Kaip valyti geležį namuose

Kaip valyti geležį nuo degimo

Prieš pradėdami valyti geležį, nustatykite, koks metodas yra tinkamas jūsų technikai. Pavyzdžiui, keramines ar teflonines padais negalima trinti su abrazyvais. Naudokite švelnesnius metodus iš toliau pateiktų.

1 metodas: druska

Įpilkite druską ant popieriaus lapo tolygiai ir sekite jį karštu geležiu tol, kol nenuodoma juoda.

Kaip valyti geležį iš anglies telkinių druskos
atsikratyti jo. rf

2 metodas. Parafino žvakė

Apvyniokite žvakę medvilnine skiaute ir sukite rutulinį judesį – karštą geležies lydmetį. Laikykite prietaisą ant padėklo arba laikraščio sluoksnio: procese žvakė ištirps, parafinas nutekės.

Būkite atsargūs, jei jūsų geležies darbinis paviršius yra įspaudžiamas arba yra garų skylių. Parafinas gali įsiskverbti į depresijas, o po to – lyginimo, dėmės jūsų daiktai.

Po pergalės už kokso atsargiai pašalinkite purvo likučius ir išlydytą žvakę.

3 metodas: vandenilio peroksidas

Drėgnuokite medvilnės tamponą arba audeklo gabalėlį 3 procentų vandenilio peroksido. Atsargiai ir pastangomis nuvalykite tamsius dėmės nuo šalto geležies paviršiaus. Peroksidas padės ištirpinti plokštelę ir palengvins jos pašalinimą.

4 metodas. Stalo actas

Drėka vatos tamponu actu ir nuvalykite šalto geležies padą. Jei nuoviras yra stiprus, pridėkite į actą amoniaką santykiu 1: 1.

Jei tai neveikia, pamerkite audeklą akrilu ir padėkite jį prietaiso darbo paviršiumi keletą valandų. Per šį laiką plokštė bus sušvelninta. Pašalinkite jį kempine ar minkštu šepečiu.

5 metodas: soda

Ištirpinama keletas šaukštus sodos, kurios stikline vandens įsiurbti šiame tirpale prie medžiagos gabalas ir ocierać šalto paviršių geležies. Galų gale valykite geležį iš dėmių drėgna kempine.

shop.by

6 metodas: skystis lako pašalinimui

Jei polietileno gabalas įstrigo prie geležies, jis gali būti pašalinamas naudojant nagų lako valikliu. Valydami pabandykite neliesti plastikinių geležies dalių: skystos medžiagos gali juos sugadinti.

Niekada nenaudokite šlifavimo popieriaus, peilio ar kitų aštrių daiktų valyti geležį! Šis įbrėžimas padengia padėtį ir gali sugadinti įrenginį.

Kaip užkirsti kelią rauginimui

Kad niekada vėl nepatektų, atlikite šiuos paprastus patarimus:

 1. Laikykitės kiekvieno tipo audinio temperatūros sąlygų.
 2. Ypač subtili dalykai, pavyzdžiui, vilna, geležis per šlapią marlę.
 3. Po kiekvieno lyginimo, nuvalykite geležies darbinį paviršių minkštu skudurėliu.

Kaip valyti geležį iš nugaros

Jei garo tiekimo funkcija blogai veiktų ir geležis palieka raudonus dėmelius ant drabužių, gali būti, kad jis susidarė. Pašalinkite ją be pėdsakų padės tris win-win receptus.

Metodas 1. Savitarnos funkcija

Daugelyje šiuolaikinių modelių gamintojas atsižvelgė į skalės problemą. Jei nesate tikri dėl tam tikrų jūsų įrenginio mygtukų priskyrimo, patikrinkite instrukcijas: jums gali būti sėkmingas geležies savininkas, turintis savaiminio valymo funkciją. Kad tai atliktumėte, atidžiai sekite gamintojo patarimus. Trumpai tariant, algoritmas yra toks:

 1. Didžiausias vandens kiekis pilamas į rezervuarą.
 2. Temperatūros reguliatorius nustatytas maksimaliai.
 3. Prietaisas šildo, atvėsina, vėl kaitina.
 4. Geležis pakreipiama per dubenį arba kriaukle.
 5. Paspaudus savaiminio valymo mygtuką, skalė pašalinama iš garo skylių ant pado.

Po procedūros, keletą kartų plaukite rezervuarą švariu vandeniu ir nuvalykite geležį.

2 metodas: citrinos rūgštis

Šaukštai (20-30 gramų) citrinų rūgšties ištirpinama stikline vandens ir supilama į rezervuarą. Įkaitinkite geležį iki galo, gerai pakratykite keletą kartų ir paspauskite garo atleidimo mygtuką. Atlikite šią procedūrą kriaukle ar talpykloje: išpūtimas išgaunamas garais su karštais, tamsiais purkštukais. Nuvalydami rezervuarą, nuplaukite švariu vandeniu ir nuvalykite geležies dugną iš šiukšlių.

3 metodas: gazuotas mineralinis vanduo

Gautų gėrimų sudėtyje yra rūgščių, kurios padės ištirpinti nuosėdas geležies viduje. Tiesiog išpilkite mineralinį vandenį į rezervuarą ir laikykitės ankstesnės pastraipos instrukcijų.

Kaip užkirsti kelią masto formavimui

Kad ateityje neturėtumėte pašalinti skysčio, stebėkite vandens, kurį įpilkite į geležį, kokybę. Tai geriausia šiam tikslui:

 1. Distiliuotas vanduo: prieinamas bet kurioje degalinėje.
 2. Vandens butelis iš artimiausio prekybos centro.
 3. Vanduo išvalytas naudojant namo filtrą.
 4. Nuolatinis vandentiekis: per kelias valandas nusodins druskos.

Ar jūs turite savo paslaptis valyti buitinę techniką? Pasidalinkite jais komentaruose!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − = 89