Ako nestratiť vieru v seba, keď je celý svet proti

Všetci v živote majú ťažké časy. Najmä keď ste na križovatke a musíte urobiť najťažšiu voľbu – pokračovať v boji alebo podľahnúť vonkajším okolnostiam a všeobecnej nálade. Je dosť ťažké trvať na svojom vlastnom, keď veci nie sú vôbec lepené a tí, ktorí sa okolo vás otočia prstom na chrbtom vášho chrámu. Keď nikto okrem vášho verí v úspech prípadu, a dojem je, že celý svet je proti vám.

Avšak, to nie je dôvod, aby sa vzdal, a hádzať, ktorý bol vytvorený a rastú s takým zápalom. Niekoľko tipov od Anne-Sophie Reinhard, súkromný podnikateľ, blogger a podcaster, mi pripomenul, že ak ste zabudli loptu raz, druhýkrát, čo už budú vedieť, ako tomu zabrániť.

Ako nestratiť vieru v seba, keď je celý svet proti
© photo

Rozhodol som sa dotknúť sa tejto témy, pretože si myslím, že každý z nás mal takéto chvíle v živote. Niekto sa vzdoroval, ale niekto sa vzdal a odišiel. A teraz, možno, uhryzne svoje lakte, ktoré nevydržal, nedokončil, nedokázal to dokázať.

Podľa neúprosnej štatistiky, bez ohľadu na zázrak, je percento úspešných začínajúcich podnikov v porovnaní s poruchami zanedbateľné. Takže budeme predpokladať, že táto poznámka je zúfalá a je pripravená pustiť ruky;)

Obraz myslenia

Dokonca aj malé deti to vedia – ak si myslíte, že je okolo vás všetko zlé, potom to bude. Ak sa chcete cítiť ako porazený a nestojí za nič, tak to bude. Okrem toho, ak ste obzvlášť oboznámení s tým, aby ste si zvykli na túto úlohu, potom tomu iní veria. A kto chce mať vážne obchodovanie s porazenými?

Pozitívne myslenie je jednou zo zložiek úspechu. Alebo aspoň tomu verte. Stojíte na seba a na to, čo robíte. Vo svojej hlave vytvárate celý svet, ktorý sa v skutočnosti odráža vo vašich činnostiach.

Aký svet chcete vidieť okolo seba?

ľudia

Obklopujúci ľudia majú tiež veľký význam. A sú nerozlučne spojené s vaším vnútorným zmyslom pre seba a váš podnik. Snažte sa obkľúčiť sa v takých kritických chvíľach s optimistickými a aktívnymi ľuďmi so živou mysľou a divokou predstavivosťou. Pretože niekedy dokonca aj tie bláznivé nápady skončia byť dosť húževnaté a prinášajú neočakávané výsledky.

Obmedzení, ľudia sa uzavreli dialógu so svetom, tlačili na vás, kritizovali a nenechali ísť.

Hľadajte mentorov medzi tými, ktorým by ste chceli byť. Naučte sa od nich, zozbierajte optimizmus, ktorý potrebujete pre drobky a potom snáď vy sám budete príkladom pre niekoho. A to s optimizmom a energiou ešte viac!

inšpirácie

Inšpirácia je ďalším dôležitým a silným faktorom. Keď vyjdeme, stratíme záujem o túto vec, potom záležitosť zmizne a ľudia okolo vás prestávajú veriť s vami. Ako môžu investori veriť v úspech podnikania, ak o nej rozprávate oči? Ako môžete uveriť v niečo, čo autor veriť ?!

Možno potrebujete malú prestávku. Čítajte knihy, pozerajte filmy, zúčastňujte sa konferencií a komunikujte s ľuďmi, ktorí vás inšpirujú.

Nikdy neviete, kam navštívite nový brilantný nápad pre vaše podnikanie – na inej inteligentnej konferencii alebo pri plánovaní západu slnka.

ciele

Jasný cieľ alebo aspoň jasný smer je už polovica úspechu. Ak nemáte celú fotografiu, nemôžete vytvoriť nič. Jeden spoločný, veľký cieľ je dobrý, ale musíte vyriešiť spôsoby, ako to dosiahnuť, rozložiť kroky k nemu. Postupným postupným prekonávaním môžete dosiahnuť výsledok. Iba cieľ musí byť reálny. Musíte pochopiť, čo naozaj chcete a čo bude stáť za to.

Anne bojovala s anorexiou už 14 rokov. Jeho hlavným cieľom bolo prežiť za každú cenu a začať žiť celý život. Samozrejme, že jeho vlastný život nebude žiadne porovnanie s “Chcem vybudovať úspešné podnikanie”, “niesť podnikať v inej krajine s najlepšími podmienkami” alebo “stanoviť pre seba v starobe.”

Musíte naozaj veriť vo vašej snahe a jasne vedieť, čo chcete dosiahnuť ako výsledok. Dokonca aj vytvorenie jednoduchej aplikácie pre fotografie alebo video záznam môže pomôcť v dôsledku zarobiť dosť peňazí nielen poskytnúť spoľahlivé späť v starobe, alebo schopnosť financovania iných projektov, ale tiež slúžiť väčšie ciele – pomoc deťom, zdravotne postihnuté osoby, atď

trvanlivosť

Perzistencia je piaty, posledný prvok. Nemusíte sa ustúpiť, aj keď je všetko proti vám, a krátkodobo si nasávať labku niekoľko mesiacov, alebo ešte viac. V tejto dobe je ťažké robiť bez podpory najbližšieho a bez ich presvedčenia o vašom úspechu. Ale ak budete trvať na vlastnej pôde a veríte, potom uveria.

Ak viete, že by sa všetko malo ukázať, musíte brániť svoj názor a vaše stvorenie. Dokonca aj vtedy, keď musíte spomaliť tempo, nehádžte sa ani neustupujte, ale pokračujte v pohybe menším, ale istým krokom.

Tento päť tipov od muža, ktorý bol na pokraji smrti, (a to aj kvôli svojej hlúposti), ale mal silu nielen na prekonanie tohto problému, ale aj k pohybu vpred, čo dokazuje jeho vlastný príklad, že nemožné sa stáva len v našich hlavách ,

A malú poznámku z môjho vnútorného skeptika – niekedy aj viac triezvy pohľad na veci ešte nebude zasahovať, pretože ak stratíte hlavu – stratíte všetko.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − 86 =