Her kişinin yönlendirmesi gereken 7 liste

Hangi listelerin ne olduğunu ve hedeflerine ulaşmak için ne kadar önemli olduğunu açıklamam istenirse, onları merdivenle karşılaştırırdım. Bütün hedeflerimiz farklı yükseklik ve karmaşıklık noktalarıdır. Dik yamaçlarda kayma, beklenmedik engellerin üzerine tırmanma ve dik yamaçlara tırmanabilirsiniz. Ve güvenli bir şekilde bir adım görevinden diğerine hareket eden merdiven listesini güvenle tırmanabilirsiniz.

Listeler, karmaşık vakaları çok küçük olanlara bölmemize, ilerlemenin ilerlemesini izlememize ve yapılan çabaları değerlendirmemize izin verir. Gerekli günleri unutmamıza ve gününüzü düzgün bir şekilde düzenlemenize yardımcı olmazlar. Listeler heryerde bizi çevreliyor ve her alanda tam anlamıyla yararlı olabilir.

1. Yaratıcı fikirler

Yaratıcılık kendiliğinden bir süreçtir, onu normların çerçevesine sürmek oldukça zordur. Bu nedenle, değerli fikirlerin, özgün buluntuların, sıra dışı düşüncelerin listelerinin yaratılması, orjinalinin başa çıkamayacağı ve yaratmanız gereken bir zamanda kurtarmaya gelecektir.

2. Okumanız gereken kitaplar

Bir sonraki kitabı okuduktan sonra, her seferinde acı çekersiniz, bir sonraki olanı seçerseniz, okuma için özel bir liste başlatma zamanı. İçinde, arkadaşların size bloğumuzda okudukları veya metroda bir komşusu gördükleri hakkında tavsiyede bulundukları her kitabı yazacaksınız. Bu arada, bu listenin yardımıyla, okunan yayınların sayısını hızlı bir şekilde tahmin edebilir ve hatta bunlardan en yararlı düşünceleri bile hatırlayabilirsiniz.

3. İlginç olaylar

En korkunç şey, hayatınızda meydana gelen ilginç yerlerin, izlenimlerin ve durumların bir listesini yapmaya karar verdiğinizde ve aniden bununla dolduracak hiçbir şeyin olmadığını anlamanız. Hayatınıza karşı tavrınızı yeniden düşünmek ve onu ilginç sayfalarla doldurmaya başlamak için mükemmel bir sebep.

4. Mevcut görevlerin listesi

Evet, sıkıcı ve önemsiz, ama bu tür listeleri kaçırmadık. Günlük rutinle daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olacaklar, devam etmeli ve asla geç kalmayacaklar. Ek olarak, düzgün bir şekilde silinmiş sorunların bir sütununun tefekkürü, zor bir günün sonunda basitçe bir haz zevk verir.

5. İzlenecek filmlerin listesi

Her şey kitaplarla aynı. Artık pek çok film var, artık hiçbir saçmalık üzerinde vakit geçirmenin imkansız. İyi düşünülmüş bir film listesi sizi rastgele seçimlerden koruyacak ve tam olarak sizin ilgi alanlarınıza uygun filmi görmenizi sağlayacaktır.

6. İstek Listesi

İsteklerin krizi bir şaka değil. Eğer bir noktada evrensel can sıkıntısı hissettiyseniz ve hiçbir şey istemediğinizi farkettiyseniz, o zaman budur. Onların arzuları sevilmek, sevilmek ve yetiştirilmek zorundadır. Ve daha iyi büyümeleri için, bunları en az 101 puan toplam özel bir listede yazmanız gerekiyor.

7. Antiseksiyon

Herkes, yapılacaklar listesinde yapmak zorunda olduğunuz görevleri yazmaya alışıktır. Ancak bazı durumlarda, hiçbir durumda yapılamayacak vakaların bir listesini almak çok daha yararlı olacaktır. İçmek için. Tekrar sigara al. Televizyonda boğulmak için. Yalan. Yaşadığı gün, bu kara listeden herhangi bir şey yapmamış olmanız, doğru yönde ilerlediğiniz anlamına gelir.

Ve yönlendirdiğin orijinal listeler neler? Yorumlarınızın en sıra dışı listesi fikri, makalenin metninde yazarının ve editör kadrosunun şükranının göstergesiyle yer alacaktır!

Tamamlanan.
Ancak, söz verdiğimiz gibi, okuyucularımızdan en iyi listelerin listesi:

  • İlk kez ne yapıldığı listesi – Nigar Amirova;
  • bir gülümseme nedenleri, “nedensiz mutluluk” seviyesini yükseltmek için Marina.Kreate;
  • nerede olduğumu ve ziyaret etmek istediğim şehrimdeki yerler – Ömürboynuzcu Hanna Pehterava;
  • olasılıklar listesi – Mira Gaziz.

İsteğimize cevap veren ve düşüncelerimizi bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =