Kaip rasti muziką iš vaizdo įrašo: 14 patikrintų būdų

Kaip rasti muziką iš vaizdo įrašo naudodami bet kurį įrenginį

1. Ieškokite dainos pagal žodžius žiniatinklyje

Tai yra lengviausias ir akivaizdus būdas išsiaiškinti, kokia muzika buvo naudojama vaizdo įraše. Žinoma, jūs pradėjote ieškoti jo. Bet jei ne, tiesiog pabandykite į naršyklę įvesti keletą žodžių iš dainos. Norėdami paaiškinti, galite pridėti “daina”, “žodžiai” ar žodžiai, jei tai dainos užsienio kalba.

2. Patikrinkite garso takelį

Kaip rasti muziką iš vaizdo įrašo: peržiūrėkite garso takelį

Jei mes kalbame apie filmą, visada galite kreiptis į oficialų garso takelį. Paprastai tai apima visas paveiksle naudojamas kompozicijas. Tiesiog įveskite filmo pavadinimą + OST arba garso takelį paieškoje. Problema gali būti nuoroda į visą takelių sąrašą.

3. Patikrinkite aprašymą ir komentarus “YouTube”

“YouTube” galima rasti beveik visus filmo klipus, komercinius ar filmuko priekabas. Atidarykite šią paslaugą ir raskite vaizdo įrašą pagal raktinius žodžius. Tada patikrinkite jo aprašymą. Būtent ten autoriai dažnai nurodo muziką, kurią jie naudoja. Jei norite eiti į aprašymą po vaizdo įrašu, spustelėkite “Daugiau”.

Jei takelis nėra nurodytas aprašyme, patikrinkite vaizdo įrašo komentarus. Gali būti, kad vienas iš naudotojų jau bandė išsiaiškinti dainos pavadinimą ir paklausė autoriaus klausimo. Jei atsakymo nebuvo, galite paklausti savęs.

4. Naudokite “Midomi” interneto paslaugą

Ši interneto paslauga padės išsiaiškinti, kokia muzika skamba dabar. Norėdami tai padaryti, pagrindiniame svetainės puslapyje tiesiog reikia spustelėti mikrofoną ir leisti klausytis. Tuo pačiu “YouTube” atveju galite paleisti vaizdo įrašą viename naršyklės skirtuke, o kitame – “Midomi”.

Jei nėra vaizdo įrašo, dainą galima dainuoti, švilpėti ar nagging – Midomi bandys spėlioti.

Eiti į Midomi →

5. “Telegram” paleiskite “Yandex.Music bot”

Jei esate aktyvus “Telegram” naudotojas, pridėkite batą prie populiarios muzikos paslaugos. Užfiksuokite mikrofoną žinučių siuntimo linijoje ir leiskite boti klausytis dainos. Kiekvienas radinys yra papildytas nuoroda į “Yandex.Muzyku”.

Pridėti bot “Yandex.Muzyki” →

6. Paklauskite bot. Pripažįstame telegramą

Mažiau populiari, bet gana darbo alternatyva yra Acknow bot. Tai taip pat yra gana tiksliai ir greitai, bet jos darbui būtina pasirašyti “Bassmuzic” kanalą. Stebėjimas Pripažįstama papildoma nuorodomis į “Spotify” ir “YouTube”.

Pridėti botą Acknow →

Kaip apeiti “Telegram” užraktą →

7. Pažiūrėkite į garso įrašus “VKontakte”

Nesvarbu, ar tai reklama televizoriuje, ar kas nors sukurta klipas ar muzika iš filmo, visada galite įrašyti vaizdo įrašo pavadinimą į garso įrašų paiešką “VKontakte”. Išleidimo metu tai gali būti garso takelis iš vaizdo įrašo su menininko indikatoriumi arba tiesiog dainos pavadinimu su pastaba, kurioje vaizdo įraše jis buvo naudojamas.

8. Klauskite specialiose grupėse “VKontakte”

Pavyzdžiui, čia ir čia tiesiai ant sienos galite tiesiog įdėti nuorodą arba prisegti vaizdo įrašą. Jūsų žinutė bus peržiūrėta tūkstančiais vartotojų, ir yra didelė tikimybė, kad kažkas galės atsakyti.

Išbandykite, ypač jei ieškote mažai žinomo kūrinio, kuris neatpažįsta specialių paslaugų.

Kaip rasti muziką iš vaizdo įrašo naudodami savo išmanųjį telefoną

1. Naudokite “Google” garso paiešką “Android”

Standartinis garso paieškos valdiklis yra prieinamas kartu su “Google” programa. Tiesiog įjunkite klausymą žaisdami vaizdo įrašą, o jūsų problema bus išspręsta.

2. Klauskite Siri “iOS”

“IPhone” savininkams, žiūrėdami vaizdo įrašą, paprašykite “Siri”: “Kokia daina žaisti?” Arba “Kas dainuoja”?

3. Klausk “Alice”

Mobiliosios paieškos “Yandex” vartotojai gali užduoti klausimą padėjėjui, kuris taip pat išmoko pripažinti muziką, kuria jis klausėsi ilgą laiką. Pakanka pasakyti: “Atspėk dainą” arba “Kas dainuoja” – ir tegul “Alice” klausosi įrašo.

4. Paleiskite “Shazam” programą

Naudodami “Shazam” galite ne tik nustatyti dainos vardą ir atlikėją, bet ir rasti tekstą ir sužinoti, kur dainą galima nusipirkti.

5. Arba “SoundHound”

Žinomas analogas “Shazam”, kuris gali atpažinti net dainuoti tavo dainą. Kiekvienas takelis papildomas informacija apie atlikėją ir nuoroda, kurią galima įsigyti “Google Play”.

Kaip rasti muziką iš vaizdo įrašo naudodami kompiuterį

1. Naudokite “Shazam” macOS

“MacOS” kompiuterių savininkai gali naudoti oficialią “Shazam” paslaugų programą, kurią galima rasti “App Store”. Tiesiog įjunkite, kai žiūrite vaizdo įrašą – o takelis, jei jis yra duomenų bazėje, bus atpažintas.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 7