17 geriausių nuotraukų redaktorių skirtingoms platformoms

“Creative Bloq” internetinis leidimas fotografams ir dizaineriams sudarė sąrašą 16 geriausių nuotraukų redaktoriaus programų puikias programas, skirtas vaizdo redagavimui. Tai apima tiek populiariausius “Lightroom” ir “Photoshop”, tiek mažesnius žinomus, bet patrauklius analogus.

Geriausi nemokami nuotraukų redaktoriai

Kai kurios šio skyriaus programos ir paslaugos turi mokamas versijas su papildomomis funkcijomis arba papildomus įmontuotus pirkimus.

1. Fotor

Geriausi nemokami nuotraukų redaktoriai: Fotor

 • Platformos: žiniatinklis, “iOS”, “Android”, “macOS”, “Windows”.

Nesvarbu, ar dirbate prie stalo, ar ne, “Fotor” suteiks viską, ko jums reikia norint manipuliuoti nuotraukomis. Redaktorius pasiekiamas naršyklėje, taip pat stalinių ir mobilių programų. Turtingas įrankių komplektas yra pakankamai tikras daugumai jūsų kūrybinių poreikių.

“Fotor” patogiai yra greitai pritaikyti vaizdus vienu mygtuku. Tačiau jūs taip pat galite keisti dydį, apkarpyti, pasukti ir suderinti vaizdus, ​​taip pat rankiniu būdu ištrinti foną.

Be to, redaktoriuje yra patogių retušavimo įrankių, kurie pašalina raudonų akių ir raukšlių poveikį. Yra ir funkcija dirbti su “HDR” ir “Tilt-Shift” redaktoriumi (sukelia ypatingą blurry efektą), jei norite suteikti epines nuotraukas.

Fotor →

2. Pixlr

Geriausios nemokamos nuotraukų redagavimo priemonės: Pixlr

 • Platformos: žiniatinklis, “iOS”, “Android”.

“Pixlr” yra “populiariausias internetinis nuotraukų redaktorius pasaulyje”, kuris, žinoma, yra susijęs su jo nemokama versija. Tuo pačiu metu paslauga gali pasigirti 600 efektų, perdangų parinkčių ir rėmelių. Naudodamiesi “Pixlr”, galite atlikti visas įprastas nuotraukų redaktoriaus operacijas: nuo apkarpymo ir dydžio pakeitimo iki raudonų akių pašalinimo ir dantų balinimo.

Jei esate pripratęs prie “Photoshop”, tada greitai įsitraukite į “Pixlr”, nes abiejų redaktorių sąsajos yra labai panašios.

Pixlr →

3. GIMP

Geriausi nemokami nuotraukų redagavimo priemonės: GIMP

 • Platformos: Linux, Windows, macOS.

GIMP reiškia GNU vaizdų manipuliatorių programą (GNU manipuliuoti vaizdais). Šis atvirojo kodo nuotraukų redaktorius pasirodė Unix platformose ir dabar yra prieinamas visose populiariose kompiuterio operacinėse sistemose.

GIMP siūlo įspūdingą priemonių rinkinį. Viduje lengva rasti visus įprastus įrankius, įskaitant šepečius, spalvų korekcijas, taip pat kopijavimo, paryškinimo ir tobulinimo įrankius.

Grupė, kuri kontroliuoja GIMP kūrimą, padarė gerą suderinamumą: redaktorius gali dirbti su visais populiariais formatais be jokių problemų. Programa turi įmontuotą failų tvarkyklę, primenančią “Adobe Bridge”.

GIMP →

4. Paint.net

Geriausi nemokami nuotraukų redagavimo priemonės: Paint.net

 • Platformos: Windows.

“Paint.net” yra stebėtinai funkcinis ir naudingas nemokamas įrankis. Kūrėjai pabrėžė naudojimo paprastumą ir plėtoja jį labiau kaip nuotraukų redaktorius nei piešimo programa.

Ir vis dėlto “Paint.net” yra daugybė specialiųjų efektų, kurie leidžia lengvai pakeisti perspektyvą, sumaišyti ir perkelti pikselius ant drobės, dubliuoti pasirinktas sritis ir pan.

Didelis atrankos įrankių pasirinkimas, sluoksnių ir nustatymų palaikymas, pvz., Kreivės ir ryškumas / kontrastas, suteikia “Paint.net” puikią “Photoshop” alternatyvą foto redagavimui. Ypač jei galite tai padaryti be naujausių “Adobe” įrankių rinkinių papildymų.

Paint.net →

5. Sumo dažai

Geriausi nemokami nuotraukų redagavimo priemonės:

 • Platformos: internetas.

“Sumo Paint” yra labai funkcionalus naršyklinis foto redaktorius. Jame yra visi pagrindiniai funkcijos, būdingos darbalaukio programoms. Ir užsiprenumeravę mokamą versiją už 9 USD per mėnesį, galite įdiegti ir darbalaukio programą “Sumo Paint”.

Jei norite paleisti internetinį redaktorių, reikės “Adobe Flash Player”. Taigi “Sumo Paint” naudojimas “iOS” neveiks.

Sumo Paint įrankių ir parametrų sąrašas apima šepečius, pieštukus, figūras, tekstą, klonavimą, gradientus ir dar daugiau. Visa tai lengva rasti kintamajame įrankių juostoje, panašiam į panašų “Photoshop” skydelį.

Tuo pačiu metu redaktoriuje yra apribojimų, kurie gali išgąsdinti kai kuriuos vartotojus. Svarbiausia yra palaikyti tik vieną RGB spalvų režimą. Naudojant spalvinį CMYK modelį, kuris naudojamas spaustuvėje, “Sumo Paint” neveikia. Dėl to redaktorius yra tinkamas tik darbui su nuotraukomis, skirtomis ekrane.

Sumo dažai →

6. “Aviary” nuotraukų redaktorius

Geriausi nemokami nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: žiniatinklis, “iOS”, “Android”.

Ptaszarnia – gražiai sukurta programa, kuri yra puikiai subalansuotas tarp rimtų redagavimo galimybes (pašalinus defektus odos, dantų balinimas, dydį ir įvairių variantų korekcijos) ir dekoratyvinę funkciją (lipdukai, spalva perdangos ir pridedant tekstą). Tačiau programa neatrodo bereikšminga ar kūdikiška.

Photo Editor su Aviary →

Geriausiai apmokama nuotraukų redaktoriai

1. Photoshop CC

Geriausiai apmokama nuotraukų redagavimo priemonė:

 • Platformos: “Windows”, “macOS”.
 • Kaina: 9,99 doleriai per mėnesį.

Naujausia “Photoshop CC” versija yra, be abejonės, įspūdingas nuotraukų redaktorius. Tikriausiai geriausias iš visų. Bet už kiekvieną mėnesį turite sumokėti.

Vartotojai “Photoshop CC” turi daugybę šepečių, filtrų, šriftų, automatinio ir rankinio pataisymo įrankių, taip pat įvairius sąsajos nustatymus. Jūsų paslaugoms – pažangi sluoksnių sistema, skirtingi perdangos būdai ir daug daugiau.

Jei esate mėgėjas, tada jūsų poreikiams dauguma “Photoshop” funkcijų bus tiesiog nereikalingos. Tačiau profesionalai ras čia viską, kas reikalinga bet kokio sudėtingumo problemoms išspręsti.

Photoshop CC →

2. “Adobe Lightroom CC”

Geriausiai apmokama nuotraukų redagavimo priemonė: Adobe Lightroom CC

 • Platformos: “Windows”, “macOS”.
 • Kaina: 9,99 doleriai per mėnesį.

“Adobe Lightroom” leidžia jums sutelkti darbą vienoje vietoje, tvarkyti ir dalytis rezultatais iš bet kurio įrenginio. Daugelis kūrybingų žmonių nori šį “Photoshop” redaktorių, nes “Lightroom” lengviau atlikti paprastus įprastus redagavimus ir dirbti su RAW failais.

Naudodami “Lightroom”, galite laikyti nuotraukas savo kompiuteryje, “iPad”, “iPhone” ar “Android” įrenginyje ir netgi automatiškai išsiųsti juos iš savo telefono į programos parduotuvę iš karto po kūrimo. Sinchronizavimas įvyksta savaime. Taigi, kai atliksite pakeitimus vienoje vietoje, jie automatiškai bus rodomi kituose įrenginiuose.

Adobe Lightroom CC →

3. Luminar 2018

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: macOS, “Windows”.
 • Kaina: 69 doleriai.

Jei jūs ieškote alternatyva Lightroom už protingą kainą iš vienkartinį mokėjimą formatu, atkreipti dėmesį į naujausią versiją Luminar 2018 Ši nuotrauka redaktorius yra supakuota su įrankiais, greitai ir lengvai pašalinti šiuos niuansus, iškraipymo, chromatinę aberaciją, ir nuskuręs kraštus. Jūs taip pat gausite 40 neardančių filtrų (juos bet kada galėsite atšaukti), kad paverstų nuotraukas.

Be to, “Luminar 2018” yra profesionalių įrankių rinkinys, kuris leis jums pateikti kuo aukštesnės kokybės nuotraukas. Tarp jų – rankinis optinis korekcija, sluoksniai su skirtingais maišymo režimų, kaukės, istorijų ir geriausias skydelis – paramos Photoshop plug-in ir gebėjimas konvertuoti Lightroom presents naudoti Luminar.

Luminar 2018 →

4. “Affinity Photo”

 • Platformos: “macOS”, “Windows”, “iOS” (“iPad”).
 • Kaina: 49,99 dol. (“Windows”, “MacOS”), 19,99 dol. (“IPad”).

Prieinamumas “Windows”, “iPad” ir “MacOS”, taip pat prenumeratos mokesčio stygiaus, “Affinity Photo” iš “Serif” suteikia “Photoshop” alternatyvą, kurią kiekvienas gali sau leisti.

Naujausia versija pasižymi įvairiomis kietomis funkcijomis, įskaitant nuotraukų derinimą su HDR, 360 laipsnių fotografijų redagavimą, makrokomandų įrašymą ir paketinių rinkmenų apdorojimą. Toninio ekrano nustatymas leis jums paversti bet kokią nuotrauką – įprastą vaizdą JPG formate arba nuotrauką HDR – į dramatišką sceną, kurios duomenis net nežinote.

“Affinity Photo” →

5. “PaintShop Pro”

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: Windows.
 • Kaina: 79,99 doleriai (bazinė versija), 99,99 doleriai (premium versija).

“PaintShop Pro” buvo palankus “Photoshop” pakeitimo įrankis per pastaruosius 20 metų ir vis dar nepriima pozicijų. 2018 m. Redaktorius atrodo lengviau, paprasčiau ir novatoriškiau nei bet kada anksčiau. Jis siūlo projekto šablonus, integruotą fotografavimo funkciją, gradiento užpildymo įrankį ir patobulintą grafinių plokščių ir styliukų palaikymą.

Galite nusipirkti brangiausią “PaintShop Pro 2018 Ultimate” versiją, norėdami gauti keletą papildomų funkcijų. Tai yra profesionalūs įrankiai, skirti dirbti su RAW failais, automatinis nuotraukų taisymas ir ekrano įrašymas.

PaintShop Pro →

6. Giliai

Geriausi nuotraukų redaktoriai: Acorn

 • Platformos: macOS.
 • Kaina: 29,99 doleriai.

Grafinis redaktorius Acorn debiutavo tolimoje 2007 m. Ir suteikė mėgėjams ir specialistams ribotus įrankius puikią nuotraukų apdorojimo programinę įrangą. Be kitų įrankių, redaktorius palaiko sluoksnių stilių, neardomuosius filtrus (juos bet kada galima atšaukti), kreives, lygius, mišinius ir daug daugiau.

Acorn 6 siūlo puikią sąsają, jungiančią filtrus, su kuriais galite sukurti unikalius efektus. Galite net išsaugoti ir keisti savo filtrus, kai uždarote ir vėl atidarote vaizdą.

Acorn →

7. “Photoshop Elements”

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: “Windows”, “macOS”.
 • Kaina: 99,99 doleriai.

Tai supaprastinta alternatyva “Photoshop CC”, kuri atsispindi greitoje ir valdomoje redagavimo režimuose. Bet jūsų funkcija jums gali būti pakankama. Be to, elementams nereikia mokėti prenumeratos.

2018 m. “Photoshop Elements” patobulino valdymo galimybes ir išmaniuosius nuotraukų redagavimo įrankius. Pavyzdžiui, programa gali atidaryti uždaras akis, spausdinti nuotraukas ir lengvai jas bendrai naudoti socialiniuose tinkluose.

Photoshop Elements →

8. DxO Photolab

Geriausi nuotraukų redaktoriai: DxO Photolab

 • Platformos: “Windows”, “macOS”.
 • Kaina: 129 eurų (bazinė versija), 199 eurų (premium versija).

DxO Photolab atlieka tik tam tikrų užduočių rūšis, bet tai puikiai. Jo rezultatai yra įspūdingi, tačiau šis redaktorius yra per daug specifiškas ir kartais sunkus naudoti. Tai greičiausiai yra geriausias RAW formato keitiklis, bet tai daro “DxO Photolab”.

DxO Photolab automatiškai koreguoja įvairius deformacijų, chromatinės aberacijos, neryškių kraštų ir vinjetravimo laipsnius, būdingus daugumai skaitmeninių fotoaparatų.

Galite pasirinkti vaizdus iš kompiuterio ir nurodyti perskaičiavimo / taisymo nustatymus arba naudoti vieną iš nustatymų. DxO Photolab demonstruoja puikius rezultatus. Nepaisant to, ši programa negali pakeisti pilnaverčio redaktoriaus.

DxO Photolab →

9. Fotoaparatas +

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: “iOS”.
 • Kaina: 2,99 doleriai (“iPhone”), 4,99 dol. (“IPad”).

Programa “Camera” iš anksto įdiegta “iPhone” nėra idealus. Taip, tai leidžia jums fotografuoti puikias nuotraukas, bet neapsiriboja kūrybiškumu.

Šiuo atžvilgiu “Camera +” laimi. Ši programa susideda iš dviejų dalių: fotoaparato ir nuotraukų redaktoriaus su daugybe pažangių funkcijų. “Camera +” neriboja naujų nuotraukų redagavimo. Taip pat galite į ją įkelti senas nuotraukas ir į jas įkvėpti naują gyvenimą.

Fotoaparatas + →

10. Pixelmator

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: “macOS”, “iOS”.
 • Kaina: 29,99 Lt (“macOS”), 4,99 dol. (“IOS”).

Pixelmator yra greitas ir galingas nuotraukų redaktorius. Dėl makrokomandų bibliotekų naudojimo programa vientisai integruojama su “iPhoto” ir “iCloud”. Redaktorius taip pat turi integruotas funkcijas, skirtas eksportuoti “Snapshots” į “Facebook” ir “Flickr”.

“Pixelmator” rasite įrankius atspalvio, sodrumo, šešėlių, šviesos ir kontrastingumo reguliavimui. Programa siūlo 150 integruotų filtrų. Galite atidaryti ir išsaugoti vaizdus daugelyje populiarių formatų, įskaitant PSD, TIFF, PDF ir PNG.

Kai dirbate su “Photoshop” failais, programa atpažįsta sluoksnius. Tai leidžia jums bendradarbiauti su kolegomis, kurie naudoja “Adobe” produktus.

Pixelmator →

11. Linksma nuotrauka

Geriausi nuotraukų redaktoriai:

 • Platformos: “iOS”, “Android”.
 • Kaina: 2,99 doleriai.

Pagrindinis “Handy Photo” programos išskirtinis bruožas yra sąsaja su radialiniais meniu, esančiais kampuose. Jis suprojektuotas taip, kad nebūtų užimtas centrinis ekrano plotas. Poveikio valdymas yra naudojant svaypov.

“Handy Photo” yra galingas nuotraukų redaktorius. Jo sąsaja nėra pritaikyta visiems, bet tai verta galimybių, kurias gaunate. Pavyzdžiui, įrankis “Perkelti” leidžia jums iškirpti objektus, juos perkelti, keisti jų dydį arba juos pasukti.

Patogi nuotrauka →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 86