Diyet ve spor salonu olmadan mide temizlemek için 7 basit yolu

Cazip bir düzene sahip olmak için, birçoğu fitness salonunda yaşar ve lahana yaprakları ile yoğurulur, onları probiyotiklerle içirir. Soru yok: Fiziksel mükemmellik için sağlıklı ve doğru bir yoldur.

Fakat egzersiz ve beslenme düzeltmesi için zaman yoksa, sinirler ve güç, bu ilkel yaşam sevgililerini kullanır. Mideyi az ya da çok iyi bir duruma sıkılaştırmaya yardımcı olurlar. Doğru, bu durumda, aşırı yağ rezervlerinin kardinal bertarafına bel bağlamaya gerek yoktur.

1. düzeltin

Omuzlarınızı düzeltin ve hatırladığınız anda istediğiniz zaman karnınızı çizin. Hatırlayamaz veya hatırlamak istemezsiniz – bir duruş düzeltici (hemen hemen her eczanede satılan) veya ilgili bir tıbbi alet satın alın.

Çok önemli olmasına rağmen, genellikle doğru postür etkisini küçümsüyoruz. Düzleştirilen omurga, yükseklik eklemeye, göğsün şeklini vermeye ve karın gözünü daha düz hale getirmeye yardımcı olur.

Diyet ve spor salonu olmadan bir mide nasıl temizlenir: Düzleştirin

Kaslarda duruş da dahil olmak üzere hafıza vardır. Yani iki veya üç hafta içinde mide istenilen fitness özelliklerini alacaktır. En azından tarafa baktığın zaman.

2. Daha fazla su içirin

Evet, biz de, günde 8 bardaktan oluşan sonsuz hatırlatmalardan yorulduk. Ancak gerçek şu ki, su kıtlığının ilk ipucunda, evrimin acı deneyimiyle öğretilen organizma hemen depolamaya başlıyor.Su tutma (ilaç) Mide de dahil olmak üzere hayat veren nem. El ve ayaklardaki şişliğin aynı nedenden dolayı şişmesi birçok kişi tarafından biliniyorsa, o zaman basın alanında şişkinliğe nadiren rastlıyoruz. Ama boşuna. Çoğu zaman şişkin mide için sorumlu olan odur.

3. Düzenli olarak tuvalete gidin

Bu, düz bir karın oluşmasında önemli bir noktadır. Organizma çok sabırlı bir şeydir ve eğer onu idrar yapma isteğine katlanmak için öğretmişseniz, sizi sadece en uç durumda tuvalete çağırır. Zamanın geri kalanında, mesane duvarları genişleyecektir, bunun görsel etkisi genellikle çok yuvarlak bir karın haline gelir.

Günde en az 5-7 kez tuvalete gittiğinizden emin olun – bu doktorların sayısıNe kadar sıklıkla işemelisin? Normal.

4. Dikkatle yiyecek çiğnemek

Dişlerinize akşam yemeği veya akşam yemeği ile daha fazla kalite verirseniz, midede daha az yer kaplar. Yani, tam bir mide şişkin mide neden olmaz.

Diyet ve spor salonu olmadan bir mide nasıl temizlenir: Yemeğinizi iyice paspaslayın

Buna ek olarak, ne kadar uzun süre çiğnemiş olursanız, beyin sinyalleri vermeden önce o kadar az yersiniz: “Ben doluyum”. Bu, gelecekte de kabul etmeniz gereken fazladan kalori kazanmanıza izin vermeyecektir, ayrıca gelecekte karın durumunu da etkiler.

5. Burnunuzda nefes alın

İlk bakışta, tavsiye garip ama etkilidir. Gerçek şu ki, ağzınızla nefes aldığınızda, havayı yutuyoruz ki bu da şişkinliğin sebebi oluyor. Aynı sebeplerden ötürü, sakıza yaslanması önerilmemektedir. Bir yemekten sonra nefesini ferahlatmak isterseniz, bir sprey veya şeker kullanmak daha iyidir.

6. Kontrol hormonları

Kadın hormonu östrojenin normal seviyeden sapması sıklıkla visseral yağın ortaya çıkmasına neden olur.Kadınlarda göbek yağı: – almak ve tutmak – Esas olarak karın üzerinde biriken yağ dokusu. Bu nedenle, doktora gitmek, östrojen seviyesi için testler yapmak ve gerekirse normal değerlere ayarlamak için tembel olmayın.

7. Aşağı yat

Sırtınıza yaslanın, ayaklarınızı biraz yükseltin (minder ya da koltuk minderi) ve bel altında bir rulo haline getirilmiş bir havlu alın. Göbeğe dikkat edin: bu konumda havaya uçurulur, içi boş olur. Günde 20 dakika bu tembel jimnastik – ve kısa sürede karın kasları bu pozisyona alışmaya başlayacak (kas hafızası hakkında hatırlıyorum).

Bu arada, Japonlarİşte Kilo Vermek ve Duruşunuzu Geliştirmek İçin Ünlü Japon Yöntemi mi? Böyle bir alıştırmayı, ince bir figürün ve güzel bir duruşun sözünü düşünün; bu da, gördüğünüz gibi, gereksiz olmayacaktır.

Ayrıca okuyun

Kıyafet, diyet ve egzersiz ile karnınızı nasıl temizleyeceğinizi →

5 diyet, etkinliği bilim adamları tarafından onaylandı →

Giysiler, diyet, egzersiz ve giydirmelerle yanları nasıl temizlerim →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 77