Kaip pasirinkti pirmąją gitarą

Ar galiu pasirinkti gitara išvaizdą?

Jūs galite pasirinkti gitara savo išvaizda, kai kurie tiesiog tai padaryti. Bet čia jūs turite suprasti, kad visi gitarai yra maždaug vienodi. Pavyzdžiui, korpuso tipo “dreadnought” tipo gitaros buvo išrastos prieš šimtą metų ir nuo to laiko nepasikeitė.

Taip pat svarbu apsvarstyti: kuo brangesnė gitara, tuo profesionaliau ji yra saugesnė ir lakoniškesnė.

Taip, čia yra keletas niuansų, pavyzdžiui, vadinamasis korpuso išėjimas. Profesionalūs muzikantai žiūri į tokią gitara ir iš karto supranta, ką ji naudojama – žaisti aukštose frezose. Pradedantiesiems, tai yra tik išvaizdos ypatybė, ir jis iš tikrųjų nereikia tokios gitara.

Jei nepažinsite visų šių lustų, tuomet jie jums nereiks. Taigi, pasirinkdami gitara išvaizdą, galite tiesiog sutelkti dėmesį į jo spalvą.

Ar galiu pasirinkti gitarą garsu

Mano nuomone, norint pasirinkti gitara garsu, jums reikia turėti patirties, kad jau atliktumėte dešimt, šimtą tūkstantį skirtingų instrumentų. Tada turėsite savo garsą. Galite pasakyti: “Man patinka garsas!” – arba atvirkščiai.

Visų skonis yra visiškai kitoks. Kai kurie žmonės mėgsta tradicinį džiazo gitaros garsą Joe Pass ir George Benson, ir jis jam atrodo tobula. Kitas žmogus mėgsta Tommy’o Emmanuelio gitaros skambesį: viduriniai dažniai yra labai ryškūs, ir, kai žaidžiate pirštais, skamba labai gerai. O kažkas – 12-stringų gitaros, nes šie instrumentai yra arčiau.

Kūno forma, gitaros spalva ir jos garsu nėra nieko “sunkios”. Tai nėra aiškus kriterijus. Labai svarbu yra komfortas. Paimkite gitarą į savo rankas ir sakyk: “Man patinka ši gitara! Galiu žaisti! “- čia yra kriterijus.

5 praktiniai patarimai

1. Patikrinkite gitara

Įsitikinkite, kad įrankis neturi akivaizdžių defektų: drožlių lako danga, įtrūkimai ant denio. Nebrangus gitaros pagamintos iš nepakankamai džiovintos medžiagos, todėl lopšys pradeda nulūžti nuo denio, todėl turėtumėte pamatyti, ar nėra jokių įtrūkimų.

2. Patikrinkite klijavimo kokybę

Klijuoti neturėtų būti įtrūkimų ir trūkumų.

3. Atkreipkite dėmesį į kaklą

Jei naudosite instrumentą ir atrodysite išilgai kaklo, jis turėtų būti santykinai tiesus, o ne išlenkti į išorę.

4. Išmatuokite styginių aukštį

Atkreipkite dėmesį į stygų aukštį virš kaklo: jis turėtų būti 2 mm virš šeštojo stygos ir 1,5 mm virš pirmojo. Plius atstumas tarp 12-ojo frikto ir pačios eilutės. Kaip tai patikrinti? Žygio sąlygomis naudok monetas. Dešimt skalūnų yra apie 2,2 mm, rublis – apie 1,5 mm. Jei jie praeina su marža, tada stygų aukštis yra daugiau nei būtina.

5. Patikrinkite frezų galus

Jie neturėtų prilipdyti prie rankų, jei juos laikysite savo pirštais. Jei yra nemalonus pojūtis, ateityje tai gali sukelti pjūvius.

Iš gamyklos gaunamos priemonės dažnai reikalauja patikslinimo, kad jos būtų patogu žaisti. Perkant, verta atkreipti dėmesį į išvardytus taškus, kad vėliau jums nereikėtų atlikti gitaros dirbtuvėse.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 14 =