Mac için kıvılcım – kullanımı kolay ücretsiz e-posta istemcisi

Daha önce iOS’ta Spark kullanıyorsanız, masaüstü istemcisinin ayarı birkaç saniye sürecektir. Uygulama Apple ID’nizdeki verileri alır ve başlamak için yapmanız gereken tek şey e-posta hesaplarınızdan bir şifre girmektir. Bundan sonra, Spark tüm ayarları senkronize eder ve postaları raflarda parçalara ayırır.

Mac için Kıvılcım

Gelen sipariş, Spark’in önemli bir özelliği olan akıllı bir algoritma tarafından yönlendirilir ve postalar ve herhangi bir istenmeyen postada zaman kaybetmemenizi sağlar. Akıllı Gelen Kutusu’nda, harfler birkaç kategoriye ayrılmıştır (Kişisel, Dağıtım, Bildirimler, Zımbalanmış) ve son üç mesaj her birinde görüntülenir. Bu nedenle, bant darmadağın değildir ve mevcut durumları anlamak için sadece bir bakış yeterlidir. Klasik Gelen Kutusu klasörünün taraftarlarının ilgili bölüme geçmesi yeterli olacaktır: tüm harfler, alındığı tarihe göre görüntülenir.

Mac için Kıvılcım: Akıllı bir algoritma

Mesajlarla etkileşimde bulunmanın birkaç yolu vardır. Akıllı Gelen Kutusu’ndan görüntülendikten sonra, otomatik olarak ekranın altına okunur ve başka mesajlara yer açarlar. Tanıdık kaydırma hareketleri, dört seçim eylemini yapılandırmanıza izin verir, diğerleri için panelde düğmeler ve sağ tıklama içerik menüsü vardır. Zaten neredeyse zorunlu “Gecikme” dahil olmak üzere tüm normal fonksiyonlar mevcuttur. Onun için, bu arada, esnek ayarlar ve bildirimler var.

Mac için Kıvılcım: hızlı yanıt

Mobil sürümde olduğu gibi, masaüstü Spark da imzaları değiştirebilir, toplantılara davetiye gönderebilir ve konuşmacılara hızlı cevaplarla cevap verebilir, bunlar emoji gibi bir şeydir. Takma adlar, klasörler ve kısayol tuşları ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak çeşitli düzenler vardır.

Uygulamanın diğer güçlü yönlerinden ayrı bir övgü, Spark ile entegre edilmiş kapsamlı üçüncü taraf hizmetlerinin bir listesini ve arayüzde nasıl ve neyin görüntüleneceğini ve çalışacağını belirlemenize izin veren çok sayıda ayarı hak ediyor.

Mac için Kıvılcım: Ayarlar

Özel filtrelerin olmaması hariç, minörlerle ilişkilendirilebilir. Bu, bir haftalık beta testi için uygulamada kaçırdığım tek şey. Çok sayıda hesabınız ve farklı abonelikleriniz varsa, bunların her biri ayrı ayrı yapılandırılmış kurallara sahipse, bu biraz rahatsız edici olacaktır. Ancak, bu sadece ilk versiyon. Büyük olasılıkla, bu işlev gelecekteki güncelleştirmelerde görünecektir.

Her ne ise, uygulama tüm Readdle ürünleri gibi son derece olumlu bir izlenim bırakıyor. İyi görünüyor, iyi çalışıyor ve mobil arkadaşı için mükemmel bir çift oluşturuyor.

Spark for Mac, iCloud, Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo ve diğer e-posta servislerini desteklemektedir. Uygulama tamamen ücretsiz ve macos 10.11 ve sonrası için kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5