Xmarks. Geriausia žymių sinchronizacija tarp naršyklių

xmarks-iconŠiandien norėčiau pakalbėti apie vieną papildinį (išplėtimas, papildinys, pavadinkite jį), be kurio aš tiesiog negaliu įsivaizduoti produktyvaus darbo pasauliniame internete. Šis įskiepis yra “Xmarks”, anksčiau žinomas kaip “Foxmarks” “Firefox” gerbėjai.

Dauguma vartotojų (įskaitant mane) neapsiriboja vieninteliu kompiuteriu. Todėl prieiga prie mėgstamiausios žiniatinklio naršyklės, kuri kruopščiai surenkama labai ilgą laiką, yra praktiškai gyvybinga sąlyga. Kai kurios naršyklės, pavyzdžiui, “Google Chrome” ar “Opera”, pateikia savo parengtus sprendimus. Tačiau reikėjo kai kurių universalių variantų, kurie būtų tinkami kelioms programoms ir skirtingoms operacinėms sistemoms (“Mac OS X” ir “Windows”).

Laimei, aš ką nors perskaitė apie “Xmarks”, kuri šiuo metu palaiko net 4 naršykles: Safari “Mac”, “Firefox” (“įdomiausio” versijos papildinys), “Google Chrome” ir “Internet Explorer”. Kiekvienam iš jų pateikiamas atskiras papildinys arba papildinys, kurį galima įdiegti atskirai.

xmarks1

Tarp funkcijų, kurios yra prieinamos kelioms platformoms, galite iškart nustatyti tokius dalykus:

  • žinoma, žymių sinchronizavimas;
  • parama sinchronizavimo proceso auditui su galimybe “grąžinti” pakeitimus;
  • prieiga prie žymių ir kitų duomenų per naršyklę, įskaitant, ir naudojant “iPhone”;
  • atidarytų skirtukų sinchronizavimas tarp kompiuterių (“Safari” neveikia);
  • rankinio ir automatinio sinchronizavimo galimybė;
  • duomenų šifravimas.

Šiuo metu daug buvo įgyvendinta, tačiau dar daug reikia nuveikti. Pavyzdžiui, kai kurie dalykai, kuriais priskirtas “Firefox” priedas tarp visų panašių konkurentų, – sinchronizavimas slaptažodžiu, intelektinė paieška ir naudojimasis savo serveriu duomenų saugojimui.

Jei plug-in nustatymai “Firefox” ir “Chrome” yra atitinkamuose naršyklės skirsniuose, “Safari” papildinys yra Sistemos nustatymai. Be to, meniu juostoje yra dar vienas tvarkingas piktograma, su kuria jūs galite lengvai sinchronizuoti duomenis su serveriu, eiti tvarkyti žymes arba atidarykite konfigūracija įskiepiai web sąsają.

xmarks3

Apskritai, “Xmarks” kūrėjai turėtų įdėti paminklą gyvenime! 🙂

Addon for Firefox: atsisiųsti
“Safari” papildinys: atsisiųsti
“Google Chrome” plėtinys: atsisiųsti

Kūrėjo svetainė: Xmarks
Kaina: nemokamai
Asmens vertinimas: 5+

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 57