Ką pamatyti Prahoje – lenkų ir aktyvių turistų vadovas

Dėl tingus ir atvyko pora dienų

Prahos pilis. Tai senovės tvirtovė, kurios plotas 45 ha su vaizdingais bokštais, sodais, rūmų kompleksu, istoriniais pastatais, kuriuose yra muziejai. Pagrindinės vertybės: gotikinė Šv Vitus, Šv Wenceslas ir Šv Adalberto ir Golden Lane su miniatiūrinių namų, kur gyveno alchemikai, pasak legendos.

Prahos lankytinos vietos: Prahos pilis
commons.wikimedia.org

Senamiesčio aikštė. Jis stovi rotušė su garsiuoju astronominiu viduramžių laikrodis, Tyn bažnyčios (vienoje iš Prahos simbolių), Šv Mikalojaus katedra su krištolo sietynas į karūną formos. Tai buvo pristatytas Rusijos imperatorius Nikolajus II.

Senamiesčio aikštė
affordabletravelpackages.com

Karolio tiltas. Ji yra 520 metrų ilgio, jungianti Vltava upės krantus. Vieta “Hangout” muzikantams, menininkams, suvenyrų pardavėjams. Tiltas yra daugiau nei 600 metų.

Prahos paminklai: Karolio tiltas

Petršinskio kalnas ir Petřín stebėjimo bokštas. Aukščiausias Prahos kalnas su vaizdingais sodais, bokštas, kuris atrodo kaip mažesnė Eifelio versija, veidrodinis labirintas ir peržiūros platforma.

Lankytinos vietos Prahoje: Petřín kalnas ir Petřín stebėjimo bokštas
Airfrance.com

Wenceslas aikštė. Ji yra 750 metrų ilgio, atrodo kaip bulvaras. Tai monumentalus Nacionalinio muziejaus pastatas, taip pat paminklas šv. Wenceslasui – Čekijos globėjui.

Prahos lankytinos vietos: Wenceslas aikštė
Expedia.com

Maža šalis. Prahos istorinis rajonas su nuostabiais namais.

Ką pamatyti Prahoje: Mala Strana
commons.wikimedia.org

Prahos zoologijos sodas. Vienas iš didžiausių Europoje. Zoologijos sodas turi unikalų paviljoną, kuriame džiunglės atgimsta.

Ką pamatyti Prahoje: Prahos zoologijos sodas
Zoopraha.cz

Tiems, kurie atvyko per savaitę

Zizkovo televizijos bokštas. Jo funkcija yra neįprasta apdaila. Skulptoriaus Davido Cherno sukurtas milžiniškas kūdikių kūdikis (kurių kiekvienas sveria 700 kg). Pastato aukštis yra 216 metrų, viduje yra baras, restoranas, stebėjimo platformos ir viešbutis su vienu numeriu.

Kaip ten patekti: metro į “Jiřího z Poděbrad” stotį arba sausumos transportu iki to paties pavadinimo tramvajaus stotelės.

Šokių namas. Jis buvo pastatytas karo metu sunaikinto pastato vietoje. Namas, atrodė, buvo sugriebtas į kumštį milžinišku: pagal architekto idėją tai yra šokių poros metafora. Žmonėse neįprastas pastatas vadinamas “Ginger ir Fred” (po Ginger Rogers ir Fred Astaire) ir “Girtas namas”.

Ką pamatyti Prahoje: Šokių namas Prahoje
Vyvoj.hanakroa.com

Adresas: Jiráskovo náměstí 1981/6, Praha 2.

Norėdami patekti į vietą, naudokite straipsnio pabaigoje surinktas programas.

Kafkos muziejus. Jis įsikūręs buvusio plytų gamykloje. Muziejaus kieme stovi garsus fontanas – du bronzos peeing vyrai, kurie iš vandens išrašo lankytojų pateiktus žodžius. Muziejus suskirstytas į dvi dalis: “Egzistencinė erdvė” ir “Vaizduotoji spaustuvė”.

Prahos lankytinos vietos: Kafkos muziejus
Bigblueman.us

Adresas: Cihelná 2b, Praha 1.

Letnos parkas. Iš čia atsiveria nuostabus (ypač saulėlydžio) vaizdas į Vltavos upę ir tiltus. Parkas turi 24 metrų ilgio metronomą su 20 metrų spygliais. Tuo metu buvo didžiulis Stalino paminklas. Artimiausiose vietose galite pamatyti senas batų poras – tai simbolis, ko jums reikia be širdies, kad galėtumėte dalintis su praeitimi.

Letnos parkas, Metro namas Prahoje
Valentynvpraze.cz

Adresas: Letenské sady (Letna parkas), Praha 7 – Letna.

Siauriausia gatvė – Vinarna Chertovka. Jo plotis yra 70 cm. Ant jo gali vaikščioti vienas žmogus: šiuo tikslu eismą reguliuoja specialūs šviesoforai. Anksčiau tai buvo gaisro praėjimas tarp namų, o “Velnias” buvo vadinamas vyno gamykla, esanti šalia.

Siauriausia gatvė Prahoje - Vinarna Chertovka
Amusingplanet.com

Gatvė yra Kampos saloje (Venecijos Venecijoje), kur yra daug įdomių turistinių vietų. Įtrauktas 500 metų senumo vandens malūno ratas.

Kaip ten patekti: eikite per 150 metrų nuo Karolio tilto (jei perkeliate iš centro į Hradcany, po tilto turėtumėte pasukti į dešinę).

John Lennon siena, kuris laikomas žmogaus sukurtu paminklu ne tik legendiniam Beatlei, bet ir laisvei. Siena dažniausiai buvo nudažyta, bet jaunuoliai vėl ją piešia. Kultinė vieta tapo turistine vieta.

Jono Lennono siena Prahoje
Happytrips.com

Adresas: Velkopřevorské náměstí, Praha 1.

Tankodrom Milovice. Jis įsikūręs 50 kilometrų nuo Prahos. Nuo 1968 iki 1991 metų, yra pagrįstas dėl Centrinės grupės sovietinių karių būstinės, dabar jis yra didžiulis pramogų kompleksas su tankų, sunkvežimių, specialios paskirties ir keturračiais, kuriuos galite važiuoti.

Sekso mašinų muziejus. Apima daugiau kaip 300 įdomių eksponatų, įskaitant sekso kibernetinę mašiną. Muziejuje yra senų erotinių filmų paroda. Parodą gali peržiūrėti tik suaugusieji.

Prahos sekso mašinų muziejus
Getlostmagazine.com

Adresas: Melantrichova 18, Praha 1.

Jei turite laiko ir noro, galite aplankyti ir kitus Praha Muziejai: alchemikai ir burtininkai, Lego, šokoladas, vaškas, kankinimai, vaiduokliai ir legendos, miniatiūros, granatų, komunizmas, KGB, Charles Bridge, antpirštis, Šaltasis karas, istoriniai kameriniai vazonai ir tualetai, “Apple” ir kiti. Visą sąrašą galite pamatyti čia.

Geležinkelio Karalystė. Jis įsikūręs Prahos viešbutyje “Anděl”. Tai yra vienas didžiausių pasaulyje (121 metrų ilgio) ir išsamūs geležinkelių tinklai, vykstantys palei Usteckio ir Karlovy Vary žemes. Stotys, kraštovaizdžiai, mažieji miestai atkuriami mažiausiu detaliu.

Prahos geležinkelių karalystė
Eyca.cz

Adresas: Stroupežnického 3181/23, Anděl, 150 00 Praha 5.

Ekskursijos neįprastų paminklų. Galite organizuoti pėsčiųjų kelionę savarankiškai trasu.

 • Gusovo gatvėje yra kabantis žmogus (paminklas Sigmundui Freudui).
 • Vltava banko, netoli Kampos muziejaus, 34 pingvinų žygis ir šešių metrų kėdė.
 • Muziejuje taip pat yra daug neįprastų skulptūrų. Pavyzdžiui, kieme yra trys milžiniški kūdikiai – “broliai” iš tų, kurie ropliai palei Zizkovskos televizijos bokštą.
 • Prie Estų teatro yra “Sąžiningumo drabužis”, arba “Commander” (atsidavimas Mocarto operai “Don Giovanni”).
 • Galerijoje Futura yra paminklas sycophancy – du plika penkių metrų žmogaus figūros, išlenktos 90 laipsnių kampu.
 • Prahos “Na Zábradlí” teatro sienos yra žmogaus embrionas, kuris prasideda vakare (“Dovydo Juodosios” darbas).
 • Prekybos centre “Lucerne”, esančioje Vodichkovo gatvėje, yra neįprasta Čekijos patrono statula. Šv. Vaclavas sėdi ant apversto žirgo.
 • Petrino kalno papėdėje yra paminklas komunizmo aukoms.

Ekskursija po kulinarines vietas. Čekijoje turėtumėte aplankyti autentiškas įstaigas ir išbandyti nacionalinius patiekalus.

Tokios kavinės ir barai yra, pvz., Zizkovo ir Vinohrady rajonuose.

Norėdami išbandyti reikia veprevo kelio, koldūnai su guliaše, antis, utopencija, marinuotas sūris.

Turistams rekomenduojama ieškoti:

 • Restorane “Ferdinada”, Karmelitskoje, 18 val.
 • “Vytopnos” alaus sandėlyje “Wenceslas Square”. Alus čia tiekiami nedideli lokomotyvai ant bėgių tarp lankytojų stalų.
 • Kavos parduotuvė Kafíčko netoli Kafkos muziejaus, kur yra labai skanus storas karštas šokoladas. Adresas: Míšeňská 67/10, Praha.

Tiems, kurie nori jaustis kaip vietiniai

Dviračių turai. Geriausias būdas ištirti ne turistų lankomas vietas mieste yra dviratis (klasikinis arba elektrinis). Prahoje yra keletas dviračių takų, vykstančių vietose, kur gyvena vietiniai žmonės. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Nuolydis Riegro soduose, iš kur atsiveria gražus vaizdas. Čia Prahos gyventojai ateina į piknikus. Būkite tikri, kad atnešite su jumis antklodę.

lamenteinsana.blogspot.ru

Lauko kino teatrai: Výletní Kino Smíchov, įsikūręs ant Vltavos Smihovskoy paplūdimys Žluté Lázně bankų (filmas rodomas antradieniais), yra meno erdvė MeetFactory.

Atviras kinas Prahoje
Dolcegustoblog.com.ua

Embankment Naplavka ant Vltavos upės su lauko koncertų vietose ir baruose, ūkininkai rinkoje (jis nedirba šeštadieniais), kur galima nusipirkti šviežių daržovių, vaisių, duonos, žuvies, sūrio ir kitų produktų. Nuo spalio iki balandžio prasideda pirtis ant vieno iš jūrinių laivų.

Embankment Naplavka
Prazskenaplavky.cz

Kriaušių rinka Kolbenovoje. Čia galite rasti nebrangių retkarčiais pardavėjų iš įvairių Europos šalių. Rinka dirba savaitgaliais nuo 9 iki 14 val.

Blusų turgus Kolbenovoje
Actionlivepartner.com

Bobsleja takas 800 metrų ilgio, dirba ištisus metus. Keltuose galite paspartinti iki 62 km / h.

Bobslejaus kelias Prahoje
Slevomat.cz

Teatras “Ta Fantastika”. Tai juodas teatras, kuriame vaizduojami meno spektakliai, pagrįsti optiniu juodos spintelės poveikiu. Dėl to objektai scenoje “atgyja” ir tapti aktoriais kartu su aktoriais. Čia pagrindiniai išraiškingi būdai yra judėjimas, šviesa, muzika. Vertėjas nebus reikalingas.

Ką neišleisti laiko ir pinigų Prahoje

 1. Patyrę keliautojai nerekomenduojami laukti Senamiesčio aikštėje, kai jie pradeda mušti laikrodį miesto rotušėje. Taip, žvilgsnis yra įdomu: skaičiai pradeda judėti, trimitininkas vaidina. Tačiau praleisti laiką laukia, kol tai tikrai nėra verta.
 2. Tas pats pasakytina ir apie kitą veiksmą – Prahos pilies sargybos keitimą. Apie tai nėra nieko ypatingo.
 3. Gana brangus yra apsilankymas žydų kvartale ir čia esančios kapinės. Jei jus traukia istoriniai kapai, geriau aplankyti Vičegrado tvirtovę, kur palaidota daug žinomų čekų.
 4. Galite sutaupyti pasivaikščiojimais palei Vltavą. Jie yra gana trumpi, nėra brangūs, ir jūs galite pamatyti upę iš bankų.
 5. Nerekomenduojama sėdėti prie parko priešais pagrindinę geležinkelio stotį: pagal apžvalgas tai nėra rami vieta Prahos nusikalstamumo planui.
 6. Nedėkite pinigų už įėjimą į Zlatu gatvę: vakare galite nemokamai pasivaikščioti. Jūs taip pat galite sutaupyti kelionėje po Karališkosios Prahos pilies kameromis.
 7. Senojo miesto aikštėje atsisakykite netinkamo skonio su kepsniais. Jūs, greičiausiai, sumažinsite didelį ir brangų kūrinį, kurį tikrai gailėsitės.
 8. Nepaleisk laiko prekybos centruose ir praeiniuose. Nieko ypatingo apie juos nerandate.

Naudingos kelionės keliautojams

Skaitykite taip pat:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6