7 patarimai, kaip nustatyti ir naudoti mobilųjį “Chrome”

Greitai perjunkite skirtukus

Jei norite perjungti atidarytus skirtukus, “Chrome” įrankių juostoje yra specialus mygtukas, rodantis skirtukų skaičių. Tačiau tai galite padaryti kitu būdu. Norėdami eiti į kitą skirtuką, tiesiog pasukite svayp į kairę, o jei norite grįžti į ankstesnį, tada į dešinę. Braukdami žemyn įrankių juostoje bus rodomas visų atidarytų skirtukų sąrašas, susidedantis iš kamino.

  Tinkinti

Sinchronizuoti skirtukus, slaptažodžius ir žymes tarp įrenginių

Jei naudosite “Chrome” keliuose įrenginiuose, sinchronizavimas tarp jų leis jums visam laikui pamiršti, kad turite parašyti slaptažodžius, perkelti žymes ir istoriją. Dėl atidarytų skirtukų sinchronizavimo galite net ir toliau naršyti savo mobiliajame telefone tiksliai iš svetainės, kurioje pertraukėte savo stalinį kompiuterį.

Norėdami nustatyti sinchronizavimą, eikite į “Settings”, tada tapnite viršuje pagal pavadinimą jo sąskaitą, o tada vėl elektroniniu paštu ir, galiausiai, įsteigti langelius šalia duomenis norite sinchronizuoti.

Nustatykite   Nustatykite

Išsaugokite srautą

“Chrome for Android” turi duomenų suspaudimo funkciją, kurią galite naudoti, kai esate tarptinklinis ryšys arba blogas ryšys. Norėdami jį suaktyvinti, atidarykite programos nuostatas ir spustelėkite elementą “Eismo taupymas”. Kitame lange įjunkite suspaudimą naudodami jungiklį iš viršaus. Čia ateityje galėsite susipažinti su tvarkaraščiu ir kiekybinėmis santaupomis.

  Nustatykite

Aktyvuoti skaitytojo režimą

Jei norite skaityti ilgą straipsnį, tai daug lengviau padaryti per naršyklėje esantį skaitytuvo režimą. Šiuo metu ši funkcija turi eksperimentinę būseną, todėl ją reikia suaktyvinti, norėdami pereiti prie paslaugų puslapio chrome: // vėliavos.

Čia suraskite nustatymą “Rodymo piktograma” Skaitymo režimas “įrankių juostoje ir jį suaktyvinkite. Paleidę programą, pamatysite naują mygtuką, leidžiantį jums išvalyti viską, kas yra nereikalinga, kad būtų lengviau skaityti. Atminkite, kad šis mygtukas rodomas tik tuose tinklalapiuose, kuriuos galima naudoti.

 

Groti integruotą žaidimą

Jei prarasite ryšį su internetu, nesijaudinkite, gyvenimas nėra baigtas. Galite praleisti šį laiką integruotam “Google Chrome” juokingam žaidimui. Spauskite ant dinozauro paveikslėlio klaidos pranešimas puslapyje, ir pradėti begalinis scroller, kuriame jums reikia peršokti per kaktusai.

  Tinkinti

Pritvirtinkite svetaines prie savo darbalaukio

Suskaičiuokite, kiek veiksmai jums reikia padaryti, kad eiti į savo mėgstamą svetainę ar forumą: pradėti naršyklę, eikite į skirtuką, rasti puslapį Jums reikia ten, atidarykite jį. Daug greičiau nustatys dažnai lankomus tinklalapius tiesiai darbalaukyje. Taigi, jūs galite juos pasiekti tiesiog vienu lietimu. Atitinkamas elementas vadinamas “Pridėti prie pagrindinio ekrano” ir yra pagrindiniame programos meniu.

  Nustatykite

Naudokite balso įrašą

Jei norite paklausti “Google” ilgą klausimą, tada įvesdami jį klaviatūra nepriimtinai ilgai. Skambinti balsu daug lengviau ir greičiau. Tiesiog spustelėkite mikrofono piktogramą paieškos juostoje ir diktuokite savo užklausą. Kai tik įmanoma, naudok šią funkciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 + = 26