3 nemokamus vaizdo įrašus internete apkarpyti ir būti patenkinti

Online Video Cutter

Jei vaizdo įrašo apipavidalinimas mažesnis nei 500 MB, “Video Online” yra ideali. Paslauga leidžia įkelti standžius diskus, naudoja “Google” diską, taip pat perkelia failus pagal URL. Pastaruoju atveju reikia, kad vaizdo įrašo kelias būtų tiesioginis ir baigiamas failo plėtiniu.

Atsisiųsti vaizdo įrašą iš “YouTube” neveiks. Tačiau žiniatinklio programa supranta bet kokius formatus, įskaitant konteinerius, greitai įkelia failus į serverį ir labai greitai keičia.

Interneto programos sąsaja yra minimali ir suprantama. Norėdami apkarpyti vaizdo įrašą, pasirinkite norimą fragmentą su mėlynais žymenimis ir spustelėkite mygtuką “Cut”. Jei norite sutelkti dėmesį į kai kuriuos scenos elementus, galite atlikti apkarpymą.

Nustatymuose galite pasirinkti kokybės lygį: nuo 240 iki 1080 p. Rezultatas išsaugomas formatu MP4, FLV, AVI, MPG arba 3GP.

Kaip apkarpyti vaizdo įrašą

Apdorotas vaizdo įrašas “Online Video Cutter” leis jums atsisiųsti, išsaugoti “Google” diske arba Dropbox. Po to galite tęsti darbą su šaltiniu arba įkelti naują failą.

Online Video Cutter →

“YouTube”

Patogus mažų failų aptarnavimas yra geras, tačiau kartais mes susiduriame su daug didesniais dydžiais. Tai geriausias būdas iškirpti šį “YouTube” vaizdo įrašą.

Paslauga turi du pagrindinius trūkumus: sudėtingą sąsają ir rimtą autorių teisių turėtojų turinio apsaugos būdą. Atkreipkite dėmesį, kad “YouTube” neleis atsisiųsti apdoroto failo, jei įkeltame vaizdo įraše jis pastebi autorių teisių pažeidimus.

Norėdami apkarpyti vaizdo įrašą “YouTube”, spustelėkite piktogramą “Pridėti vaizdo įrašą”, esančią viršutiniame dešiniajame interneto paslaugos kampe. Pasirinkite “Prieiga per nuorodą” ir įkelkite vaizdo įrašo failą.

Baigę atsisiųsto failo apdorojimą spustelėkite “Atlikta”, tada eikite į “Video Manager”.

“Vaizdo įrašų tvarkytuve” spustelėkite mygtuką “Redaguoti”. Parametrų puslapyje pasirinkite “Pagerinti vaizdo įrašą” ir raskite “Apkarpyti”. Naudokite mėlynus žymeklius norimam fragmentui pasirinkti. Patvirtinkite pakeitimus spustelėdami “Baigti”.

Dabar galite spustelėti “Išsaugoti”.

“YouTube” jums pasakys, kad apdorojimas gali užtrukti. Laukę užbaigimo, atsisiųskite vaizdo įrašą. Norėdami tai padaryti, atidarykite meniu šalia mygtuko “Keisti” ir pasirinkite “Atsisiųsti MP4 failą”.


YouTube →

ytCropper

Kai jums reikia apkarpyti vaizdo įrašą, kurį įkėlėte “YouTube” įterpdami į savo dienoraštį ar pasidaliję su draugais, geriausia yra “ytCropper” interneto paslauga. Paslauga leidžia žiūrėti tik reikiamą fragmentą ir palieka nuorodą į originalą.

Apkarpyti vaizdo įrašą internete ytCropper

Užklausos eilutėje įklijuokite nuorodą į “YouTube” vaizdo įrašą ir spustelėkite “Apkarpyti”. Pasirinkite pageidaujamą segmentą su mėlynais žymenimis, įveskite captcha, dar kartą paspauskite Crop. Pasidalinkite rezultatu su tiesiogine nuoroda ar kodu, kurį norite įterpti. Jei norite, galite įrašyti vaizdo įrašą automatiškai.

Minus ytCropper yra tai, kad žiniatinklio paslauga neleidžia jums atsisiųsti gautų segmentų.

ytCropper →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 64 =