16 taisyklių, kurios padės jums kasdien pagerėti

Tai nereiškia, kad dabar esate ne tobula, bet norint išlaikyti laimę, motyvaciją ir ramybę, būtina nuolat vystytis. Mes kalbėsime apie 16 taisyklių, kurios yra patobulinimų pagrindas. Kiekvieną dieną žengkite mažą žingsnį prie geriausios savęs versijos.

Praturtinkite protą

1. Valgyk varlę

Žinoma, ne tiesiogine prasme, nors tai ir nepanaikina. Mūsų nuolatiniai skaitytojai tikriausiai jau prisimena šią išraišką. “Valgyk varlę” reiškia kažką nepatogu. Taigi, tai padarykite dienos pradžioje. Tai vienas dalykas, ar tai sunki užduotis, ar nemalonus telefono skambutis. Pasirūpink šia byla, ir nebus sunki našta, kad galėtum pakabinti ant tavęs iki dienos pabaigos.

2. Pradėkite kurti ar įgyti įgūdžių

Laikas nebus geresnis nei dabar, patikėk manimi. Negalima laukti specialios dienos, kol pradėsite traukti anglų kalbą ar išmokti groti gitara. Norite išmokti kalbos – užsiregistruoti savarankiško mokymosi tarnyboje, nusipirkti garso kursą ar samdyti mokytoją. Tada tikrai bus sunku atsitraukti. Pirkite gitara! Taip, šios išlaidos yra pateisinamos: tai yra jūsų svajonė.

3. Pasirašykite sutartį su savo draugais

Ar nėra finansinės galimybės užsiregistruoti kursuose ar įsigyti muzikos instrumentą? Paklauskite pagalbos iš draugų. Galbūt vienas iš jų turi įrankį dulkėms išjungti be priežasties. Be to, jo pasisekęs savininkas gali parodyti keletą akordų. Arba jūsų draugas gali dirbti su tavimi užsienio kalba.

Beje, šiuo atveju nauda bus abiem šalims. Galų gale, kai paaiškinate kam nors medžiagą, jūs pradedate geriau suprasti. Galbūt jūsų draugai bus naudingi ir malonūs prisiminti savo įgūdžius.

4. Skaitykite, skaitykite ir perskaitykite dar kartą!

Skaitykite knygas apie bet kokį žanrą, perskaitykite girliandą. Knygos išplečia jūsų sąmonę, suteikia patirties, kurią jūs negalite sugebėti įveikti realiame gyvenime, todėl jūs manote. Nežinau ką skaityti? Jums yra antraštė “Lifkhaker” “Išskirtinių žmonių bibliotekos”. Ir mes periodiškai rašome atsiliepimus apie įdomias knygas, su kuriomis susiduriame.

Kurti kūną

1. Atlikite keletą dienos stiprumo pratybų

Sporto salėje nenaudokite visą laiką bėgimo takeliu ar elipsiniu treniruokliu. Padaryti ir sportuoti. Su hanteliais, štanga ar svoriu. Pradėkite nuo įprastų sėdimų vietų.

2. Pakeiskite nesaugius maisto produktus su savo mėgstamais vaisiais ir daržovėmis

Na, taip, tai skamba nuobodu. Ir vėl, blah blah blah … Tačiau šis patarimas nepraranda savo aktualumo. Maistas gali pakenkti organizmui arba jam naudos. Vietoj žetonų krepšelio valgykite vaisius ar daržoves, kurie tau patinka. Ar taip turėtų būti?

3. Išbandykite grupines pamokas

Linksmas instruktorius ir panašūs žmonės dažnai labai motyvuoja klases. Pakvieskite draugą praktikuoti su jumis. Galbūt jūs abu neturite pakankamai smūgių reguliariai lankyti treniruotes.

4. Gerkite vandenį

Vis dėlto niekas nenutraukia troškulio kaip vandens. Negalima atsisakyti gerti, kai jaučiatės ištroškęs. Nešiokite vandens su savimi, kad nebūtų perka pernelyg didelėmis kainomis ir nebūtų gundomi saldus sodos.

Augti teisingą laimę

1. Pagirkite kitus

Labai kietas, kad kažkas būtų laimingas, ypač tavo rūpestis. Be to, laimė yra užkrečiama. Išreikškite savo dėkingumą kitiems. Žmonės turėtų žinoti, kada jiems kažkas gerai, ir jūs gausite geros nuotaikos mokestį.

2. Šypsokis

Rimtai! Šypsokis, jūs gaunate daug naudos. Pavyzdžiui, išleiskite endorfinus, kurie jus laimingesni. Net jei šypsokis per stiprybę, pradėsite jaustis geriau. Kitą kartą, kai jaučiatės, kaip jūs esate priblokštas dėl neigiamų emocijų, paimkite juos šypsenos kontrolės.

3. Ir dar geriau – juoktis

Prisimink, kaip gerai jaučiatės nuo sielos juoko. Tai viskas dėl tų pačių endorfinų. Nustatykite tikslą juoktis bent vieną kartą per dieną. Kaip? Skaityk kažką juokingo ar žiūrėkite savo mėgstamų komedijų serijų seriją.

4. Apsupkite save žmonėmis, su kuriais esate geri

Pagalvokite apie tai, ką jaučiate bendraujant su žmonėmis, kurie nuolat jus supa. Ar yra kas nors iš jų, kuris ištveria jus, kuris nuolat sukelia neigiamas emocijas? Ar yra kas nors, kuris sabotavo jūsų pastangas patobulinti save, kas jus nugriauna? Jūs negalite būti tikrai laimingi, jei esate apsuptas neigiamų žmonių. Stenkitės praleisti laiką tiems, kurie skatina jūsų pastangas ir įkvepia jus. Tu nusipelnai.

Augti dvasiškai

1. Nustatykite tikslus

Mes nekalbame apie karjeros tikslus, nors jie taip pat svarbūs. Pradėkite savo dieną su mumis apie tai, kaip padaryti save laimingesni už save ar kažką kito, ką galite padaryti šiandien? Nustatykite dvasinio augimo tikslus.

2. Būti dėkingas, kad jau turite

Visada yra dalykų, kuriuos mes norime gauti, bet dar nėra. Svarbu eiti į savo tikslus, tačiau nėra prasmės patirti, nes dar nepasiekėte jų. Nepamiršk: yra kažkas, kas yra laimingas, turintis mažiau nei tu. Jei esate dėkingi kasdien už tai, ką turite, tai padės jums įvertinti savo gyvenimą ir savo pasirinkimą. Pasibaigus dienai, užsirašykite, kas atsitiko, už kurį esate dėkingas. Sutelkite dėmesį į teigiamus momentus savo gyvenime ir jūs išaugsite dvasiškai.

3. Stenkitės daryti jogą

Net jei jūs vis dar esate pradedantysis, kuris vargiai atlieka asanas, joga vis tiek kreiptis į jus. Joga yra gera proto valymui ir kūno supratimui. Net ir paprasčiausia forma suteikia šį efektą. Pradėkite dieną su joga, ir tai bus gerai.

4. Atminkite: viskas praeina

Gyvenime yra problemų, problemų, liūdnų įvykių, kurie visiškai sugeria. Sunku plaukti ir judėti. Paklauskite savęs, kokia šios problemos reikšmė jums per metus? Ir po 5 metų, 10? Jau nekalbant apie gyvenimo pabaigą.

Jūs turite tik vieną gyvenimą! Padarykite pastangas ir darykite tai geriau.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 85