Dlaczego Reddit jest jednym z najlepszych miejsc w Internecie

Reddit uzupełnia siły użytkowników. Miliony ludzi udostępniają tutaj linki do ciekawych materiałów lub publikują własną kreatywność. Uczestnicy oceniają dodane treści i omawiają je w komentarzach.

Przy pierwszej znajomości Reddit może odstraszać przestarzały projekt strony lub prawie całkowity brak treści w języku rosyjskim. Ale gdy będziesz uczyć się tej usługi, będziesz mile zaskoczony wyglądem i wygodą aplikacji mobilnej. Ponadto, nawet bez znajomości języka angielskiego, możesz użyć Reddit jako agregatora klipów muzycznych, piosenek, obrazów i gifok.

Dlaczego usługa zasługuje na uwagę

1. Otrzymujesz najlepszą zawartość przez minimum czasu

Dlaczego Reddit zasługuje na uwagę

Użytkownicy głosują na ulubione posty, podnosząc ich ogólny przepływ publikacji. W rezultacie, najciekawsze, według społeczności, zapisy są wyświetlane z góry, a ignorowane materiały są opuszczane.

Reddit bierzeNajlepsze 500 witryn w sieci szósty na liście najczęściej odwiedzanych stron na świecie. Ogromna popularność i wysoka aktywność użytkowników sprawiają, że usługa jest jednym z głównych źródeł wirusów w sieci. Dowcipy, które pojawiły się tutaj szybko stają się globalnymi memami, a informacje publikowane przez społeczność są natychmiast rozprowadzane przez światowe media.

Obie strony korzystają z systemu głosowania: czytelnicy i autorzy. Niezależnie od tego, jak interesujący jest opublikowany przez Ciebie artykuł na Facebooku, nikt go nie zauważy, jeśli masz niewielu znajomych i subskrybentów. Ale wpis dodany do Reddita natychmiast przyciąga uwagę dużej publiczności. A jeśli jest naprawdę dobry, może szybko zdobyć ogólną ocenę i stać się hitem.

2. Reddit wyświetla obiektywne zdjęcie dnia

Reddit wyświetla obiektywne zdjęcie dnia Reddit wyświetla obiektywne zdjęcie dnia

Prawie wszystkie sieci społecznościowe używają taśm algorytmicznych, które umieszczają użytkownika w bańce informacyjnej. Innymi słowy, algorytmy pokazują tylko te wiadomości, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom. W rezultacie możesz pominąć informacje, które nie pasują do Twoich poglądów, ale są ważne.

Reddit wyświetla również trendy. Oznacza to, że wiadomości z wybranych tematów są najbardziej rezonujące wśród masowej publiczności. Najważniejsze publikacje szybko wchodzą na taśmę i pozostają widoczne przez długi czas. Prosty sposób, aby zawsze być świadomym tego, co dzieje się na świecie.

Ponadto możesz przełączyć się w porządku chronologicznym wiadomości w dowolnym momencie, jeśli obawiasz się brakujących wpisów, które mogą nie być odpowiednie dla większości, ale interesujące dla Ciebie.

3. Na Reddicie możesz narysować informacje na prawie każdym temacie

Na Reddicie możesz narysować informacje na prawie każdym temacie Na Reddicie możesz narysować informacje na prawie każdym temacie

Tutaj jest prawie wszystko: od zdjęcia z kociętami po filozoficzne longridy, od bitew tekstowych pomiędzy komentatorami, po poważne dyskusje naukowe, które stają się informacyjnymi dla mediów.

Aby komunikować się z lokalną publicznością na Reddit regularnie patrzeć na gwiazdy. Wśród sławnych osobistości, które odpowiadały na pytania użytkowników serwisu byli Stephen Hawking, Bill Gates, Edward Snowden i Barack Obama.

Jak korzystać z Reddit

Najpierw korzystaj tylko z aplikacji mobilnej. Jest o wiele ładniejszy i wygodniejszy niż strona. Kiedy się zorientujesz, możesz także zapoznać się z internetową wersją Reddita.

Na głównym ekranie programu możesz przełączać się między dwiema kartami: Domowa i Popularna. W pierwszym zobaczysz taśmę podsumowującą wpisy tylko z tych społeczności tematycznych (sabreddits), do których subskrybujesz. W drugim wyświetlana jest taśma z popularnymi wpisami ze wszystkich sabreddycji.

Jak korzystać z Reddit Jak korzystać z Reddit

Możesz zapisać się do społeczności w sekcji Przeglądaj (drugi przycisk w lewym dolnym rogu). Wyświetla listę popularnych sabreddits. Aby zasubskrybować którąkolwiek z nich, musisz kliknąć na społeczność i użyć przycisku subskrypcji. Ale w tym celu program poprosi o rejestrację. Resztę sabreddits można znaleźć za pomocą formularza wyszukiwania aplikacji.

Aplikacja Reddit Aplikacja Reddit

Przeglądając stronę główną, popularną lub dowolną społeczność, możesz wybrać tryb sortowania wpisów: Gorący (posty, które szybko zbierają głosy), Nowy (nowy od góry), Kontrowersyjny (kontrowersyjne wpisy z dużą liczbą głosów pozytywnych i negatywnych) i Top (najbardziej wpisy oceny za wybrany okres).

Aplikacja Reddit Aplikacja Reddit

Możesz dodawać komentarze, głosować na to, co lubisz i oddzielać niechciane posty. Ponadto można publikować własne rekordy, ale wcześniej należy zapoznać się z regułami określonymi w każdej społeczności.

Popularne sabreddits, które warto subskrybować

  • Pliki muzyczne i wideo: r / music, r / metal, r / hiphopheads.
  • Tapety, zdjęcia i animacje: r / tapety, r / a, r / gify.
  • Nauka i technologia: r / science, r / technology, r / futurology.
  • Programy telewizyjne, filmy i gry wideo: r / telewizja, r / filmy, r / gry.
  • Książki i komiksy: r / książki, r / komiksy, r / fantasy.
  • Longrides i dyskusje z celebrytami: r / truereddit, r / ama.

Strona Reddit →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 36