20 produktų, kuriuos galima užšaldyti

Šaldiklį galima užpildyti ne tik su mėsa, žuvimi ir uogomis. Yra daug produktų, kurie gali būti užšaldyti be skonio praradimo. Užšaldytas maistas tyliai laukia savo eilės, ir jūs neturite išmesti ar greitai valgyti, kad jie nepasiduotų blogai. Čia yra 20 produktų, kuriuos galite užšaldyti, ir būdų tai padaryti.

1. Sūris

Galite užšaldyti didelį gabalėlį sūrio, o po atšildymo jis neuždengs. Jei norite, kad prieš supdarant sūrį supjaustytų sūrį, į konteinerį įdėkite kukurūzų krakmolo arba miltų šaukštelis, kad gabalėliai nesiliestų per atšildymą.

Jei norite pridėti tarkuoto sūrio patiekalas, galite pirkti didelį gabalėlį parmezano sūriu, supjaustykite jį į maisto procesorius ir įdėti į šaldiklį per specialius maišelius šaldymui. Jis gali būti laikomas šaldiklyje kelis mėnesius, ir gaminimo metu bus pakankamai atidaryti pakuotę arba maišą įšaldyti ir gauti šaukštelių sūrio pora.

2. Naminiai blynai, vafliai ir prancūzų skrudinta duona

Jei norėtumėte dažniau valgyti pusryčius namų blynai, vafliai ir skrudinta duona, galite tiesiog kepti daugiau savaitgalį, užšaldyti ant slapukams dėklą ir saugomi maišelius šaldymui.

Bet kuriuo metu juos galite pasiimti iš šaldiklio, įšilti mikrobangų krosnelėje ir paaukoti pusryčius. Bet kokiu atveju jis bus pigesnis ir skanesnis nei pirkimas parduotuvėje sušaldytų pyragų.

3. Vaisiai

Vaisiai turi būti užšaldyti ant pergamento popieriaus, o po to įšaldyti pakuotėse. Geriau iš karto užšaldyti gabalėlius, jei reikia, juos gauti desertuose ir kokteilius.

Jei esate kokteilių gerbėjas, galite nedelsdami padaryti sau užšaldytą vaisių mišinį. Atskirai užšaldykite gabaliukus obuolių, kriaušių, persikų, bananų ir kitų vaisių, kuriuos myliu. Bet kuriuo metu galite užsisakyti naują skonį, sumaišydami įvairių rūšių vaisius.

Jei jums nepatinka virti šaldytų bananų, įšaldykite juos kartu su oda. Jei norite virėjas kažką su bananu, jums reikia gauti iš šaldiklio, atitirpinimo mikrobangų, nutraukė viršų ir išspausti turinį į maistui gaminti mišinį.

4. Ryžiai

Kad nelauktumėte, kol ryžiai bus virti (ypač rudieji ryžiai, kurie virti maždaug per 50 minučių), galite užšaldyti. Pirma, ryžiai užšaldomi ant dėklo arba pergamijos, o po to įšaldomi į maišą.

Atšildytus ryžius galima kepti, vartoti sriubai ar troškinimams. Valymo laikas bus sumažintas maždaug per valandą (įskaitant ne tik virimą, bet ir skalbimą ir mirkymą).

5. Pies

Galite pagaminti daugiau obuolių pyrago ir mėgautis keletą mėnesių. Uždenkite jį popieriuje užšaldyti, įdėti į maišelį ir į šaldiklį. Jei norite išbandyti pyragą, nusiųskite ją į pašildytą orkaitę (apie 150 laipsnių) 2 valandas.

6. Kukurūzai

Lengviausias būdas užšaldyti kukurūzą – tai ne iš lapų, o tiesiog įdėti į šaldiklį. Jei norite gauti kukurūzų, tiesiog jį supilkite ir 5 minutes pasilikinkite mikrobangų krosnele. Lapai apsaugo kukurūzų grūdą, kad jis skonis šviežias.

7. Pomidorų pasta

Padažykite pomidorų veisles “romas” mažame ugnyje, įpilant česnako, šviežių žolelių ir alyvuogių aliejaus maždaug 4-5 valandas. Kai mišinys atšaldomas, įdėkite jį į šaldiklio maišus. Šį mišinį galite naudoti čili ar pomidorų padažams.

8. Įklijuoti

Virkite daugiau makaronų ir užšaldykite nedideles porcijas skirtingose ​​pakuotėse – galite naudoti vieną nedidelį paketą sriuboms ir troškinimams.

Prieš užšalimą būtinai ištraukite orą iš maišelio – jis turėtų būti kuo plokštesnis. Norint atšildyti, uždarytą maišelį pastumkite karštu vandeniu keletą minučių.

9. Bulvių plytelės

Naudodami šaukštą ledams, paimkite porciją bulvių koše ir padėkite ant pergamento kamuoliuką kepimui.

Užšaldykite, kol rutuliai taps tvirti, tada laikykite juos šaldytuvo maišeliuose. Puree bus laikomi šaldytuve mažiausiai du mėnesius.

10. Sausainių tešla

Slapuko tešlas užšaldomas ant pergamento ir laikomas maišelyje, kad būtų užšaldytas. Galite jį padalyti į atskiras dalis arba iš karto padaryti jį tinkama forma.

Naudodami šią tešlą, galite kepti sausainių 1-2 minutes, be purvo patiekalų ir stalo.

11. Bulvių traškučiai

Jei įsigyjate pakankamai lustai ir užšaldysite juos tame pačiame pakuotėje, kurioje jie buvo parduodami, visada būsite užkandžiai.

Be to, šaldytos mikroschemos yra net skanesnės nei įprastos, todėl jas prieš naudojimą nereikia atšildyti.

12. Pienas

Jei pienas sunaudojamas labai lėtai, o liekanos yra rūgščios ir išpilamos, galite jį visiškai užšaldyti iki kito.

Tiesiog paimkite buteliuką, kuriame bus patalpa, nes užšaldyti skysčiai išsiplės. Atšildytas pienas turi būti gerai sumaišytas ir jį galima naudoti (tik nedūpinkite mikrobangų krosnelėje).

13. Sultys

Vienintelis sulčių užšaldymo, taip pat pieno užšaldymo kriterijus yra pakankamai didelis buteliukas, leidžiantis išplėsti užšaldytą gėrimą.

14. Duona

Kad nebūtų išmesti sauso duonos, galite pjauti keletą kepalų ir užšaldyti. Prireikus išimkite reikiamus duonos gabalus ir atšildykite juos orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje. Kad duona neišdžiūtų iki ryto, galite palikti ją naktį uždaroje, sandariai uždarytoje mikrobangų krosnelėje.

15. Dekoratyvinės daržovių dalys

Galite užšaldyti kapotų svogūnų, saldžiųjų pipirų ar paprikos šaldikliuose. Kai jie pakankamai užšaldyti, galite pažymėti pakuotėje “porcijų linijos”, kad žinotumėte, kiek laiko reikia paimti.

16. Citrinų ir laimų sultys, citrinų oda

Išspauskite citrina ir kalkę į ledo formas ir padėkite į šaldiklį. Dabar jūs turėsite šviežių citrusinių vaisių sultis bet kuriuo metu. Zedra taip pat gali būti užšaldyta ir vartojama įvairių patiekalų gamybai.

17. Žolelės

Jūs galite užšaldyti kvepiančias žoleles ledo formose su nedideliu kiekiu vandens ar sultinio, kad visą metus būtų galima naudoti sriuboms, troškiniams arba troškinimams.

18. Marinuota mėsa

Įdėkite mėsą į maišą, kad užšaldytų, užpilkite marinatą ir nuneškite į šaldiklį. Kai jį gausite, jis jau bus marinuotas ir galėsite jį nedelsiant paruošti.

19. Naminiai troškinimai

Kai ruošiatės troškinimus, pavyzdžiui, lazaniją, kodėl gi ne daugiau ir užšaldykite pusę, kad per savaitę galėtumėte valgyti namie pagamintą maistą.

Galite naudoti kelias užšaldymo variantus:

  1. Užšaldyta visa troškulys indelyje, kurio apačioje uždengtas popierius užšaldyti. Kai puodelis yra pakankamai užšaldytas, išimkite indą, užpilkite užkaista į užšalimo popierių ir nuneškite atgal į šaldiklį. Be to, galite naudoti indą, kol užkastis saugomas šaldytuve. Kai jums to reikia dar kartą, įdėti į tą pačią indą ir virkite.
  2. Užšaldykite dalis. Paruoškite puodą, leiskite atvėsti, supjaustykite gabalais ir užšaldykite. Jūs galite sušilti mikrobangų krosnelėje.

20. Žuvies lazdelės

Pusfabrikai, kurie parduodami parduotuvėse, sunku skambinti skanu, taigi kodėl gi ne gaminti naminių žuvų lazdeles?

Norėdami tai padaryti, jums reikia nusipirkti šviežių žuvų, supjaustyti į smulkius gabalėlius, supilti į kiaušinius, miltus arba džiūvėsius, įdėti ant dėklo ir užšaldyti.

Po to jūs galite laikyti naminių žuvų lazdelės į pakuotes užšaldyti – jie yra daug skaniau nei parduotuvė, viduje yra nesuprantama miltų, o ne žuvies.

Ar bandėte užšaldyti bet kokį maistą?

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 95