Najpopularniejsze utwory 2017 według wersji Yandex.Muzyki

11 utworów, które były popularne w 2017 roku

Seria składa się z głównej kompilacji “Co Rosjanie słuchali w 2017 roku” i 13 list odtwarzania opracowanych na podstawie ocen w poszczególnych miastach Rosji. Połączyliśmy wszystkie 11 ścieżek do wykresów w jedną listę i skopiowaliśmy je dla subskrybentów Apple Music i Google Play.

Graj w Apple Music →
Graj w Google Play →

5 trafień roku

Wykresy poszczególnych miast nie różnią się pod względem różnorodności, a pięciu liderów w różnych miastach również jest identycznych.

5 miejsce: “Grzyby” – “Lód topnieje”

Piosenka grupy “Mushrooms” szybko stała się popularna i zamieniona w mem. Klip nakręcono kilkadziesiąt parodii, a “topniejące lodem” brzmiały nie tylko z okien samochodów, ale także z taśm sieci społecznościowych.

4 miejsce: Luis Fonsi – Despacito (feat. Daddy Yankee)

Jakie lato mija bez piosenki, z której nie można się ukryć? Najwyraźniej wszyscy ludzie słuchali jej na Yandex.Muzyke, ponieważ Despacito zajmowało czwarte miejsce w tabeli.

3 miejsce: Wyobraź sobie Dragons – Believer

Wyobraź sobie, że Dragons dwukrotnie pojawiły się na rosyjskich listach przebojów “Yandex”: z utworami “Wierzący i grzmot”. A jeśli drugi w niektórych miastach zastąpił dziesiątki przywódców pieśnią Seana Paula No Liea, skład Believera mocno ugruntował się w trzech najlepszych hitach roku.

2 miejsce: Burito – “Na falach”

Hit wiosny i lata od byłego członka zespołu “Band`Eros”.

1. miejsce: Ed Shiran – Shape of You

Jednomyślnym liderem list przebojów Yandexu.Muzyki jest brytyjski muzyk pop i aktor Edward Sheeran oraz jego Shape of You z albumu “÷”, wydanego w tym roku.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2