7 prostych sposobów na oczyszczenie żołądka bez diety i siłowni

Aby uzyskać atrakcyjny płaski brzuch, wielu żyje w sali fitness i chrupią liście kapusty, pijąc je z probiotykami. Nie ma pytań: jest to zdrowa i poprawna droga do fizycznej doskonałości.

Ale jeśli nie ma czasu na ćwiczenia i korektę odżywiania, ani nerwy, ani siła nie używają tych elementarnych miłośników życia. Pomogą przykręcić żołądek do mniej lub bardziej przyzwoitego stanu. To prawda, że ​​w tym przypadku nie ma potrzeby polegać na kardynalnym zbiorze nadwyżek tłuszczu.

1. Wyprostuj

Wyprostuj ramiona i wciągnij brzuch w dowolnym momencie, jak tylko go zapamiętasz. Nie możesz lub nie chcesz pamiętać – kup korektor postawy (sprzedawany w prawie każdej aptece) lub odpowiadający mu gadżet medyczny.

Często nie doceniamy poprawnej postawy, chociaż jest ona bardzo znacząca. Wyprostowany grzbiet pomaga zwiększyć wysokość, nadać kształt klatce piersiowej i sprawić, że brzuch stanie się bardziej płaski.

Jak wyczyścić żołądek bez diety i siłowni: Prostowanie

Mięśnie mają pamięć, w tym postawę. Tak więc za dwa lub trzy tygodnie żołądek uzyska pożądane cechy sprawnościowe. Przynajmniej kiedy patrzysz z boku.

2. Pij więcej wody

Tak, my też byliśmy zmęczeni niekończącymi się przypomnieniami o 8 szklankach dziennie. Fakt jest jednak faktem: na początku, w niedostatku wody, organizm, nauczony gorzkim doświadczeniem ewolucji, natychmiast zaczyna magazynowaćRetencja wody (lek) Życiodajna wilgoć, w tym na żołądek. Jeśli obrzęk dłoni i stóp spowodowany tym samym powodem jest znany wielu, rzadko zauważamy obrzęk w obszarze prasy. Ale na próżno. Często to ona jest odpowiedzialna za wypukły brzuch.

3. Regularnie chodź do toalety

Jest to ważny punkt w tworzeniu płaskiego brzucha. Organizm jest bardzo cierpliwy, a jeśli nauczyłeś go znosić potrzebę oddania moczu, zadzwoni do toalety tylko w najbardziej ekstremalnym przypadku. W dalszej części czasu ściany pęcherza będą się rozszerzać, a efekt wizualny często stanie się nadmiernie zaokrąglonym brzuchem.

Upewnij się, że odwiedzasz toaletę co najmniej 5-7 razy dziennie – jest to liczba lekarzy, którzy wierząJak często należy sikać? normalny.

4. Ostrożnie żuć jedzenie

Im bardziej szlifujesz zęby przy kolacji lub kolacji, tym mniej miejsca zajmą w żołądku. Więc pełny żołądek nie spowoduje nadęcia żołądka.

Jak wyczyścić żołądek bez diety i siłowni: Dokładnie zmoczyć jedzenie

Ponadto im dłużej żujesz, tym mniej jesz przed sygnałem mózgu: “Jestem pełny”. To nie pozwoli ci zdobyć dodatkowych kalorii, które, musisz się zgodzić, w przyszłości również wpłyną na stan brzucha.

5. Wdychaj w nos

Na pierwszy rzut oka rada jest dziwna, ale skuteczna. Faktem jest, że kiedy oddychasz ustami, połykamy powietrze, które staje się przyczyną wzdęć. Z tych samych powodów nie zaleca się opierania się na gumie. Jeśli chcesz odświeżyć oddech po posiłku, lepiej użyć sprayu lub słodyczy.

6. Hormony kontrolne

Odchylenie żeńskiego hormonu estrogenu od normalnego poziomu często prowadzi do pojawienia się tak zwanego trzewnego tłuszczuTłuszcz z brzucha u kobiet: przyjmowanie – i trzymanie – to – Tkanka tłuszczowa zdeponowana głównie na brzuchu. Dlatego nie bądź leniwy, aby pójść do lekarza, weź testy poziomu estrogenu i, jeśli to konieczne, dostosuj je do normalnych wartości.

7. Połóż się

Połóż się na plecach, połóż stopy na jakiejś wysokości (poduszka lub rozkładana sofa), a pod talią, włóż ręcznik zwinięty w rulon. Zwróć uwagę na brzuch: w tej pozycji zostanie zdmuchnięty, stanie się pusty. 20 minut tej leniwej gimnastyki dziennie – wkrótce mięśnie brzucha zaczną przyzwyczajać się do tej pozycji (pamiętaj o pamięci mięśniowej).

Przy okazji, JapończycyOto słynna japońska metoda, aby schudnąć i poprawić swoją postawę uważają takie ćwiczenie za przyrzeczenie szczupłej sylwetki i piękną postawę, która, jak widzicie, nie będzie zbyteczna.

Czytaj także

Jak oczyścić brzuch za pomocą ubrania, diety i ćwiczeń →

5 diet, których skuteczność potwierdzają naukowcy →

Jak wyczyścić boki ubraniem, dietą, ćwiczeniami i okładami →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 89