20 patarimų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį

Laime nėra pinigai, bet daugelis iš mūsų yra labai svarbios finansinės situacijos. Štai keletas patarimų, kurie tiesiog veikia.

 1. Mokėkite sąskaitas restorane ir komunalines paslaugas pinigais. Tai padengs išlaidas apčiuopiamai ir papildomų išlaidų bus sunkiau.
 2. Kas mėnesį atidėti nedidelę suma į specialią sąskaitą. Tvirtas kiekis kaupiasi per metus, kurį galima investuoti į verslą arba išleisti pelną.

 3. Negalima išleisti pinigų pramogoms. Darykite kažką namuose arba, pagaliau, praleiskite laiką su savo šeima.
 4. Katalogai ir reklama pašto dėžutėje – pagunda išleisti pinigus viskuo. Tiesiog atsisiųskite iš tokių laiškų ir neskaito skelbimų – Jūsų išlaidos bus labai sumažintos.
 5. Su įpročiu pirkti viską iš eilės parašykite viską, ką norite nusipirkti, išskyrus labiausiai reikalingą. Pažvelkite į jį kartą per mėnesį, o jei vis dar reikia, nusipirkite.
 6. Virkite namuose, nevalgyk restoranuose. Reti pirkti produktus, naudoti pusgaminius, receptus skubėti – tai ne tik pigiau, bet ir naudingiau.
 7. Dienos mokestis padės atsisakyti medicininės priežiūros, taigi ir sąskaitas už tai.
 8. Paskirstykite pinigus į vokai pagal kategorijas: produktai, komunalinių paslaugų mokėjimas ir kt. – Jūsų sąskaitos visada bus mokamos.
 9. Kiekvieną savaitę aptarti finansinius reikalus per antrą pusę. Įsitikinkite, kad abu žinote apie kiekvieno kito išlaidas.
 10. Tvarkykite pajamų ir išlaidų duomenis galite lengvai naudoti paprastas skaičiuokles (“Google” dokumentus, skaičiuokles).
 11. Pirmiausia sumokėkite sąskaitas, tada planuokite visas kitas išlaidas
 12. Dirbdami pratimai namuose ir važiuokite netoliese esančiame parke – nereikia mokėti už pamokas salėje.
 13. Atmeskite kabelinę televiziją ir žiūrėti DVD filmus. Jūs turėsite daug laiko kitiems veiksmams.
 14. Reguliarus atsikratyti šiukšlių ne tik supaprastins ir išvalys tavo gyvenimą, bet ir išmokys nereikalingus daiktus pirkti, kad nebūtų pakartotinai užmesti.
 15. Nenaudokite nieko dalykai – drabužiai, knygos, žaislai. Jei jums ko nors reikia, paklauskite. Galbūt gausite jį nemokamai.
 16. Naudok mainai – keistis daiktais ir paslaugomis. Šis menas jums sutaupys daug pinigų.
 17. Sutaupykite pinigų internetinės piniginės. Iš jų pašalinti lėšas yra kur kas sunkiau nei įvesti – be to, jie gali būti uždirbti.
 18. Išsaugok dovanoms. Padarykite savo rankomis padarytus dalykus, praleisk laiko su savo artimaisiais. Skurdas yra nebrangus.
 19. Mokyk savo vaikus duoti dovanas, išleisti, sutaupyti ir užsidirbti pinigų – tai sutaupys daug pinigų ateityje.
 20. Laimė ne apie pinigus. Mada naujovėms reikalauja pirkinių, o įsigyti daiktai greitai tampa nereikalingi. Ieškokite džiaugsmo gamtoje, mokytis, mokytis, bendrauti su artimaisiais.

20 “Money Hacks”: patarimai ir gudrybės siekiant pagerinti jūsų finansus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 22 = 30