Kaip įdėti apsauginį stiklą į savo išmanųjį telefoną

Saugaus stiklo privalumai ir trūkumai

Apsauginis stiklas yra keletą kartų sunkesnis už stipriausią plėvelę, todėl prietaisas saugo ne tik nuo įbrėžimų. Kaip teigia gamintojai, ji gali atlaikyti net smūgį su plaktuku. Mes nerekomenduojame atlikti tokių eksperimentų. Bet mes galime pasakyti: krentant, labiau tikėtina, kad apsauginis stiklas, o ne prietaiso ekranas, sulaužys.

Tokiu atveju stiklas neturi įtakos jutiklio jautrumui ir vaizdo ryškumui.

Sulaužytas apsauginis stiklas
iphones.ru

Tačiau stiklas brangesnis nei filmas. Ir jūs galite pasirinkti jį tik palyginti populiarių smartfonų ir planšetinių kompiuterių modelių.

Kaip įklijuoti apsauginį stiklą

1 veiksmas. Paruoškite kambarį

Jei dulkės patenka į apsauginį stiklą, į prietaiso ekraną turite išblyškite burbuliukus arba pašalinkite. Norėdami tai išvengti, atlikite šlapias valymas kambaryje arba bent:

  1. Vėdinkite kambarį.
  2. Nuvalykite raguolę, pageidautina, su plovikliu, nuvalykite stalą, ant kurio ketinate klijuoti apsauginį stiklą.
  3. Nusiplauk rankas.

2 veiksmas. Paruoškite įrankius

Be prietaiso ir apsauginio stiklo, jums reikės:

  1. Valymo ekranų skystis, antistatikas ar paprastas alkoholis.
  2. Audinys iš mikropluošto.
  3. Kanceliarinės scotch.
  4. Žirklės.
  5. Plastikinė kortelė arba grandiklis.

3 žingsnis. Išvalykite ekrano paviršių

Norėdami tai padaryti, naudokite skystį, skirtą ekranams valyti, antistatikams ar alkoholiui. Atsargiai išimkite visas dėmeles. Jei ką tik pašalinote seną plėvelę iš telefono, nuvalykite likusį klijų. Po sauso, nuvalykite ekraną mikropluoštu.

Kaip įklijuoti apsauginį stiklą: nuriebalinti ekrano paviršių
geek-nose.com

Žingsnis 4. Klijuoti stiklą

Paimkite apsauginį stiklą. Viena vertus, jis yra padengtas filmu, jį reikia pašalinti. Dabar stiklą reikia laikyti aplink kraštus, kad ant paviršiaus nepatektų pirštų atspaudai.

Kaip įklijuoti apsauginį stiklą išmaniuoju telefonu: pašalinkite filmą
geek-nose.com

Atsargiai, neliesdami ekrano, 5-10 mm atstumu nuo смартфонов. Sureguliuokite stiklą taip, kad garsiakalbiai ir mygtukai atitiktų atitinkamas skyles.

Kaip klijuoti apsauginį stiklą išmaniuoju telefonu: išlyginkite stiklą
geek-nose.com

Įvyko pats įdomiausias momentas. Kai stiklas puikiai išlygintas kraštais, tiesiog nuleisk jį ekranui. Dėl klijų vidinės dangos jis bus sureguliuotas atskirai.

Kaip įdėkite apsauginį stiklą ant telefono: nuleiskite stiklą ekrane
geek-nose.com

Burbulai, jei tokie pasirodė, pašalinti mikropluošto servetėliu. Nuvalykite ekraną nuo centro iki kraštų, pašalindami perteklinį orą.

5 veiksmas. Pašalinkite trūkstamas dulkių daleles

Galbūt kai kurios dulkių dalelės vis tiek sumažėjo po stiklu ir paliko papildomą burbulą ant ekrano. Deja, mikropluošto negalima pašalinti. Turite iš naujo pakelti apsauginę dangą.

Tai galima padaryti naudojant plastikinę kortelę arba grandiklį. Be to, mums reikės iškirptinės juostelės. Geriau pasiimti skaidrią lipnią juostelę: baltos spalvos štampavimo juostelės arba spalvotos veislės ekrane paliks pėdsakus.

Paimkite stiklo kraštą, pakelkite jį, kad galėtumėte gauti dulkes. Dabar įdėkite į ją scotcho gabalėlį ir supjaustykite jį kartu su šiukšlėmis. Tai viskas. Liko tik grąžinti apsauginį stiklą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 + = 99