Spark for Mac – zadarmo e-mailový klient, ktorý je príjemný na použitie

Ak už používate aplikáciu Spark v systéme iOS, nastavenie desktopového klienta trvá niekoľko sekúnd. Aplikácia zachytáva údaje z Apple ID a všetko čo potrebujete urobiť, aby ste mohli začať, je zadanie hesla z jedného z vašich e-mailových účtov. Potom Spark synchronizuje všetky nastavenia a rozloží poštu na regáloch.

Spark pre Mac

Objednávka v prichádzajúcom hovore vedená inteligentným algoritmom, ktorý je kľúčovým prvkom Sparku a umožňuje vám strácať čas na poštách a spamoch. V inteligentnej schránke sú písmená zoskupené do niekoľkých kategórií (osobné, distribučné, upozornenia, zošívané) a posledné tri správy sa zobrazujú v každom z nich. Z tohto dôvodu nie je kazeta preplnená a len jeden pohľad stačí na pochopenie súčasného stavu vecí. Prispievatelia klasickej zložky Inbox budú jednoducho musieť prejsť na zodpovedajúcu sekciu: tam sú všetky písmená zobrazené podľa dátumu prijatia.

Spark for Mac: inteligentný algoritmus

Existuje niekoľko spôsobov interakcie so správami. Po prezeraní z inteligentnej pošty sa automaticky prečítajú a presúvajú do spodnej časti obrazovky, čo umožňuje priestor pre ďalšie správy. Známe gestá s prstom vám umožňujú nakonfigurovať štyri vybrané akcie, zvyšné sú na paneli tlačidlá a kontextové menu s pravým tlačidlom myši. K dispozícii sú všetky obvyklé funkcie vrátane už takmer povinného “oneskorenia”. Pre neho, mimochodom, existujú flexibilné nastavenia a upozornenia.

Spark for Mac: rýchla reakcia

Rovnako ako v prípade mobilnej verzii, stolný Spark je tiež možné prepínať znamenie, posielať žiadosti o schôdzu a reagovať partnermi s rýchlou odozvou, čo predstavuje niečo ako Emoji. Existujú aliasy, priečinky a klávesové skratky a naraz niekoľko rozložení podľa vašich návykov.

Medzi ďalšie silné stránky aplikácie zaslúži osobitnú pochvalu rozsiahly zoznam služieb tretích strán, ktoré sú integrované s Spark, rovnako ako obrovské množstvo nastavení, ktoré umožňujú určiť, ako a čo sa objaví v rozhraní a prácu.

Spark for Mac: Nastavenia

Mínusy môžu byť pripísané s výnimkou nedostatku vlastných filtrov. Toto je jediná vec, ktorú som v žiadosti na týždeň beta testovania skutočne minul. Ak máte veľa účtov a rôzne predplatné, z ktorých každá má nastavené samostatné pravidlá, bude to trochu nepríjemné. Je to však len prvá verzia. Táto funkcia sa s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazí v budúcich aktualizáciách.

Čokoľvek to bolo, aplikácia ponecháva mimoriadne pozitívny dojem, rovnako ako všetky produkty spoločnosti Readdle. Vyzerá dobre, funguje dobre a robí vynikajúci pár svojho mobilného spoločníka.

Spark for Mac podporuje iCloud, Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo a ďalšie e-mailové služby. Aplikácia je úplne zadarmo a je k dispozícii pre MacOS 10.11 a novší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − 25 =