10 “cool” ekrano užsklandų “Mac”

1. Antena

Stulbinantis peizažas, paimtas iš paukščio skrydžio aukščio ir įtrauktas į “Apple TV 4” ekrano užsklandą. Dėl šios ekrano užsklandos jie gali būti naudojami “Mac”. Tačiau yra ir “Windows” versija.

Parsisiųsti →

2. “Fliqlo” laikrodis

ekrano užsklanda

Ši ekrano užsklanda skirta tiems, kurie nori matyti laiką, o ne peizažus. Labai tikri retro laikrodžiai tinka šiam tikslui ir įmanoma. Yra laiko formato pasirinkimas ir laikrodžio dydžio nustatymas.

Parsisiųsti →

3. “Cadbury” laikrodis

ekrano užsklanda

Daugiau minimalistinių paprastų laikrodžių versija. Nustatymuose yra keletas parinkčių, taip pat naktinio dizaino tema, kurią galima įjungti automatiškai.

Parsisiųsti →

4. Žiūrėkite OS X

Ekrano užsklanda, mažiausiomis detalėmis kopijuoti “Apple Watch” skambučius. Komplekte yra daugybė variantų ir spalvų, o visi jie yra visiškai rekonstruoti.

Parsisiųsti →

5. “iOS” užrakinimo ekranas

Ši ekrano užsklanda imituoja “iOS” užrakinimo ekraną. Pagal numatytuosius nustatymus naudojami “iOS 8” ekrano fonai, bet juos gali pakeisti bet kurie kiti. Ekrano užsklandos kūrėjai nukopijavo ne tik “iPhone” užrakto ekrano išvaizdą, bet ir jo elgesį – “Mac” gali būti atrakintas perbraukiant palei pelės klavišą.

Parsisiųsti →

6. Helios

ekrano užsklanda

Gražus ekrano užsklanda su blizgančiomis ir besikeičiančiomis formos muilo burbuliukais, kurie perneša judančias daleles. Kiekvienas aspektas yra atskirai reguliuojamas, visiškai pakeičiant skaičių elgesį.

Parsisiųsti →

7. “Soundstream”

Šį ekrano užsklandą galima žavėtis be galo – dalelių judėjimas ekrane yra tiesiog įtaigus. Skirtingai nuo ankstesnio, čia modeliai yra sukurti ne pagal standartinį algoritmą, bet priklauso nuo aplinkinių garsų ir jų apimties. Ypač kietas atrodo kaip muzika.

Parsisiųsti →

8. Žvaigždžių naktis

Perkūnija legendinę ekrano užsklandą iš originalaus “Macintosh”. Net ir dabar jis atrodo gana įdomus, atsižvelgiant į jo paprastumą. Prieš tavo akis, naktinio miesto, kuriame nuolat žymaus danguje, peizažas perpilamas per pikseliu.

Parsisiųsti →

9. Flux

ekrano užsklanda

Kita ekrano užsklanda su judančiomis dalelėmis. Jis pasižymi puiki dinamika ir rūgščios spalvos, kuriant paveikslėlį, kuriame ilgą laiką galite įstrigti. Daugybė nustatymų, įskaitant greitį, dalelių skaičių ir dar daugiau.

Parsisiųsti →

10. RedPill

ekrano užsklanda

Labai įėjimas į Matricą. Atspausdinta detaliai ir su daugeliu nustatymų. Jie sako, kad jei ilgą laiką pažvelgsite į mažėjančius simbolius, tarp jų gali plaukti raudona moteris.

Parsisiųsti →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6