15 kietų dovanų vaikinas vasario 14 d

1. Universalus laikiklis

Vasario 14 d. Vaikinas: visuotinis turėtojas

Praktinė dovana tiems, kurie turi automobilį. Su šiuo laikikliu lengva ištaisyti išmanųjį telefoną ant priekinio stiklo ir naudoti jį kaip navigatorių, vaizdo įrašymo įrenginį ar kitus reikmenis. Universalus spaustuvas-drabužis leis jums įdiegti bet kokio dydžio sumanųjį telefoną, o sukamuoju vyriu galite reguliuoti patogų kampą.

Kaina: 390 rubliai.

2. Puodelis su širdimi

Dovanos vaikinui vasario 14 d .: taurė su širdimi

Paprastas, bet gražus dovana, su kuria galite parodyti savo meilę. Širdies spalva skiriasi priklausomai nuo gėrimo temperatūros. Juoda parodys, kad arbata atvėsta. Bet tai būtina užpildyti puodelį su kažkuo karštu, ir modelis bus raudonas.

Kaina: 790 rubliai.

3. Roko ir ritinio lunchbox

Dovanos vaikinui vasario 14 d .: Roko ir ritinio lunchbox

Kitas dovana, rodanti jūsų rūpesčius. Mielasis žmogus galės praleisti maistą, kurį paruošėte šitoje pietų dėžutėje, ir visada atsiminsite pietų metu. Ir stilizuotas gitaros stiprintuvo Marshall viršelio dangtis nedviprasmiškai pakels nuotaiką.

Kaina: 900 rublių.

4. Odinis diržas

Dovanos vaikinui vasario 14 dieną: odinis diržas

Tikra klasika, kuri niekada nepadarys ir nepridės jokio spintelės. Šis natūralios odos diržas puikiai tinka jo universalumui. Dėl riboto dizaino ir minimalių detalių, jis bus tinkamas tiek su griežtais kelnais, tiek su kasdieniais džinsais.

Kaina: 990 rubliai.

5. Automobilinė terminė kaukė

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną: automobilio termo puodelis

Jei jūsų mylimasis praleidžia daug laiko automobilyje, karštas šildytuvas tikrai to įvertins. Puodelis talpina iki 450 ml ir, dėka dvigubų sienų ir dangčio, gali išlaikyti gėrimo temperatūrą net atsijungus. Įrenginys prijungtas prie USB, todėl jį galima naudoti ne tik automobilyje, bet ir, pavyzdžiui, darbo vietoje.

Kaina: 990 rubliai.

6. Lamzacas

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną: Lamzacas

Firmos pripučiamas ponaitis su kišenėmis savo išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį, leis patogiai tilpti suaugęs, bet jis lengvai telpa į maišelį. Toks sofa atsiskleidžia per kelias sekundes be jokių įrankių ir įgūdžių, gali atlaikyti svorį iki 200 kg ir gali būti naudojamas sniege ir net vandenyje.

Kaina: 1 488 rubliai.

7. Pakabinamas horizontalus baras

Ką duoti vaikinui vasario 14 d. Pakabinti horizontalią juostą

“Turner” yra vienas iš geriausių sporto reikmenų: dėl jo paprastumo jis leidžia atlikti daugybę įvairių pratimų. Šis modelis turi pažangų dizainą, apimantį kelias galimybes susipainioti. Dėl patogaus tvirtinimo baras lengvai montuojamas ant bet kurios sienos ir gali būti naudojamas tiesiai į butą.

Kaina: 2 065 rubliai.

8. Termosas

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną: Thermos

Ir ši dovana šildys jūsų mylimąjį, kai nebūsite. Lengvas ir kompaktiškas nerūdijančio plieno termosas turi 0,5 litrus karštos arbatos ar kavos. Dvigubo kolbų sienelės ilgą laiką palaiko geriamojo vandens temperatūrą.

Kaina: 2 299 rubliai.

9. “Mi Power Bank Pro 2”

revmetech.com

Dovana, kuri pirmiausia naudinga tiems, kurie turi daug dalykėlių. Nauja versija populiaraus mobiliojo baterija Xiaomi palaiko greitai įkrovimo standarto Greita mokestis 3.0, yra sudėtingas built-in apsaugos ir leidžia įkrauti prietaisus su žemos srovės vartojimą, pavyzdžiui, ausines ir fitneso apyrankės.

Kaina: 2 599 rubliai.

10. “JBL Clip” 2

Ką duoti vaikinui vasario 14 d .: JBL Clip 2
thenextweb.com

Naudodami tokį miniatiūrinį “Bluetooth” stulpelį lengva sukurti romantišką atmosferą su maloniu muzika ar organizuoti vakarėlį bet kurioje vietoje. “JBL Clip 2” nebijo vandens, maloniai dera su puikiu garsu, nepaisant jo nedidelio dydžio, ir leidžia atsiliepti į skambučius dėl mikrofono su triukšmo mažinimo sistema.

Kaina: 2 989 rubliai.

11. “Huawei” “SmartBand Honor” 3

Fitneso sekimas bus labai patogu visiems, kurie vasarą ketina įforminti, arba tik bando jį paremti. Dėka “Huawei SmartBand Garbės 3 ryškios OLED-ekranas su sėkmingai pakeisti laikrodį, ir, žinoma, leidžia jums stebėti širdies ritmą ir fizinį aktyvumą per ėjimo, bėgimo, plaukimo, galios, ir kitas treniruotes.

Apyrankė yra visiškai apsaugota nuo vandens ir dulkių, ji gali pranešti apie skambučius ir pranešimus, ir ji turi būti mokama tik kartą per mėnesį.

Kaina: 2 990 rublių.

12. SJCAM SJ4000 juodas

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną: SJCAM SJ4000 Black

Veiksmingos pramogos mėgėjams bus puiki dovana aktyvaus fotoaparato, tinkamo už pinigus. Komplektuojamas su SJCAM SJ4000 yra turtingas rinkinys priedai: iš užtrauktukų, vyriai ir povandeniniai būsto įvairovė, kuri bus bandyti išeiti.

Kaina: 3 989 rubliai.

13. Dėklas dviem

Ką pristatyti vaikinui vasario 14 d .: Plaid dviems

Puikus pasirinkimas praktinei ir tuo pačiu metu romantiška dovana. Didžiulė šilta antklodė suteiks malonią atmosferą ir švelnins šalto žiemos vakarą. Kilimėlis turi dvi poras rankovių, todėl po juo galite meluoti tik ant sofos.

Kaina: 3 999 rubliai.

14. “PocketBook 614 Plus”

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną:

Knyga yra puiki dovana, o elektroninė knyga yra dar geresnė. Su “PocketBook” skaitytuvu jūsų mėgstamiausias žmogus turės visą biblioteką savo kišenėje. Šis prietaisas padės patogiai skaityti bet kokio formato knygas ir naudoti žodynus. Dėl aukštos kokybės “E-ink Carta” ekrano su dideliu kontrastu tekstas atrodys popierinėje knygoje.

Kaina: 6 990 rublių.

15. Xiaomi Mi A1

Ką duoti vaikinui vasario 14 dieną: Xiaomi Mi A1
techadvisor.co.uk

Šiuo metu yra vienas iš orientacinių išmaniųjų telefonų. Pagrindiniai “Mi A1” kampai yra tik “Android” ir dvigubos kameros modulis. Įdėkite čia puikų Xiaomi dizainą ir kokybę, galingą įdarą ir stilingą metalinę dėžutę, ir jūs visada gausite beveik tobulą išmanųjį telefoną.

Kaina: 17 990 rublių.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − = 33