Yandex.Muzyki sürümüne göre 2017’nin en popüler parçaları

2017 yılında popüler olan 11 parça

Bu seri, “Rusların 2017’de Dinledikleri” başlıklı ana derleme ve Rusya’nın bireysel şehirlerindeki derecelendirmeler temelinde derlenen 13 çalma listesinden oluşuyor. 11 listeleme parçasının tümünü bir listeye ekledik ve Apple Müzik ve Google Play aboneleri için çoğaltdık.

Apple Müzik’te Çal →
Google Play’de oyna →

Yılın 5 hit

Bireysel şehirlerin haritaları çeşitlilik açısından farklılık göstermez ve farklı şehirlerdeki beş lider aynıdır.

5. sıra: “Mantar” – “Buz erir”

“Mantar” grubunun şarkısı hızla popülerleşti ve bir memeye dönüştü. Klip, düzinelerce parodi vuruldu ve “Buz erir” sadece otomobillerin camlarından değil, aynı zamanda sosyal ağların kasetlerinden geliyordu.

4. sıra: Luis Fonsi – Despacito (feat. Daddy Yankee)

Hangi yaz saklanamayacak bir şarkı olmadan geçer? Görünüşe göre, Despacito grafikte dördüncü sırada yer aldığından, tüm insanlar Yandex.Muzyke’de onu dinledi.

3. sıra: Hayal Ediyor Dragons – Believer

Dragons’un “Yandex” adlı Rus grafiklerine iki kez girdiğini hayal edin: Believer ve Thunder parçaları. Ve eğer bazı şehirlerde ikincisi onlarca liderden Sean Paul No Lie’nin şarkısının yerine geçtiyse, Believer’in bileşimi kendini yılın en iyi üç vuruşuna yerleştirdi.

2. kat: Burito – “Dalgaların üzerinde”

“Band`Eros” grubunun eski üyelerinden bahar ve yaz isabetleri.

1nci yer: Ed Shiran – Sen’in şekli

Yandex.Muzyki’nin grafiklerinin oybirliği lideri, İngiliz pop müzisyeni ve aktörü Edward Sheeran ve bu sene yayınlanan “÷” adlı albümünden “Your Shape of You”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 34 = 37