Kaip pradėti automobilį, jei baterija

Žema temperatūra kartais vaizduojama staigmenų net ir tie, kurie reguliariai keisti akumuliatorių į automobilį. Jei tai -25 ° C ir mažiau visiškai veikiantį akumuliatorių už naktį praranda iki pusės savo pajėgumo: Elektrolitas yra kondensuotas, sulėtėjo ir baterijos negali suteikti visą sukauptą energiją cheminių reakcijų metu.

Jojimo miesto ciklo su įtrauktas šildytuvas, šildomi veidrodėliai ir sėdynės taip pat nėra palanki tinkamo akumuliatoriaus įkrovimą, jau nekalbant apie tai, kad jūs galite tiesiog pamiršti išjungti stovėjimo aikštelė automobilių šviesas ar kitus prietaisus.

Išsikrovusio akumuliatoriaus duos bedantis garsus ir paspaudimus bandant paleisti starterį, o automatinės švyti iš prietaisų skydelio indikatorių, kuris yra dar mažiau, kai jūs pasukite raktą.

Jei akumuliatoriuje nėra gyvyb ÷ s požymių, nedelsdami nedarykite panikos. Atsitiktinės situacijos neįvyks. Yra mažiausiai keturi būdai, kaip automobilis gali išgyventi net išsikrovusia baterija.

Kaip pradėti automobilį, įjungtą iš baterijos donoro

svedoliver / depositphotos.com

Visuotinis ir labiausiai tinkamas gaivinimo būdas. Pelningai naudojasi didžiausias vairuotojų populiarumas.

Tinka injekcijoms, karbiuratoriams ir dyzeliniams varikliams su bet kokio tipo transmisija.

Ko reikės

 • Donorinis automobilis su veikiančia baterija.
 • Pradėti laidai su “krokodilais”.

Jei tik gedimas nesugebės sugauti tavo miško, neturėtų kilti problemų su donoro mašina. Bet su šuolis rinkinys veda sunkiau, jei neatlieka tokių kamieno, ji tikėjosi, kad jums ateis į vairuotojo pagalbos būtų protinga.

Ką reikia padaryti

Norint sėkmingai paleisti automobilį su pakrauta baterija ir nepažeisti donoro mašinos, svarbu sekti teisingą veiksmų seką:

 1. Padėkite automobilius kuo artimesnius vienas kitam: buferį ar buferį prie sparno, priklausomai nuo baterijų vietos.
 2. Sustabdykite donoro variklį ir būtinai išjunkite degimą, kad neuždegtumėte elektronikos.
 3. Prijunkite raudoną paleidimo laidą prie abiejų akumuliatorių teigiamų gnybtų, pradedant nuo darbo.
 4. Vienas galas juodo kabelio į minėtą cilindrų bloko arba kitų metalinių sudedamųjų dalių jo automobilio variklio toliau nuo degalų sistemos elementų, o antrasis – prie neigiamo akumuliatoriaus poliaus-donoro.
 5. Pabandykite paleisti savo automobilį, atlikdami ne daugiau kaip 2-3 bandymus.
 6. Po variklio paleidimo palaukite kelias minutes ir atjunkite laidus atvirkštine tvarka.

Nebandykite apšviesti nedidelio automobilio, kurio variklio tūris yra didesnis nei du litrai, ypač dyzelinas. Donoro baterijos talpa turi būti didesnė arba lygi baterijos, kuri turi būti atkurta, sugebėjimui. Šiuo atveju abu prietaisai turi turėti tą pačią įtampą: paleisti 12 voltų bateriją, negalima naudoti 24 V akumuliatoriaus, ir atvirkščiai.

Kaip pradėti važiuoti automobiliu su vilkiku ar stūmikliu

Klasikinis, tarkim, senelis metodas, kai variklis užvedamas pagreitinant mašiną ir įjungiant pavarą. Tokiu būdu purkštuvo variklis gali būti įjungtas tik tuo atveju, jei akumuliatorius yra nevisiškai sumontuotas ir jo pakrovimas yra pakankamas siurblio siurblyje iš bako į sistemą.

Šis metodas tinka tik automobiliams su rankine pavarų dėže.

Ko reikės

 • Vilkimo lynas
 • Kiti tinkami automobiliai arba padėjėjai.

Net ne daugumoje žmonių, kuriose galima rasti, ar ne kitą automobilį, tuomet bent jau keletas indiferentų savanorių pasiruošę stumti savo automobilį. Na, kabelis visada turėtų būti bagažinėje.

Ką reikia padaryti

Šis metodas yra labai paprastas ir nereikalauja jokių specialių įgūdžių, išskyrus veiksmų koordinavimą ir sąlyginius signalus su visais proceso dalyviais.

 1. Prijunkite vilkimo liniją su abu automobiliais.
 2. Pasukite uždegimą ant savo automobilio, išspauskite sankabą ir perjunkite trečiąją pavarą, nespausdami sankabos pedalo.
 3. Paveskite vairuotojui vilkiko mašiną, kad pradėtumėte judėti.
 4. Po pagreitinimo iki 10-20 km / h sklandžiai išjunkite sankabą.
 5. Kai variklis įsijungia, dar kartą išspauskite sankabą ir signaluokite kitą vairuotoją.

Neskubėkite perjungti į neutralią pavarą ir leisti varikliui važiuoti su sankaba, kitaip dėl šalto aliejaus transmisijoje gali iš karto mirti. Prisiminkite tai ir tuo atveju, jei mašina bus išsklaidyta stiprus savanorių.

Kaip pradėti automobilį su virve

Labai sudėtingas būdas, kuris vis tiek padės, jei niekas laukia pagalbos.

Tinka tik automobiliams su mechanine pavarų dėže.

Ko reikės

 • Lizdas.
 • Vilkimo virvė ar virvė.

Lizdas yra kiekvieno vairuotojo automobilyje. Taip pat turi būti vilkimo virvė. Jei jis nėra arti, tai duos mažiausiai 2-3 metrų ilgio virvė.

Ką reikia padaryti

 1. Nustatykite automobilį prie stovėjimo stabdžio ir padėkite ant ratų akmenis ar kitus rėmus.
 2. Naudodamiesi lizdu, pakelkite mašiną taip, kad vienas iš vairo ratų yra ore.
 3. Įjunkite uždegimą ir trečią pavarą.
 4. Kietą vėjo kabelį ar virvę sukite ant rato ir staigiai traukite (galite važiuoti į šoną).
 5. Jei pirmą kartą neįmanoma paleisti variklio, pakartokite procedūrą.
 6. Kai variklis veikia, įjunkite neutralią pavarą ir nuleiskite mašiną, išimdami lizdą.

Nejunkite laido prie disko arba apvyniokite jį aplink ranką. Priešingu atveju, paleidžiant variklį, kyla rimto sužeidimo pavojus, kai kabelis sukamas aplink sukamąjį ratą.

Kaip pradėti naudoti automobilį su paleidimo įkrovikliu

coolshop.com

Įkrovimo įtaisai arba vadinamieji greitintuvai yra labiausiai technologinis būdas paleisti automobilį su iškraunama baterija. Dėka ličio-geležies fosfato baterijų, šios miniatiūrinės įtaisai gali duoti didžiulių srovių, net jei jie yra nedideli.

Tinka injekcijoms, karbiuratoriams ir dyzeliniams varikliams su bet kokio tipo transmisija.

Ko reikės

 • Stiprintuvas.

Įrenginių paleidimo ir įkrovimo pranašumas yra tas, kad jie yra visiškai autonomiški. Be grotuvo, automobiliui paleisti nieko nereikia. Neigiama pusiausvyra yra palyginti didelė dalykėlių kaina.

Ką reikia padaryti

Kiekvienas stiprintuvas turi išsamias instrukcijas, tačiau bendras jų darbo principas yra tas pats.

 1. Išjunkite degimą automobiliu.
 2. Prijunkite stiprintuvo “krokodilus” prie akumuliatoriaus gnybtų, stebėdami poliškumą.
 3. Pradėkite automobilį.

Mašinos su variklio galia iki dviejų litrų stiprintuvo prasideda be jokių problemų, net esant stipriam šalčiui ir visiškai iškraunamai baterijai. Sudėtingumas gali būti tik su varikliais, kurių talpa didesnė nei du litrai, ypač su dyzeliniais varikliais.

Kaip išvengti išleidimo

 1. Norint nepasiekti nemalonių situacijų, reikia stebėti akumuliatoriaus būseną ir laiku jį pakeisti, nelaukiant visiško gedimo.
 2. Pradėdami variklį, visada išspauskite sankabą. Tai sušvelnins starterio poreikį pasukti pavarų dėžę į šaldytą transmisinės alyvos ir palengvins procesą.
 3. Jei turite svarbią kelionę, galite išimti bateriją iš automobilio ir nuvykti namo naktį. Taigi bus daugiau galimybių varikliui pradėti nuo ryto.
 4. Ir, žinoma, nepamirškite išjungti matmenų ir kitų įtaisų, paliekant automobilį automobilių stovėjimo aikštelėje.

Pasakykite man komentarus, ar atsitiko, kad pradėjote automobilį su iškraunama baterija, ir jei taip, kokį metodą panaudojote?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 2 =