Kaip valyti sidabrą namuose

Kaip valyti sidabrą iš juodo

Actas

Grietinėlės actas, pašildytas iki 40-50 ° C, padės susidoroti su tamsėja. 15 minučių nuplaukite dekoracijas, po to juos nuplaukite ir išdžiovinkite minkštu skudurėliu.

Kaip valyti sidabrą actu
coreyegan.wordpress.com

Dantų pasta

Išimkite plokštelę iš sidabro grandinės arba žiedo dantų pastos, teptuku ir savo atkaklumu. Per kelias minutes kruopštaus poliravimo bus metalo blizgesys.

Iki amoniako ir vandenilio peroksido

Litrui vandens ištirpinkite du šaukštus amoniako ir tokio paties kiekio peroksido. 15 minučių suplakite tirpalo tirpalą. Sidabras reaguoja su amoniaku, o nešvarumai išnyks be pėdsakų.

Citrinų rūgštis ir varinė viela

Emalio padaže supilkite pusę litro vandens, įpilkite 100 gramų citrinų rūgšties, tada padėkite viską į vandens vonią. Ant varinės vielos, uždėkite ant žiedų ir auskarų, apvyniokite grandines aplink jį (svarbu susisiekti vario ir sidabro). Virinama skystis 15-20 minučių, periodiškai tikrinant papuošalų grynumą.

Soda

Į vandenilį įpilkite vandens, kol gaunama stora srutos. Išmaišykite gautą sidabro gaminių mišinį su dantų šepetėliais ar kempine. Tada nuplaukite dekoracijas šiltu vandeniu, kad išvengtumėte skyrybų.

Kaip valyti sidabrą su soda
coreyegan.wordpress.com

Actas, druska, soda ir folija

Norint išvalyti sidabrą spa procedūrų pagalba, jums reikės pusę stiklinės verdančio vandens, pusę stiklo acto ir valgomąją šaukštą druskos ir soda. Talpyklos apačioje uždėkite folijos lakštą, supilkite sausas sudedamąsias dalis ir užpilkite juos skysčiu. Tirpalo dekoracijos dedamos taip, kad kontaktai su folija būtų maksimaliai. Sidabras bus visiškai švarus vos 5 minutes.

Kaip valyti sidabrą folija
coreyegan.wordpress.com

Kaip valyti sidabro papuošalus akmenimis

  • Sapphire, smaragdas ir akvamarinas yra didelio tankio brangakmeniai. Jie nepažeidžia valymo, nesvarbu koks jūsų pasirinktas metodas.
  • Opalas, malachitas, turkis ir mėnulio akmuo nėra tokios tankios: abrazyvinės medžiagos gali subraižyti savo paviršių. Todėl pasirinkite lengvą valiklį arba vonią.
  • Rubis, topazas ir granatas negali būti valomi karštu vandeniu: nuo karščio jie gali pakeisti spalvą.
  • Produktai su gintaru, perlais, koraliais ar dramblio kaulu suteikiami valymo specialistams. Šios medžiagos yra labai jautrūs rūgštims, šarmams ir bet kuriems tirpikliams.

Kaip valyti matinį sidabrą

Vienintelė atsargumo priemonė juvelyrinių dirbinių savininkams, pagamintiems iš tokio metalo: nenaudokite abrazyvinių medžiagų ar rūgščių. Jie sugadins produkto išvaizdą. Minkštikliai, ištirpinti vandenyje, yra ideali minkšta priemonė.

Kaip valyti niello sidabrą

Valydami tokius gaminius, reikia dirbti tvarkingai ir švelniai, kad nebūtų pažeistas unikalus viršutinis sluoksnis. Muilas-soda tirpalas jums padės: mirkyti sidabrą 20-30 minučių.

Ir čia yra dar vienas veiksmingas būdas. Nulupkite keletą bulvių iš žievelės, padėkite jas į indą su vandeniu ir pridėkite savo dekoracijas. Po 3-4 valandų išimkite sidabrą ir plaukite vandeniu. Jei metalo skudurėlis nėra visiškai pašalintas, nuvalykite jį guminiu trintuku.

Kaip valyti niello sidabrą
juvelirum.ru

Ką daryti, kad sidabras nebūtų tamsesnis?

Kad jūsų sidabro papuošalai spindėtų ryškesni nei saulė, sekite paprastas, bet veiksmingas rekomendacijas:

  1. Prieš valydami ar pritaikydami kosmetiką, nuimkite žiedus ir apyrankes.
  2. Jei ornamentai yra šlapi, juos kiek galima greičiau nusausinkite.
  3. Laikykite papuošalus tamsioje, sausoje vietoje, idealiai supakuotoje folijoje.

Ar šie patarimai jums padėjo? Pasakykite mums savo komentarus apie sidabro valymą namuose.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 55