Jak wykonać modny manicure: trendy jesień-zima 2017/2018

Długość i kształt

Długie paznokcie w końcu ustępują. Średni i krótki wychodzą na proscenium. Tak praktyczny i prostszy.

Kształt to ciało migdałowate lub miękki kwadrat. Im bardziej naturalne, tym lepiej.

Paleta

Im zimniej na ulicy, tym bogatsza jest oferta ubrań i manicure. Co więcej, głębokie kolory optycznie przedłużają płytkę paznokcia.

Najważniejsze w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018:

  1. “Grenadine” to nie tylko syrop, ale także ten sam “lepki” czerwony kolor.
  2. “Port” – bogaty bordeaux z wyraźnym purpurowym tonem.
  3. “Sea Peony” – ciemnoniebieski odcień, jako forma dowództwa marynarki wojennej.
  4. “Neutralny szary” – spokojny ton, przypominający suchy asfalt.
  5. “Cienista jodła” jest ciemnozielona, ​​ale nie bagienna, ale z nutami szmaragdowymi i turkusowymi.
  6. “Golden lime” – odcień na skrzyżowaniu energicznej żółtej i orzeźwiającej sałatki.

Manikiur mody jesienno-zimowej 2017/2018

Dodanie blasku do manicure pomoże intensywnemu jasnoniebieskiemu (projektanci nazwali to “marina”) i pylistej pomarańczy (“jesiennego klonu”), a ich połączenie doda obrazu zuchwalstwa.

Jeśli wolisz bardziej delikatne kolory, wybierz liliowo-różowy (“pantofelek baletowy”) lub jasny beż z trzciną cukrową (“olej”). Doskonale pasują do niemal wszystkich modnych odcieni sezonu.

Projekt

Ogólny trend w sztuce paznokci to prostota, elegancja, jasność i odwaga. Jest on realizowany głównie w następujących rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Naturelle

W tym stylu wciąż są popularne paznokcie, malowane lakierem w tonie skóry. Ale jeszcze ważniejszy jest manicure bez pokrycia. Jako opcja – z jednym pomalowanym gwoździem.

Czujesz się wolny? Oczywiście! Ale paznokcie bez lakieru nie oznaczają neuhozhennye. Wręcz przeciwnie, naskórka i płytka paznokcia powinny być w doskonałym stanie. Brak zadziorów i obgryzionych krawędzi. Tylko zgrabne linie i zdrowy blask.

Geometria

Wydruki geometryczne, zarówno na wszystkich paznokciach, jak i na jednym lub dwóch, nie wychodzą z mody w sezonie jesienno-zimowym. Jednak dane powinny być starannie wybrane: okręgi i kwadraty optycznie skracają, a zatem nie nadają się do paznokci miejscowych o małej długości.

Twórz na paznokciach prostych linii i kątów najłatwiej za pomocą szablonów, specjalnej taśmy i tłoczenia.

Również jednym z najprostszych wariantów geometrycznego projektu jest manicure Chevron. Zastosuj kolor podstawowy do paznokci, następnie przyklej jeden lub kilka szablonów i pomaluj je kontrastowym odcieniem.

Lunar manicure

Ta prosta w wykonaniu i bardzo elegancka w wyglądzie technika jest ponownie modna. Być może dlatego, że idealnie łączy się z paznokciami w kształcie migdałów.

Manicure lunarny lub odwrócony francuski oznacza kontrastujący półksiężyc nie na końcu, ale u nasady paznokcia. W tym sezonie “uśmiech” zostaje przesunięty niemal do środka płytki paznokcia, a sama linia nie musi być ostro zaokrąglona.

Wzory o ujemnej przestrzeni są również istotne, gdy część paznokcia pozostaje niepomalowana lub pokryta jest bezbarwnym lakierem. Świetnym rozwiązaniem jest manicure księżycowy z negatywną przestrzenią.

Metal i futro

Neil-art absorbuje trendy mody z wybiegów, a tam podczas jesienno-zimowych pokazów dominowały aksamitne, sztuczne futro, duże dzianie i tkaniny symulujące metal. Dlatego, aby uosabiać wszystkie te tekstury na paznokciach jest absolutnie właściwą decyzją.

Możesz osiągnąć metaliczny połysk na różne sposoby. Pięć opcji tworzenia metalicznego manicure w domu pokazano na poniższym klipie.

Zimą odpowiednie będą projekty z trzodą. Jest to specjalny proszek, który tworzy aksamitny efekt na paznokciach. Flokowanie łączy od razu dwie modne tendencje: objętość i miękkość wełnianych i futrzanych faktur.

Manicure z aksamitnym proszkiem można wykonać w domu, ale lepiej jest skontaktować się ze specjalistami, ponieważ mało prawdopodobne jest, aby narysować siebie (naprawdę na prawą rękę na pewno) tak modne w tym sezonie gałązki wolumetryczne.

Zamiennikiem flokowania mogą być powłoki matowe: ich chropowata powierzchnia jest również podobna do aksamitu.

Kwiatowe wzory

Kolejny trend pokazów mody jesień-zima 2017-2018 – haft. W związku z tym przydadzą się również kwieciste nadruki na paznokciach. Główna zasada: rysunek powinien być dyskretny i równomiernie rozmieszczony w gwoździu.

Możesz również ozdobić paznokcie gradientami w modnych kolorach sezonu i wzorami z kamifubukova (ta sama geometria, tylko kropkowana).

Teraz jesteś świadomy trendów mody w projektowaniu paznokci. Napisz w komentarzach jaki styl lub technikę preferujesz.

Czytaj także:

  • 30 lifjhakov do manicure w domu →
  • Co jest niebezpieczne w przypadku lamp do manicure →
  • 20 prostych wzorów do paznokci →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1