Minkštimas: gražios antakiai ar randus gyvam?

Kas yra mikroplastika?

Kai mikrobleyding vadinamas 3d, 6D- ar 8D-tatuiruotė ir tiekimo epitetus “naujoviška” arba “Supernatural”, jums pakabinti ant ausų makaronais rinkodara.

Mikropluoštas yra specialaus mažų pjūvio mentės ir pigmento įvedimo į epidermį kūrimas.

Esmė yra pats pavadinimas: iš anglų mikro-“mikroskopinis” ir peilis – “ašmenys”. Sinonimus galima laikyti mikropigmentacine ir rankine (rankine) tatuiruotėmis.

Microblazing yra tarsi aparatūros tatuiruotė. Skirtumas tarp jų yra toks:

 1. Tatuiruotė yra įdaryta mašina, kurios adata veikia elektros ir atgal. Pjūklai iš mikroblasto yra rankų darbo. Ji yra manipuliuojama. Tai įrankis su antgaliu, kuris yra glaudžiai greta vienas kito ir labai plonas (0,1-0,2 mm) adatų, kurios sudaro tam tikrą mentę.
 2. Įprastoje tatuiruotėje adata prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, rankinis pigmentas įvedamas tik į epidermį. Todėl pirmasis laikomas du ar tris kartus ilgesnis.
 3. Tatuiruotė prisiima beveik “nuolatinį užpildymą” (nors yra plaukų technika). Dėl mikroblasto galite piešti kai kuriuos plaukus.

Skirtumas yra ir pigmento sudėtis: mikroblastuose naudojamas dažų, vandens molekulių ir glicerino molekulių mišinys. Be tatuiruotės, be pačių dažų, naudojamas alkoholis, kuris žaloja odą, “sumaišo” jame esantį pigmentą.

Viktorija Tolstonosova, dermatocosmetologė, trichologė

Kas yra mikroplastika?

“Microblueing” leidžia jums reguliuoti antakių formą ir asimetriją, kad jie būtų vizualiai storesni ir išraiškingesni. Tuo pačiu metu, jei viskas bus padaryta teisingai, antakiai atrodys natūralios, beveik kaip tikrosios.

Yra keli mikroblasto metodai:

Mikroblasting technika

 1. Europos. Plaukai vienodais ilgiais ištraukiami vienoje kryptyje. Antakiai išvaizdos pabrėžtos gerai sutvarkytos.
 2. Rytų Plaukai skiriasi skirtingais ilgiais skirtingomis kryptimis, imituojant natūralų antakį. Sukurtas mažos apimties poveikis.
 3. Šešėlis. Plaukai specialiai dažomi neryškiais, kad sukeltų lengvą aplaidumą.
 4. Milteliai. Pigmentas auga taip, kad atrodo, kad antakiai yra su šešėliu.

Natūralumo visoje tendencija lėmė tai, kad meistrai šiuo metu nenaudoja antakių, bet tik užpildo ir atkuria natūralias formas ir proporcijas. Mikroplanavimuose yra keletas skirtingų efektų kūrimo būdų. Bet “užsisakyti” tam tikrų antakių ne visada įmanoma. Šio poveikio pasirinkimas priklauso nuo norų ir individualių savybių: odos tankio ir elastingumo, jo tipo, poringumo, spalvos ir kitų, iki gyvenimo būdo ir medžiagų apykaitos.

Natalija Raduzhnaja, nuolatinė makiažo dailė

Kokie privalumai ir trūkumai yra mikroplastika?

Kaip ir bet kuri grožio procedūra, mikroblastas turi savo rėmėjų ir oponentų. Pirmasis teiginys, kad:

 1. Tai labai patogu. Kiekvieną rytą pieštuku ar šešėliais nereikia nugriauti jūsų antakių.
 2. Tai grazus. Antakiai ryškios, bet ne vulgarios. Natūralus, bet gerai prižiūrimas.
 3. Mikroblodavimas yra beveik neskausmingas ir daug mažiau trauminis (palyginti su įprastomis tatuiruočių funkcijomis). Visa procedūra trunka ne ilgiau kaip dvi valandas (nuo eskizų sukūrimo iki tepalo taikymo). Per kitas porą valandų edema sumažėja.

Mikroplastika skirta taupyti moteris nuo slaptųjų. Galų gale, su puikiais antakiais, jūs galite miegoti ryte. Tai yra proga atrodyti gerai prižiūrimi sporto ir kelionių mėgėjams, jaunoms motinoms, verslo merginoms, užsiėmusioms ir aktyvioms.

Natalija Радужная

“Kur tada neigiami atsiliepimai ir nuotraukos su iškraipytomis antakomis?” – klausiate. Pirma, rankines tatuiruotes siūlo tūkstančiai meistrų, o jų specialistai yra vienetai. Ir, žinoma, aukštos kokybės rankinis darbas yra brangus.

Antra, mikrobleydinge reikia chirurginio tikslumo: jei jūs padarote supjaustyti šiek tiek giliau, bus randas, bet jei pigmentas nėra pakankamai giliai migruoti, iškreipti liniją, ir, galiausiai, bus išleistas kartu su negyvų odos ląstelių.

Kai laivas sužeistas, yra puiki galimybė gauti visiškai kitokią antakio spalvą, į kurią skaičiuojote. Jei pigmentas sumaišomas su geležies turinčiomis kraujyje esančiomis medžiagomis, jis gali sukelti šarminius spalvos dažus.

Olga Brukh, nuolatinio makiažo meistras

Trečia, po mikropigmentacijos reikia griežtai laikytis visų higienos rekomendacijų. Kai kurios merginos jų nepaiso.

Mikrokristalizavimo trūkumai:

 1. Didelė kaina. Nuo penkių iki kelių dešimčių tūkstančių rublių.
 2. Keletas gerų meistrų.
 3. Maždaug kas šešis mėnesius reikia pataisyti.
 4. Gana ilgas reabilitacijos laikotarpis.

Aš nelaikau mikroblasto rėmėjais. Kadangi bet kokio pjūvio metu yra kraujas ir randai. Mikroblasto atveju tai bus mažai matomumo mikro-randai. Bet jei manote, kad odos gijimas yra viskas atskirai, kur yra garantija, kad įpjovimo vietoje negydomas randas? Šie randai turės būti pašalinti lazeriu.

Olga Brukh

Kai negalite padaryti mikroblasto

Kontraindikacijos yra:

 1. Cukrinis diabetas.
 2. Blogas kraujo krešėjimas.
 3. Šalta ir / arba temperatūra.
 4. Herpeso paūmėjimas.
 5. Menstruacijos.
 6. Žala odai ant antakių arba vietinis dermatitas.
 7. Keloidiniai randai ar neuždarinėtos žaizdos.
 8. Botokso ar spuogų įkant į kaktą.
 9. Alergija dažyti.
 10. Nėštumas arba žindymo laikotarpis.

Kaip pasirinkti mikroblokavimo meistras

Mikroblastų rezultatas priklauso nuo individualių moters charakteristikų: odos struktūros, gydymo greičio ir, žinoma, specialisto profesionalumo. Meistras privalo turėti tvirtą ranką, kad pjaustytų odą iki tokio paties gylio.

Olga Brukh

Jei apibendrinsime ekspertų rekomendacijas, bus gautas toks algoritmas:

 1. Laikykitės magistro darbų apskritai: ar jūsų idėjos apie grožį yra panašios?
 2. Išnagrinėkite apžvalgas ir nuotraukas prieš / po: į grožio salonų svetaines, meistrų puslapius, Instagram (raktiniai žodžiai: # microblading, # microblastingbrews ir kt.). Idealiu atveju – kalbėkite asmeniškai su mergaitėmis, kurios rankiniu būdu tatuiruotės su šiuo ar šituoju meistru, pažvelkite į jų rezultatus.
 3. Kai atvykstate į procedūrą, atkreipkite dėmesį, ar laikomasi švarumo spintelėje ir prietaisų sterilumo. Kiekvienam klientui turi būti jūsų pigmentas ir jūsų peilis.
 4. Nebandykite išsaugoti: tai apie tavo veidą. Kokybiškas mikroblokavimas negali kainuoti pigiai.

Kaip veikia mikrotekstą

Prieš eidami į grožio saloną, turite pasiruošti.

10-14 dienų prieš procedūrą nustokite vartoti antibiotikų ir hormonų. Per šį laikotarpį neleiskite antakių (svarbu, kad kapitonas suprastų, kaip plaukai auga dėl savo prigimties) ir negerkite saulės (ultravioletinis spinduliavimas dingsta, pigmentas sugertas blogiau).

Prieš porą dienų prieš procedūrą atsisakykite alkoholio ir produktų su kofeinu.

Mikrobodavimas atliekamas keturiais etapais.

 1. Sukurkite eskizą ir pasirinkite spalvą. Jūs aptarsite su kapitonu būsimų antakių formą, storį ir šešėlį. Šiuo atveju reikia atsižvelgti į individualias veido ir veido išraiškos savybes. Meistras naudoja linijinį ar specialų kompasą piešti pieštuko eskizą. Už jos krašto nupieštos plaukai.
 2. Anestezija. Meistras gydo antakius chlorheksidinu ar kitu dezinfekcijos tirpalu. Tada 15-20 m. Taikomas anestezinis kremas.
 3. Brėžinys Meistras atlieka pjūvius manipuliuojant ir injekuoja pigmentą į odą. Dažų dažai dažnai įtrinami į antakius mikroskalais.
 4. Baigimas. Meistras pašalina pigmentą, dezinfekuoja antakius dar kartą ir taiko specialų gydomąjį tepalą.
Kaip veikia mikrotekstą
jp.123rf.com

Laikykite meistro darbą su pirštinėmis ir pašalinkite visus įrankius iš atskirų sterilių paketų.

Kaip susigrąžinti iš mikroblasto

Pirmąją savaitę reikia gydyti antakius chlorheksidinu ir tepti su “Bepantenum”, kitais tepalais su pantenoliu arba “Actovegin” (kai kuriuose naudojamas įprastas vazelinas). Vaistiniai tepalai ir drėkinamieji kremai pagreitina gijimą ir atpalaiduoja tvirtumo jausmą.

Nepasukite jokių karpių. Per 7-10 dienų jie išnyks patys.

Pirmosiomis dienomis po procedūros, jūs neturėtumėte plauti sau įprastu būdu, su putplasčiais ir šveitikliais. Geriau tiesiog nuvalyti veidą, išvengti ploto aplink antakius.

Per ateinančias dvi-tris savaites galite pagaminti losjonus ramunėlių nuoviša ir sutepti antakius su dilgėlių aliejumi. Tačiau šiuo laikotarpiu yra daug svarbiau stebėti tabu.

 1. Negalima subraižyti ir pamiršti antakių.
 2. Jūs negalite atlikti makiažo ir antakių pillijų.
 3. Jūs negalėsite degintis, eikite į vonią ir paimkite per karštą vonią ar dušu.

Atsigavimo laikotarpis po mikroblasto trunka maždaug mėnesį. Po 30 dienų turėtumėte dar kartą aplankyti kapitoną ir (jei reikia) pataisyti.

Laikykitės rankos tatuiruotės nuo 6 iki 24 mėnesių. Poveikis odos tipui (mikropigmentacija labiau tinka sausai), amžius, pigmentų kokybė, antakių būklė, individualus medžiagų apykaitos greitis organizme ir kiti veiksniai.

Skaitykite taip pat

 1. Liposuction: paimkite savo svorį ar atlikite operaciją?
 2. 12 faktų, kuriuos reikia žinoti apie lūpų augimą
 3. Kaip parengti strėlės: išsamiausias vadovas →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 40