Reddit neden internet üzerindeki en iyi yerlerden biri?

Reddit kullanıcıların güçlerini yeniler. Milyonlarca insan, ilginç materyallerle bağlantı kurarak paylaşır veya kendi yaratıcılıklarını yayınlar. Katılımcılar eklenen içeriği değerlendirir ve yorumları tartışır.

İlk tanışmada Reddit, sitenin eski tasarımını ya da Rus dilinin neredeyse tamamının yokluğunu ortadan kaldırabilir. Ancak, hizmeti incelediğinizde, mobil uygulamasının görünümü ve rahatlığıyla hoş bir şekilde şaşıracaksınız. Ayrıca, İngilizce bilmeden bile, Reddit’i müzik klipleri, şarkılar, resimler ve gifokların bir toplayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Servis neden dikkat çekiyor?

1. En iyi içeriği en kısa sürede elde edersiniz

Reddit neden ilgi hak ediyor?

Kullanıcılar, genel yayın akışında onları yükselterek favori yayınlara oy verir. Sonuç olarak, en ilginç olanı, topluluğa göre, kayıtlar yukarıdan gösterilir ve göz ardı edilen materyaller düşer.

Reddit alırWeb’deki en iyi 500 site Dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri listesinde altıncı. Kullanıcıların büyük popülaritesi ve yüksek aktivitesi, hizmeti Web üzerinde virüs içeriğinin ana kaynaklarından biri haline getirmektedir. Burada ortaya çıkan espriler hızla global memeler haline geldi ve topluluk tarafından yayınlanan haberler dünya medyasında anında dağıtıldı.

Her iki taraf da oylama sisteminden yararlanır: okuyucular ve yazarlar. Yayınladığınız Facebook girişi ne kadar ilginç olursa olsun, az sayıda arkadaşınız ve aboneniz varsa bunu kimse fark etmeyecektir. Ancak Reddit’e eklenen yazı, büyük bir kitlenin dikkatini çekiyor. Ve eğer gerçekten iyi olursa, genel değerlendirmede hızla yükselebilir ve bir vuruş haline gelebilir.

2. Reddit günün objektif bir resmini gösterir

Reddit günün nesnel bir görüntüsünü görüntüler Reddit günün nesnel bir görüntüsünü görüntüler

Hemen hemen tüm sosyal ağlar, kullanıcıyı bir bilgi balonuna yerleştiren algoritmik bantlar kullanır. Başka bir deyişle, algoritmalar size sadece sizin ilgi alanlarınıza uyan haberleri gösterir. Sonuç olarak, görünümlerinizle uyuşmayan bilgileri atlayabilir, ancak önemlidir.

Reddit ayrıca trendleri de gösterir. Yani, seçtiğiniz konulardaki mesajların kitle kitlesindeki en çok rezonans olduğunu görüyorsunuz. En önemli yayınlar hızlı bir şekilde şeridin tepesine düşer ve uzun bir süre görünür durumda kalır. Dünyada neler olup bittiğini her zaman bilmenin basit bir yolu.

Buna ek olarak, çoğuyla alakalı olmayan, ancak sizin için ilginç olabilecek girişlerden korkuyorsanız, kronolojik sıraya istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

3. Reddit hakkında hemen hemen her konuda bilgi edinebilirsiniz.

Reddit hakkında hemen hemen her konuda bilgi edinebilirsiniz Reddit hakkında hemen hemen her konuda bilgi edinebilirsiniz

Burada hemen hemen her şey var: kedi yavrusu olan bir fotoğraftan felsefi uzunluğa, yorumcular arasındaki metin rolü savaşlarından medyaya bilgi verici hale gelen ciddi bilimsel tartışmalara kadar.

Reddit’te yerel kitle ile iletişim kurmak için düzenli olarak ünlülere bakın. Hizmetin kullanıcılarının sorularını cevaplayan ünlü kişiler arasında Stephen Hawking, Bill Gates, Edward Snowden ve Barack Obama vardı.

Reddit nasıl kullanılır

Öncelikle sadece mobil uygulamayı kullanın. Site daha güzel ve daha uygun. Bunu anladığınızda, Reddit’in web sürümünü de keşfedebilirsiniz.

Programın ana ekranında, iki sekme arasında geçiş yapabilirsiniz: Ev ve Popüler. İlk olarak, yalnızca abone olduğunuz tematik topluluklardan (sabreddits) girişlerin bir özet kasetini göreceksiniz. İkincisi, tüm sabredditeslerin popüler yazılarının bir bant görüntülenir.

Reddit nasıl kullanılır Reddit nasıl kullanılır

Keşfet bölümündeki topluluklara abone olabilirsiniz (sol alttaki ikinci düğme). Popüler sabredditlerin bir listesini görüntüler. Herhangi birine abone olmak için topluluğa tıklamanız ve abonelik düğmesini kullanmanız gerekir. Ancak bunun için program kayıt olmanızı isteyecektir. Sabreddits’in geri kalanı uygulama arama formunu kullanarak bulunabilir.

Reddit uygulaması Reddit uygulaması

Şerit Ev yoluyla baktığımızda, Popüler veya herhangi bir topluluk, bunun kaydeden modu sıralama seçebilirsiniz: (Sıcak (mesajları, hızla oy kazanmaktadır), Yeni, (ilk olarak en yakın) Tartışmalı (tartışmalı pozitif ve negatif oyların bir sürü kayıt) ve Top çoğu seçilen dönem için reyting girişleri).

Reddit uygulaması Reddit uygulaması

Yorum bırakabilir, beğendiklerinize ve eksi olmayan yayınlara oy verebilirsin. Ayrıca kendi kayıtlarınızı da yayınlayabilirsiniz, ancak bundan önce her toplulukta belirtilen kuralları okuyun.

Abone olan popüler sabreddits

  • Müzik ve video klipler: r / müzik, r / metal, r / hiphopheads.
  • Duvar kağıtları, fotoğraflar ve animasyonlar: r / duvar kağıtları, r / a, r / gif’ler.
  • Bilim ve teknoloji: r / bilim, r / teknoloji, r / futuroloji.
  • TV şovları, filmler ve video oyunları: r / televizyon, r / filmler, r / oyunlar.
  • Kitaplar ve çizgi romanlar: r / kitaplar, r / comicbooks, r / fantasy.
  • Longrides ve ünlüler ile tartışmalar: r / truereddit, r / ama.

Reddit sitesi →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 41 =