12 faktów, które powinieneś wiedzieć o powiększaniu ust

1. Wargi nie pompują silikonu i botoksu

Dokładniej, nie pompuj botoxu. Substancja ta ma inne cele: służy do zamrażania włókien mięśniowych. Silikon w ustach jest możliwy, ale praktycznie nie jest używany, ponieważ efekt silikonowych lub tłuszczowych wypełniaczy i implantów jest trudny do przewidzenia. Mogą na przykład występować odkształcenia.

Teraz, aby zwiększyć usta, użyj wypełniaczy opartych na kwasie hialuronowym.

Ponieważ kwas hialuronowy jest w ludzkim ciele, jest to dość bezpieczny materiał: te wypełniacze rzadko mają reakcje alergiczne, łatwo je dozować i łatwo usunąć.

Istnieje kilka marek uznanych za bezpieczne: Restylane, Juvederm, Belotero. Pełną listę wypełniaczy zatwierdzonych przez FDA można znaleźć tutaj. Upewnij się, czy w klinice na tej liście dostępne są środki zaradcze.

Każdy z tych wypełniaczy ma swoje specyficzne cechy zastosowania. Wybór środka jest lepiej omawiany z lekarzem.

2. Działanie kwasu hialuronowego jest tymczasowe

Kwas hialuronowy rozpuszcza się, więc efekt powiększania ust trwa od kilku miesięcy do sześciu miesięcy. To zależy od rodzaju wypełniacza i od indywidualnych cech.

3. Mężczyźni też mogą być

Wypełniacze nie tylko sprawiają, że wargi są pulchne i zmysłowe. Pomagają skorygować formę i eliminują nierówności. A kto powiedział, że mężczyźni nie chcą mieć opuchniętych warg?

4. To nadal będą twoje usta

Nie oczekuj, że wypełniacze zrobią usta jak twoja ulubiona gwiazda. Tak, za pomocą kwasu hialuronowego można regulować głośność i kształt, ale nie więcej. I choć efekt będzie zauważalny natychmiast, nie oczekuj, że nie rozpoznasz znajomych.

Powiększanie ust nie sprawi, że będziesz Angeliną Jolie

5. To prawie nie boli, ale namacalnie

Przed wstrzyknięciem lekarz stosuje znieczulenie do ust i skóry wokół nich. W zależności od indywidualnych cech zmienia się wrażliwość: ktoś odczuwa jedynie lekkie mrowienie, ktoś czuje się niekomfortowo. Po wstrzyknięciu w celu zmniejszenia obrzęku nałożyć lód, pomaga także pozbyć się nieprzyjemnych wrażeń.

Kilka dni po wstrzyknięciu można zmniejszyć czułość ust.

6. Procedura musi zostać przygotowana

To nie jest taka nieszkodliwa ingerencja, jak się wydaje. Przed zabiegiem nie można przyjmować leków wpływających na krzepnięcie krwi lub rozcieńczać krwi (w tym witamin i witaminy E), pić alkoholu, palić.

7. Istnieją przeciwwskazania

Nie możesz wypełnić swoich warg wypełniaczami, jeśli masz cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, problemy z koagulacją krwi lub zaostrzenie opryszczki.

8. Występują efekty uboczne

Taki zastrzyk jest interwencją chirurgiczną, która może przekształcić się w niepożądane konsekwencje. Po wstrzyknięciu zawsze pojawi się obrzęk, ale nastąpi to za kilka dni. Inne problemy:

  • Siniaki.
  • Szyszki.
  • Deformacja warg.
  • Zaczerwienienie.
  • Infekcja, która dostała się w miejsce wstrzyknięcia.
  • Alergia.

9. Zainteresowanie się jest niebezpieczne

Szkoda, że ​​nikt nie przechowuje statystyk dziewcząt, które usiadły, by powiększyć usta.

Jednak każdy, kto ma Instagram, nie potrzebuje statystyk. Niezależnie od tego, czy wypełniacze muszą być stale aktualizowane, czy dlatego, że najlepszy jest wróg dobra, ale można nawet posunąć się za daleko w usta.

Upodobanie do powiększania ust jest niebezpieczne

Na wszelki wypadek: jeśli wybierasz się do kosmetologa, zacznij od minimum. Jeśli chcesz więcej, idź jeszcze raz. Lepiej jednak pomyśleć o kilku dodatkowych tygodniach, jakby naprawdę tego potrzebowałeś.

I szczególnie nie próbuj z pierwszą procedurą, aby kilkakrotnie zwiększyć usta, nie rozciągaj tkanki.

10. Jeśli ci się nie podoba, możesz grać

Jeśli używasz wypełniacza kwasu hialuronowego i zdecydowałeś, że nie podoba ci się nowy rodzaj warg, wtedy kosmetyczka może to naprawić. Kwas hialuronowy jest odcinany specjalnym enzymem. A jeśli zrobisz zastrzyk z nim, twoje wargi zostaną zdmuchnięte szybciej niż za sześć miesięcy: prawie natychmiast po wstrzyknięciu.

11. To nie jest tanie.

Koszt jednej procedury różni się w zależności od kliniki, wypełniacza i ilości materiału. Musisz skupić się na kwocie od 500 do 2 000 dolarów.

12. Zastrzyki powinny być wykonywane przez lekarza

Dlatego nie wahaj się poprosić o licencję kliniki i dokumenty dotyczące profesjonalnej edukacji lekarza. I nie powiększaj swoich ust tylko w salonach kosmetycznych, ufając w ręce nie-specjalistów, ponieważ ryzykujesz swoją twarz.

Czytaj także:

  • Jak zwiększyć piersi: 12 odpowiedzi na najbardziej ekscytujące pytania →
  • Liposukcja: schudnąć samodzielnie lub wykonać operację? →
  • 7 lew dla tych, którzy chcą powiększyć swoje oczy →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 69 = 74