Moda manikür nasıl yapılır: sonbahar-kış trendleri 2017/2018

Uzunluk ve şekil

Uzun tırnaklar nihayet pes ederler. Orta ve kısa proscenium üzerinde çıkıyor. Çok pratik ve daha basit.

Şekil bir amygdala veya yumuşak bir meyvedir. Daha doğal, daha iyi.

palet

Sokaktaki daha soğuk, daha zengin kıyafet ve manikür yelpazesi. Dahası, derin renkler tırnak plağını görsel olarak uzatır.

2017/2018 sonbahar-kış sezonunda en alakalı:

  1. “Grenadine” sadece şurup değil, aynı “viskoz” kırmızı renktir.
  2. “Liman” – bariz mor alt tonlu zengin bir bordeaux.
  3. “Deniz Şakayık” – deniz komutunun bir şekli olarak koyu mavi bir gölge.
  4. “Nötr gri” – kuru asfaltı anımsatan sakin bir ton.
  5. “Gölgeli köknar ağacı” koyu yeşildir, ancak bataklık değildir, ancak zümrüt ve turkuaz notaları ile.
  6. “Altın kireç” – enerjik sarı ve ferahlatıcı bir salata kavşağında bir gölge.

Sonbahar-kış moda manikür 2017/2018

Manikür parlaklık eklemek için yoğun açık mavi (onu “marina” olarak adlandırılan tasarımcıları) ve tozlu turuncu (“sonbahar akçaağaç”) yardımcı olacaktır ve kombinasyonları audacity görüntüsüne ekleyecektir.

Daha narin renkler tercih ederseniz, bir leylak pembe (“bale terlik”) veya bir kamışı şeker kamışı (“petrol”) ile açık bej seçin. Sezonun neredeyse tüm moda tonlarıyla mükemmel bir uyum sergiliyorlar.

dizayn

Tırnak sanatının genel eğilimi sadelik, zarafet, berraklık ve cesarettir. Temel olarak aşağıdaki tasarım çözümlerinde somutlaşmıştır.

Naturelle

Bu tarzda cildin tonunda vernikler ile boyanmış hala popüler tırnaklar vardır. Fakat daha da ilgili olan, kapsamı olmayan bir manikür. Bir seçenek olarak – bir boyalı çivi ile.

Hissedin mi? Tabii ki! Ancak verniksiz tırnaklar neuhozhennye anlamına gelmez. Aksine, manikür ve tırnak plağı mükemmel durumda olmalıdır. Çapak ve kemirilmiş kenar yok. Sadece düzgün çizgiler ve sağlıklı parlaklık.

geometri

Hem tırnaklarda hem de bir ya da ikide geometrik baskılar sonbahar-kış sezonunda modadan çıkmıyor. Ancak rakamlar dikkatlice seçilmelidir: daire ve kareler görsel olarak kısalır ve bu nedenle kısa uzunluktaki topikal tırnaklar için uygun değildir.

Şablonlar, özel bant ve damgalama yardımıyla düz çizgiler ve açıların tırnaklarında en kolay şekilde oluşturun.

Ayrıca geometrik tasarımın en basit türevlerinden biri de Chevron manikür. Tırnaklara temel bir renk uygulayın, ardından bir veya birkaç şablona yapıştırın ve kontrastlı bir gölge ile boyayın.

Ay manikürü

Bu basit performans ve görünüşte çok zarif olan teknik yine moda olmuştur. Belki de, badem şekilli tırnaklarla mükemmel bir şekilde birleştiği için.

Ay manikür veya ters fransız, tırnak ucunda değil, çivi tabanında zıt bir hilal anlamına gelir. Ve bu mevsimde, “gülümseme” nin neredeyse tırnak plağının ortasına doğru yer değiştirmesi ve hattın kendisinin keskin bir şekilde yuvarlaklaştırılması gerekmiyor.

Tırnakların bir kısmı boyasız veya renksiz vernik ile kaplandığında, negatif alanlı tasarımlar da önemlidir. Büyük bir çözüm, negatif alana sahip ay manikürüdür.

Metal ve kürk

Neil-art, podyumlardan moda trendlerini emer ve sonbahar-kış aylarında kadife, yapay kürk, büyük örgü ve metalin benzetimini yapan kumaşları gösterir. Bu nedenle, tüm bu dokuları tırnaklara yerleştirmek kesinlikle doğru bir karardır.

Çeşitli şekillerde metal parıltı elde edebilirsiniz. Aşağıdaki klipte evde metalik manikür oluşturmak için beş seçenek gösterilmektedir.

Kışın, sürü içeren tasarımlar uygun olacaktır. Bu tırnaklarda kadifemsi bir etki oluşturan özel bir tozdur. Akın bir kez iki moda eğilimleri bağlar: yün ve kürk dokularının hacmi ve yumuşaklığı.

Kadife tozu ile manikür evde yapılabilir, ancak uzmanlar ile temas kurmak daha iyidir, çünkü kendinizi bu sezonun volumetrik dallarında bu kadar şık bir şekilde çizmeniz mümkün değildir (gerçekten de emin elinizde).

Akın değişimi, mat kaplamalar olabilir: pürüzlü yüzeyleri de kadife benzer.

Çiçek desenleri

Bir başka moda trendi sonbahar-kış 2017-2018 – nakış gösterir. Bu bağlamda, çivi üzerine de çiçek baskılar kullanışlı olacaktır. Ana kural: çizim, çivi boyunca gizli ve eşit olarak dağıtılmalıdır.

Tırnaklarınızı, mevsimin moda renklerinde ve kamifubukov’un desenlerinde (aynı geometri, sadece noktalı bir desen) degradelerle süsleyebilirsiniz.

Şimdi tırnak tasarımında moda trendlerinin farkındasınız. Hangi tarz veya tekniği tercih ettiğinizi yazın.

Ayrıca okuyun:

  • Evde manikür için 30 lifjhakov →
  • Manikür lambaları için tehlikeli olan şey →
  • Çivi için 20 basit tasarımlar →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 + = 52