawione wydanie, Paul Joanidis

Jeśli poczujesz napięcie, chcąc przeczytać o seksie, możesz wybrać tę książkę – napięcie zniknie z pierwszych rozdziałów. Cała książka jest wypełniona lekkim humorem, więc bez uśmiechu nie da się tego odczytać.

Próby zdefiniowania seksu są często podobne do prób wprowadzenia przepony pochwowej: za każdym razem, gdy myślisz, że już to zrobiłeś, ta przeklęta rzecz wskakuje na ciebie jak ninja.

Paul Joanides, “Biblia seksu. Zaktualizowane wydanie »

To jest prawdziwa encyklopedia, w której, jak się wydaje, rozważany jest każdy aspekt, choć w jakiś sposób związany z seksem. Nie ma jeszcze informacji o całowaniu i rozbieranie, seksualne relacje ze współpracownikami, seks w wojsku, seks podczas miesiączki, nie wspominając o oczekiwanych tematów, takich jak orgazm, fantazje seksualne, antykoncepcja i zabawek erotycznych.

Dlatego nawet jeśli uważasz się za kuszącą osobę, prawdopodobnie znajdziesz coś nowego w książce.

Kup książkę

3. “Intymna gimnastyka dla kobiet”, Ekaterina Smirnova

Wiele kobiet idzie na zajęcia fitness lub uprawia sport, rozwijając mięśnie całego ciała, ale zapomina o mięśniach intymnych, inne prowadzą siedzący tryb życia, co jeszcze bardziej wpływa na zdrowie kobiet i tonus mięśni kroczowych.

W książce Ekaterina Smirnova, po krótkiej teorii (co i dlaczego rozwijać i jak to wpłynie na zdrowie i przyjemność z seksu), podano listę ćwiczeń dla różnych poziomów treningu. Na zdjęciach wykonuje je ubrana kobieta, a kierunek wysiłków zaznaczają strzałki, ale opisy są dość szczegółowe, jasne jest, co i jak je obciąć.

Kup książkę

4. “Truskawka na brzozie. Kultura seksualna w Rosji », Igor Kon

W tej książce nie znajdziesz porad i praktyk, ale może poważnie przyciągnąć tych, którzy interesują się rosyjską historią i początkami naszego stosunku do seksu. Jeśli szukasz łatwej, humorystycznej książki, radzę ci poprzestać na tej pracy. Są oczywiście zabawne momenty, ale nie ma ich zbyt wielu.

Igor Cohn opisuje historię rosyjskiej seksualności od czasów pogaństwa po dzień dzisiejszy, opowiada o tym, jak seks był w Rosji, jak zmienia się stosunek do seksu i ciała w Związku Radzieckim i po jego dezintegracji, jakie zmiany czekają nas w przyszłości.

Kup książkę

5. “Tak! Sekrety miłości dla dwojga “, Mantec Chia, Rachel Carlton Abrams, Douglas Abrams Arava

Do tej pory wielu uważa, że ​​wytrysk u mężczyzn jest koniecznie połączony z orgazmem i wielokrotnymi orgazmami – to dużo kobiet. Książka Manteca Chia odrzuca tę opinię. Nauczyciel taoista i mistrz Qigong przez wiele lat uczył świat Zachodu taoistycznych praktyk miłości, które ujawniają seksualność ludzi obu płci i dają niesamowite wrażenia.

Ejakulacji orgazmy jak spektakularnym locie, ale po długim i doświadczenie ekstatyczne akrobatyka akrobacji wielokrotny orgazm, wytrysku normalne lądowanie zawiedzie Cię swoją prostotą i bezpretensjonalny.

Mantec Chia, “Tak! Tajemnice miłości dla dwojga “

Autor mówi i udowadnia, na przykładzie badań zachodnich i praktyk orientalnych, że wielokrotne orgazmy u mężczyzn nie są mitem, że są dostępne dla wszystkich i przydatne dla zdrowia. Również w książce istnieją techniki, aby osiągnąć satysfakcję dla obu partnerów, szef dla homoseksualistów, historię o tym, jak zachować atrakcyjność dla partnera na wiele lat, a sposoby radzenia sobie z problemami, takimi jak impotencji i przedwczesnego wytrysku.

Kup książkę

6. “Seksualność, miłość i gestalt”, Brigitte Martel

Ta książka jest poświęcona problemom psychologicznym, które kolidują z życiem seksualnym. Brigitte Martel, francuski psychoterapeuta z dużym doświadczeniem w sesjach indywidualnych i zbiorowych, opowiada o problemach, często spotykanych w swoich klientów: brak orgazmu u kobiet, przedwczesnego wytrysku u mężczyzn, utrata popędu płciowego w pary i wiele innych problemów, które pomagają radzić sobie z powodzeniem Gestalt terapia.

Nie ma żadnych skomplikowanych terminów, mylących wyjaśnień i teorii. Wszystko jest proste i oczywiste, poparte prawdziwymi przykładami i bardzo interesujące. Być może dowiesz się o swojej sytuacji w historii jednego z pacjentów Bridget i zrozumiesz, w którą stronę się ruszyć. Ponadto książka pomaga zrozumieć, że wszelkie problemy związane z płcią zostały rozwiązane.

Ta książka jest specjalnie dla was – tych, którzy rozpoczęli swoją płeć mieszka z urazami, które ogarnęła edukacji, który stracił zainteresowanie seksualne i zaczął traktować życie seksualne jako obowiązek … ale także dla tych, którzy dążą do pełni swoich doświadczeniach seksualnych …

Brigitte Martel, “Seksualność, miłość i Gestalt”

Kup książkę

7. “Jak chce kobieta. Master-klasa o nauce seksu “, Emily Nagoski

Autorka książki ujawnia wszystkie aspekty kobiecej seksualności: od cech anatomicznych i kończąc na kontekście społecznym i kulturowym. Dowiesz się, jak powstaje podniecenie, jakie czynniki wpływają na przyjemność, jak osiągnąć orgazm i dlaczego nie działa.

Kup książkę

8. “Mistrzowie i Johnson o miłości i seksie”, William Masters, Virginia Johnson

Poradnik erotyczny obejmujący różne aspekty: anatomię genitaliów, seksualność w różnym wieku, od dzieciństwa do starości, techniki seksualne i zachowania, heteroseksualność, homoseksualizm, fantazje seksualne i wiele innych.

Nie ma konkretnych technik zwiększania przyjemności i uzyskiwania orgazmu, ale jest wiele innych informacji, które mogą być przydatne do poszerzenia twoich horyzontów. Książka jest najlepiej dopasowana do nastolatków i tych, którzy są mało zainteresowani tematem seksu i chce poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Kup książkę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 43