Kaip valgyti šalies bulvarus su traškia pluta

Kurią bulvę pasirinkti

Tai yra vienas svarbiausių akimirkų! Jei norite gauti tikrai skanų patiekalą, atidžiai įvertinkite šiuos veiksnius.

Krakmolas

Garsus virėjas Hestonas Blumentalas (Hestonas Blumentalis) užtikrina“Heston Blumenthal” 10 gudrybių ant puikios keptų bulvių , kad labiausiai skanių bulvių kaimiškas būdas gaunamas iš sausų, labiausiai krakmolingų veislių – tų, kurių lengvai virti. Paprastai tokie šakniavaisiai turi šviesiai rudą odą ir beveik baltą minkštimą. Kriaušėjimas pasieks įspūdingiausią kontrastą tarp traškuotos plutos ir literatūriškai lydės galutinio indo viduryje.

Tačiau tai yra aiškiai gelsvas, drėgnas, tankus, kaip vaško bulvių, reikėtų atidėti kai kuriems kitiems receptams.

Forma

Mažos apvalios bulvės nėra jūsų pasirinkimas. Juos sunku iškirpti taip, kad būtų galima gauti kuo daugiau plokščių paviršių. Tačiau kepta, traškios šaknys bulvėse yra kaimiškos – raktas, galbūt labiausiai malonus momentas!

Geriau pasirinkti pailgos bulves apie avokado terpės dydį. Tai lengva pjaustyti į aštuonis gabalėlius, kurių kiekvienas turi tris dideles plokštes veidas.

Kaip supjaustyti bulvę

Čia yra skirtingi požiūriai. Tačiau juos vienija vienas tikslas: išsaugant odą ir atpažįstamą, svarbią bulvėms kaime, kaip trikampio formos, sudaro kuo daugiau plokščių paviršių.

Pavyzdžiui, tas pats maisto gaminimo meistras Heston Blumenthal siūlo pjaustyti bulves. Pirma – kartu su dviem pusėmis. Tuomet dar kartą kartkartėmis iškaskite bulves 90 laipsnių – gausite keturias vienodas pailgas “gabaliukus”. Ir tada vienas judesys – visoje.

Tai tikrai paprasta ir greita, bet ne geriausias pasirinkimas. Studentai iš Esekso universitete turėjo paprastą geometrinę analizę bulvių ir išsiaiškino, kaip sumažinti šaknis, gauti maksimalų plotą trapumą.

Pirmasis jų koncepcijos žingsnis pakartoja “Blumenthal” praktiką: bulves supjaustyti pusiau. Bet tada tu turi sulaužyti bulves 90 laipsnių ir supjaustyti juos su ventiliatoriumi.

Bulvių kaimiškas receptas: kaip sumažinti bulves

Ši pjovimo technika vadinama krašto pjovimu. Galite sužinoti daugiau apie matematinius skaičiavimus ir dirbti peiliu studentų parengtu vaizdo įrašu.

Studentai teigė, kad tokiu būdu supjaustytos bulvės yra daug skanu. Ir jie nebuvo nepagrįsti. Eksperimentuotojai nebuvo pernelyg tingūs, kad gaminant porą šimtų porcijų bulvių kaimišku būdu tradiciškai ir naujais gabalais. Tada jie išsiuntinėjo gaunamus patiekalus, kad galėtų pasimėgauti kampelių draugais ir keliais netoliese esančiais restoranais. Visiškai nemokama, prašydama tik tuo, kad vartotojai palygintų ir skirtingai supjaustytų bulvių porcijas.

Rezultatas: degustatoriai patiko bulvių pjovimo briaunomis. Taigi naudokite veikimo laiką ir nedėkokite!

Kaip virti bulves šalies stiliumi

1. Atsikratykite krakmolo pertekliaus

Nepaisant to, kad nuo pat pradžių geriau pasirinkti kukurūzų veisles, tad dar reikia pašalinti dalį krakmolo. Pirma, tai leis bulvėms išlaikyti savo formą geriau, kai apdorojama termiškai. Antra, krakmolas yra nereikalinga gliukozė, kuri ne visiems reikalinga. Žinoma, visų pirma tai yra tie, kurie seka figūrą ar kenčia nuo diabeto.

Geras būdas atsikratyti pertekliaus krakmolo – įdėkite šepečiu ir supjaustyti bulvių į lėkštę ir padėkite 5 minutes po šaltu tekančiu vandeniu.

2. Kuko

Suderinti vandens virinti ir įdėkite jį į paruoštus bulvių griežinėliais taip, kad skystis apima jiems bent 1 cm. Sūriam vandeniui gali būti, bet nebūtinai. Jei esate subtilaus skonio gerbėjas, pridėkite nedidelę čiobrelių krūva ir šiek tiek citrinų žolelių.

Įdėkite verdančiu vandeniu, tai yra svarbu. Kuo ilgiau gumbai yra vandenyje, tuo daugiau naudingų medžiagų jie praranda, todėl mūsų užduotis yra suvirinti juos kuo greičiau.

Virkite, kol baigsite. Pakanka, kad bulvės tampa minkštos ir lengvai pritvirtintos, pavyzdžiui, peiliu arba dantų pasta. Tai užtruks 7-10 minučių.

Neleisk daržovėms virti! Jums reikalingos visos skiltelės.

3. Pjaukite bulves

Išvirtas bulves supilkite į duoną. Jei bijote, kad bulvės sunaikins, naudok triukšmą. Padedami, padėkite lobius švelniai ar ant paruošto rankšluosčio. Būkite atsargūs, pabandykite nenaudoti.

Palaukite, kol vanduo visiškai ištuštins, o skiltis bus atvėsti.

4. Patikrinkite, ar nėra svarbių įtrūkimų

Jei viską padarysite teisingai, šaldant, plokščios bulvių pusės eis į seklias įtrūkimus. Kitame etape šie įtrūkimai padės bulvėms įsisavinti riebalus ir tapti labai traškūs.

Jei jų nėra, kruopščiai dirbkite su šakia strypa: padarykite seklių skylių plokščiose kiekvieno lapelio pusėse.

5. Užsukite mėgstamą aliejų

Kažkas mėgsto skystą riešutį, kažkas mėgsta alyvuogių, kažkas nesudaro apgauti ir netvarko paprastų saulėgrąžų. Nėra vienintelių pasirinkimo rekomendacijų.

Skrudinimo procesas gali skirtis priklausomai nuo to, kur tiksliai ketinate virti bulves.

Bulvių kaimiškas stilius keptuvėje

Bulvių kaimiškas stilius keptuvėje

Skrudintuvas turėtų būti pakankamai gilus ir platus, kad bulvių dalis ant jo būtų viename sluoksnyje. Dėl alyvos galite šiek tiek sutaupyti: pakankamai 0,5-0,7 cm.

Padėkite alyvą dideliu šilumos kiekiu virimui, supilkite bulvių griežinėliais per visą paviršių ir palikite kepti 5 minutes. Neperverkite taip, kad nesulaužytų gabalėlių, kol jie nebus sugadinti! Ir įsitikinkite, kad bulvės nėra sudegintos.

Pasibaigus nustatytam laikui apverskite bulves taip, kad jis paliečia skrudintų kraštų apačią.

Kepti ant didelės karščio, kartais apsisukti ir ieškoti vienodos auksinės spalvos iš visų pusių. Stenkitės neviršyti, kitaip bulvės įgis būdingą deginamą skonį.

Krosnies šalies stiliaus bulvės

Jums reikės gilios ir plačios formos, kad visi lobeliai ant jo būtų viename sluoksnyje. Aliejus turėtų būti pilamas daugiau, ne bulvėms išdžiūti.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 ° C, įpilkite alyvą ir palaukite 15 minučių. Kai aliejus sušyla, įpilkite į jį bulvių griežinėlių, švelniai sumaišykite ir grąžinkite formą į orkaitę. Palikite 60-75 minučių, pasukite kas 20 minučių ir užtikrinkite vienodą skrudinimą iš visų pusių.

Rustic bulvės multivarke

Rustic bulvės multivarke

Iškart perspėjo, kad labai, trapumą jums nepavyks, nes į multivarka mažų bulvių temperatūra ir daugiau virti, bet ne paruduos. Tačiau pluta, nors ir ne tobula, vis tiek bus, bet patiekalas vis tiek pasirodys skanus.

Užpildykite taurė Multivarki aliejus pasirinktas todėl, kad jis yra dugnu górowała apie 1 cm. Pasirinkite “Multipovar” režimą arba “kepimo” temperatūra ne žemesnė kaip 125-130 ° C ir atsinešti aliejaus virti. Švelniai supilkite bulves į dubenį ir, nenukeldami temperatūros ir neapsukdami kopūstai, palikite 20 minučių. Jei įmanoma, nenuimkite dangčio, kad bulvės atsikratytų perteklinės drėgmės.

Tada pasukite griežinėliais ir palikite dar 20 minučių. Atsižvelgiant į pageidaujamą skrudinimo ir pasirengimo laipsnį, galite vėl pasukti ir palikti kepti 10-15 minučių.

6. Sutepkite patiekalui skonį

Susmulkinkite keletą gvazdikėlių česnako, sumaišykite su smulkiai pjaustytu rozmarinu ir įpilkite į bulves 3-5 minutes prieš virti. Taip pat galite pridėti keletą sveikų česnako dantų ir skiltelyvą svogūną. Nepamirškite maišyti!

7. Patiekite karštas bulves

Bulvės turi būti patiektos šalies stiliumi
goodfood.com.au

Jei ruošiant valgio metu sūriame vandenyje, prieš valgant purškite bulves su dideliu druskos skoniu. Kiekvieną patiekalą puošia rozmarino šaka.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3