Labiausiai naudingos jūsų naršyklės žymelės

Kaip sako Vikipedija, “bookmarklet” yra mažas scenarijus, kuris jūsų naršyklėje atlieka įvairias naudingas funkcijas. Atrodo, kad yra įprastas saitas, kurį galite įrašyti į naršyklės žymes, o prireikus prie jo prisijungti bet kada. Paprastai “žymių žymė” reiškia tiesiog vilkdami nuorodą iš tinklalapio į naršyklės žymių juostą. Žemiau rasite labiausiai naudingų “Chrome”, “Firefox”, “Opera” ir net “IE” žymelių rinkinių sąrašą.


Mėginių žymelių naudojimas mus gali sudominti dėl šių priežasčių.

Pirma, dažniau žymelės atlikti panašias ar net identiškas funkcijas kaip “prekės ženklo” plėtimo daug paslaugų, tačiau jie nepablogina naršyklę ir neužima vietos atmintyje. Todėl, jei jūsų naudojama paslauga siūlo pasirinkti specialų plėtinį ir popierinį lapą, geriau pasirinkti jį. Ir, antra, žymelės yra universalus ir gali dirbti su bet kokia naršykle, todėl, jei būtinas plėtiniai jūsų programos dar neegzistuoja, Jūs galite ieškoti atitinkamą bookmarklet.

PageZipper

Kai kuriose svetainėse, norint padidinti peržiūrų skaičių, gaminiai dalijami į dalis, todėl vartotojas kiekvieną kartą spustelėkite mygtuką “Kitas”, kad tęstumėte. “Bookmark” “PageZipper” gali “siūlė” šiuos puslapius į vieną lapą, įkėlęs tęsinį į foną. Tai taip pat puikiai tinka įvairiuose forumuose ir paieškos puslapiuose.

Bitly Bitmarklet

Kruopščiai persiųsti draugą ar paskelbti nuorodą yra labai sunku – tiesiog reikia nukopijuoti adresą iš naršyklės adreso juostos ir, jei reikia, įterpti. Tačiau kai kuriuose tinklalapiuose yra toks įsimintinas trijų aukštų adresas, kad jis tiesiog nesisuktų į jokius vartai. Padėkite tinkamai sujungti nuorodą į specialias paslaugas. Ši žymelė leidžia trumpinti tik vieno paspaudimo metu atidaryto puslapio adresą.

“Gmail” tai!

Jei norite siųsti elektroniniu paštu nuorodą, kad atidarytumėte puslapį, tačiau administratorius nerūpėjo šią funkciją, tai žymelė padėti. Iššokantysis langas atidaro vieną spragtelėjimą ir naują “Gmail” pranešimą, kuriame reikia nurodyti tik gavėjo adresą.

AddThis

Šis “bookmarklet” leidžia bendrai naudoti tinklalapį beveik bet kur. Paslauga palaiko beveik visus žinomus socialinius tinklus šiandien, kolektoriai žymes ir turinys surinkimo sistema, įskaitant, žinoma, ir “Facebook”, “Twitter”, “Gmail”, “Pinterest”, Springpad, Diigo, ir daugelis kitų.

 Įskaičiuota

Tinklalapio valymo plėtiniai palengvina patogų teksto skaitymą, bet nenusileidžia reklaminių antraščių, navigacijos elementų ir kitų nereikalingų elementų. “Išsiveržianti” žymeklio kortelė tai daro ir yra labai sėkminga. Naudodami rodyklių klavišus galite perjungti keletą formatavimo stilių ir paspausti Esc grąžins pradinį puslapio rodinį.

 Įskaitomumas

Griežtai kalbant, paslaugų skaitymas buvo pagrindinis šaltinis, iš kurio prasidėjo daugybė patogių skaitymo priemonių populiarumo. Nuo tada kuklus tyrimų vystymas tapo galinga komercine paslauga, tačiau prieigą prie pagrindinių pajėgumų vis tiek galima gauti nemokamai. Įtraukimas naudojant specialią žymeklį.

Printliminator

Šis “bookmarklet” taip pat padeda išvalyti tinklalapį nuo nereikalingų elementų, tačiau visiškai kitokiu tikslu. Jei jums reikia atspausdinti svetainės puslapį, tačiau autorius nepateikė specialios spausdinimo versijos, tai lengviausias būdas naudoti šį įrankį. Su juo galite ištrinti tik tuos blokus, kurių jums nereikia, paliekant reikalingus, pvz., Antraštę su svetainės pavadinimu. Tada vienu paspaudimu išsiųsime “ištaisytą” puslapį spausdinimui.

Joliprintas

Puslapio išsaugojimas PDF formatu gali kilti prieš kompaktišką archyvavimą arba tuo atveju, jei norite jį perskaityti, pavyzdžiui, elektroniniame skaitytojui. Joliprint žymelė leidžia ne tik konvertuoti bet kokį interneto puslapį PDF formatu, bet taip pat suteikia jai visiškai “Kava” formą, tai yra, išimkite visus nereikalingus, suskirsto tekstą į stulpelius, įveskite į šabloną ir pan vaizdą.

“Google” vertimas

Tinkle yra naršyklių dešimčių skirtingų plėtinių, kurie leidžia jums versti tinklalapius iš vienos kalbos į kitą. Tačiau jų nereikia visai įdiegti, galite tiesiog naudoti “Google” vertėjų tarnybos specialią žymelę. Pasirinkite vertimo kryptį ir vilkite atitinkamą nuorodą į žymių juostą.

“Bookmaplet”

Jei jums reikia greitai rasti žemėlapyje esantį adresą, jums bus suteikta Bookmaplet brošiūra. Jums tereikia pasirinkti adresą į bet kurį puslapį ir spustelėję ant žymele nedelsiant pradėti pop-up langą su žemėlapiu, kuris bus pažymėtas tinkamą vietą.

O kokių naudingų “bookmarkletų” naudojate? Bendrinkite su mumis komentarais!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − 21 =