Antroji mėgstamos bumo dėžės gyvenimo dalis arba Kaip išmokyti seną MP3 groti

Kas neturėjo idėjos pastatyti mp3 grotuvą į seną, bet vis tiek mėgstamą grotuvą ar muzikos centrą? Įtraukti į tai – malonumas, nes paprasto grotuvo įdiegimas senoje garso aparatinėje įrangoje nėra lengvas. Patogesnės modernizavimo galimybės siūlo Kinijos draugai. Daugelyje prekybos aikštelių galite rasti įmontuotus garso modulius, įrengtus kombinuotu skaitmeniniu-analoginiu keitikliu, o kartais ir miniatiūriniu stiprintuvu.

Įrenginiai tokio pobūdžio gali turėti skirtingas funkcijas: pradedant nuo paprasto dekoderis su vienu USB prievado turinio šaltinio ir baigiant pažangių modelių, yra įrengta su savo LCD ekranas, valdymo pultas ir papildomų jungčių. Pati praktiškiausia, pigus ir dar visiškai funkcinis versija šį modulį su Aliexpress svarstomi mySKU.ru.

Panašu, kad aprašytas Kinijos prietaisas yra toks
Panašu, kad aprašytas Kinijos prietaisas yra toks

Lentos specifikacijos reikalauja, kad MP3 grotuvuose būtų 320 kb / s, kurių dažnis yra 48 kHz, WAV ir net penkių kanalų DTS. Ši parinktis neturi jokios papildomos sąsajos, išskyrus analoginio garso išvestį ir vieną USB prievadą. Pasirodo, tam tikras mp3 grotuvas, kuriam reikalingas maitinimo šaltinis ir garsiakalbiai (taip pat ir stiprintuvas apskritai). Jie bus naudojami iš senojo garso įrenginio (tai yra antroji gyvenimo rūšis, tačiau, deja, plokštės ir muzikos centro darbas yra derinamas tik atskirai).

Gavęs siuntinį iš tolimo Kinijos, turėsite iš dalies išmontuoti animuotą magnetofoną, kad nustatytumėte, kur galima montuoti lentą. Diegimas turi būti atliekamas taip, kad galėtumėte naudoti valdymo skydą ir duomenų bazę. Jei turite tinkamų įgūdžių, galite išmontuoti šiuos priedus ir padėkite jas ant laidų – taip galite įdėti lentą į patogesnes vietas. Dažniausiai šie moduliai yra dedami kasetės skyriuje, šalia maitinimo mygtuko arba diskų įrenginiuose. Galite rasti įdomių vietų.

Tada paimame vielos ritę. Tai reikalinga norint prijungti garsą ir išeiti iš jo. Tai yra sunkiausia operacija. Tam reikės sužinoti apie grandinės technologijas ir esamo įrenginio grandinę, kurią galima atsisiųsti internete. Jei nesate stiprus grandinėje, kreipkitės į šį temą žinomą draugą, kuris padės jums rasti maitinimo lizdus, ​​kuriuose bus du laidai. Būk atsargus! Lenta sunaudoja 5-12 VDC, ne daugiau.

Viena iš galimybių, palaikanti MP3 ir ekraną
Viena iš galimybių, palaikanti MP3 ir ekraną

Ištraukdami laidus į montavimo vietą, mes spręstume apie lentos vietą. Tikriausiai reikia padaryti išpjovą tokiu atveju, kai jums reikia “Dremel” ar panašaus kito prekės ženklo įrankio. Paprasčiausias talpinimas leidžia naudoti įprastą kasetės skyrių, tada jis bus atidarytas.

Dar lieka smulkių detalių – garso išvestis iš plokštės prijungti prie muzikos centro arba magnetofono išvesties. Galite naudoti grandinę, kad surastumėte išėjimo stadiją, ir prijunkite laidus iš USB lizdo garso išvesties. Tai galite padaryti paprasčiau ir išvesti juos į garso įvestį AUX arba panašią (jei, žinoma, ji yra prieinama).

Dabar turite tiesiog prijungti maitinimą prie plokštės su USB išvestimi, tada įdėkite USB atmintinę su muzika ir atlikite pirmąjį atnaujinto boom langelio bandymą.

Žinoma, visas dizainas labai priklauso nuo Kinijos įrenginio funkcionalumo ir negali visiškai pakeisti bet kurio šiuolaikinio muzikos centro su NFC, Wi-Fi, galimybė dirbti su transliacijos paslaugomis ir daug programinės įrangos funkcijų, kad pagerintų garsą. Bet, kita vertus, ar tai būtina?

Išplėstinė Kinijos lenta - su ekranu ir
Išplėstinė Kinijos lenta – su ekranu ir “Bluetooth”

Rašymo metu modulis kainuoja apie 5 USD. Stiprintuvas ir garsiakalbiai imami nemokamai. Jei garsas tinka nuo pat pradžių, jis nepasikeis žymiai blogiau. Taigi tai nėra blogas būdas atnaujinti garso sistemą.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 1 =