Kaip virti kukurūzus

Kaip pasirinkti gerą kukurūzą

Virta kukurūzai pateisina jūsų skonio pumpurų lūkesčius, jums reikia pasirinkti tinkamas sparnus parduotuvėje ar rinkoje. Labiausiai skanūs parduodami iki rugpjūčio pabaigos. Vėliau tie gali pasirodyti prinokę ir griežti.

Jūs galite patikrinti kukurūzų amžių, sulaužydami vieną grūdą. Iš jaunų sėklų tekės baltas skystis, panašus į pieną.

Maistui gaminti idealiai tinka jauni kukurūzai su pieno baltomis arba šviesiai gelsvomis grūdėlėmis. Prie liesties ausys turėtų būti minkštos, bet elastingos. Grūdai turi tvirtai tilpti ir būti maždaug tokio paties dydžio.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į lapus. Jie yra žalios, tankios, šviežios kukurūzų geros kukurūzų.

Kaip pasirinkti ir gaminti kukurūzus
Perfect Cob / butimhungry.com

Nepirkite kukurūzų be lapų. Galbūt pardavėjas tyčia juos pašalino, kad paslėptų nuo jūsų prastą prekių kokybę.

Kaip virti kukurūzus

Kukurūzai indelyje

Virinama vandeniu ir įdėti kukurūzų. Pašalinti lapus nereikia: virimo metu jie duos kukurūzams papildomą aromatą ir sultingumą. Bet nuo stigmos geriau atsikratyti. Kojos turi būti vienodos dydžio, kad jos būtų suvirintos kartu.

Jaunas kukurūzas paruošiamas 20-25 minutes, brandinamas – ne mažiau kaip 2 valandos.

Norėdami pagreitinti senosios kukurūzų gamybos procesą, galite iš anksto mirkyti vandeniu 2-4 valandas. Grūdai minkštinami ir suvirinami greičiau.

Arti prie maisto ruošimo pabaigos, paimkite iš indo mėginį: ištraukite vieną grūdelį ir šakę su šakute. Jei minkšta ir sultinga, kukurūzai paruošti. Išleisk vandenį, uždėkite dangtelį, uždėkite dangteliu ir apvyniokite rankšluosčiu. Palaukite 10-15 minučių. Dėl šio išgarinimo kukurūzai tampa subtili.

Paruošta karšta kukurūzai yra išlaisvinta iš lapų ir patiekiama prie stalo. Druska ir sviestas – pagal skonį.

Kukurūzai mikrobangų krosnelėje

Nulupkite kukurūzą ir mirkykite šaltu vandeniu 1 valandą. Tada įdėkite į plastikinį maišelį, įpilkite to paties 2 šaukšto švaraus vandens kambario temperatūroje. Sandariai uždėkite maišelį ir sudėkite į jį porą mažų skylių, skirtų garų cirkuliacijai. Nusiųskite karabinai į dubenį, o į mikrobangų krosnelę. Virkite 15 minučių maksimalia galia.

Virtos kukurūzai mikrobangų krosnelėje gali būti dar greitesni. Nuplaukite karves, pašalinkite lapus ir pluoštus. Tvirtai suvyniokite kukurūzus į popierinį rankšluostį, pamirktą vandenyje ir uždėkite ant plokštelės. Pasirinkite maksimalią galią ir grūdus nusiųskite į orkaitę 5 minutes. Viskas! Kukurūzai yra paruošti.

Paimkite kukurūzus iš mikrobangų krosnelės su kulinariniais žnyplėmis: patiekalas yra labai karštas.

Kukurūzai daugybėje

Nulupkite laką iš pluoštų ir lapų, kruopščiai nuplaukite. Supilkite vandenį į daugiapakopį tašką iki didžiausio žymens, padėkite kukurūzą viduje. Jei voleliai visiškai netelpa į dubenį, supjaustykite juos keliomis dalimis. Pasirinkite aukšto slėgio režimą, nustatykite laikmatis 15 minučių. Kepimo pabaigoje išimkite kukurūzą, šiek tiek išdžiovinkite, pabarstykite druska ir sviestas.

Kukurūzai slėginėje viryklėje

Nulupkite kukurūzus nuo pertekliaus ir nuplaukite. Buitinės prietaiso dubenėlyje nuleiskite varpelius (sveikas ar supjaustytas). Kukurūzų kukurūzai, esant maksimaliai galiai, jei slėginė viryklė yra elektra arba vidutinė karštis, jei ji yra mechaninė. Valymo laikas yra nuo 10 iki 40 minučių, priklausomai nuo varpelių amžiaus.

Iš karto po valgio valgykite karštą kukurūzą. Aušinant, grūdai praranda sultingumą ir kietėja.

Kukurūzai orkaitėje

Giliai kepimo indas su sviestu. Įdėkite kukurūzų, plauti ir išvalyti iš lapų ir stigma ten. Supilkite šiltu verdančiu vandeniu taip, kad virveliuose būtų pusė. Užpildykite formą folijos lakštu. Kukurūzų nusiųskite į orkaitę, kaitintą iki 180 ° C 40 minučių, jei javai yra jauni, ir 120 minučių, jei varpai yra subrendę. Druska pridedama jau gatavame indelyje.

Skaitykite taip pat:

  • Recepto garnyras iš kreminės kukurūzų →
  • Meksikos kukurūzai su skaniu padažu ir žalumynais →
  • Kiek virti runkelius ir kaip pagreitinti procesą →
  • Kaip tinkamai gaminti grikiai: žingsnis po žingsnio instrukcija →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 78