5 geriausi nemokami vaizdo grotuvai MacOS

Daugelis žmonių mėgsta žiūrėti serialus ir filmus kompiuteryje, tačiau tam reikia gero žaidėjo. Tokie, kad palaikytų visus failų formatus, turėjo paprastą sąsają, daugiau nustatymų ir buvo nemokama. Iš visų šių kriterijų atitinkančių medijos leistuvių yra penkių labiausiai vertingų.

1. VLC

VLC

VLC – ilgai išlieka populiariausias sistemoje macOS ir kitose žiniasklaidos platformose, kurių naudotojai yra nusipelnę. Jis atkuria vaizdo įrašą bet kokiu formatu ir gali pasigirti didžiulių galimybių dėl papildinių.

Parama subtitrai, reguliuojamas atkūrimo greitis, paprastumas ir nerealus nustatymų skaičius tampa idealiu žaidėju, kuris yra gražus ir patogus naudoti.

Atsisiųskite VLC →

2. 5KPlayer

5KPlayer

5KPlayer palaiko visus esamus vaizdo formatus ir turi glaustą sąsają. Žaidėjas atlieka įprastas funkcijas, bet savo arsenale taip pat turi išimtinę pora.

Su “5KPlayer” galite žiūrėti ir atsisiųsti vaizdo įrašus iš “YouTube”, “Vimeo”, “Vevo” ir kitų paslaugų. Be to, leistuvas leidžia transliuoti arba atvaizduoti turinį per “AirPlay”.

Atsisiųskite 5KPlayer →

3. Mpv

MPV

Kitas puikus kryžminis platformos grotuvas su atviraisiais šaltiniais. Nepaisant išorinio paprastumo, jis yra ne mažesnis nei VLC funkcionalumas. Žaidėjas palaiko aparatūros pagreitį, naudodamas vaizdo plokštę, automatiškai surenka subtitrus ir garso takelius, leidžiančius jiems lengvai perjungti.

Atsisiųsti MPV →

4. Plex

Plex

“Plex” gali žaisti vaizdo įrašą, bet jis nėra gana žaidėjas. Prieš mus yra pilnas medijos serveris, kuris yra naudinga tiems, kurie nori mėgautis filmus ir TV šou dideliame ekrane TV ar mobiliąsias programėles, pavyzdžiui, “iPhone” ir “iPad”.

Vienas iš pagrindinių “Plex” privalumų yra jo plati parama. Žiniasklaidos serveris veikia su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais, televizoriais, žaidimų pultais ir daugeliu kitų įrenginių.

Parsisiųsti Plex →

5. “QuickTime Player”

QuickTime Player

Šis sąrašas nebūtų baigtas be “QuickTime”. Standartinis grotuvas negali pasigirti tokio didelio palaikomų formatų skaičiaus, bet daugumai vartotojų tai nėra būtina.

“QuickTime” yra gerai, nes jis jau įtrauktas į “macOS”, taigi norint peržiūrėti vaizdo įrašą nereikia diegti ir konfigūruoti trečiųjų šalių programų ar papildinių. Nepamiršk apie tai!

Ir koks “Mac” žaidėjas, jūsų nuomone, yra geriausias? Pasakykite mums į komentarus!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 16 =