İPhone için En İyi 10 Stratejisi

Yıllar içinde iOS cihazları için kaç stratejinin yayınlandığını hesaplamak imkansızdır. Hatta çeşitli varyasyonlarda, çeşitli oyun, grafik ve karakterlerle sayılarını bile hayal etmek zor. Sıra tabanlı, gerçek zamanlı, ekonomik, Kule Savunma ve diğer birçok favori oyun. İPhone için çıkan stratejilerin hangisinin en iyi olduğunu anlamaya çalışalım.

Anomali 2

Anomali 2 Kule Savunmasının arkası. Bu stratejide, saldırganların tarafında oynar ve her yönden hedefe ulaşmaya çalışırsınız. Oyun sırasında sıkıntı yaşamak zorunda kalmazsınız, sürekli değişen manzaralar, birbirinizin misyonlarından farklı olarak ve birçok yabancı birlikler sizi kafadan koparacak, zekayı ve tepki hızını gösterecektir. Anomaly 2’nin tek dezavantajı geçicidir, geliştiriciler sadece 15 seviyeyi sağlamışlardır, ki bu açıkça bir oyun tutkununun susuzluğunu söndüremez.  

Sonbahar hanedanı savaş ağaları

Sonbahar Hanedanlığı Savaş ağaları – eski Çin topraklarında ortaya çıkan gerçek zamanlı bir strateji. İmparatorluğunuzu feodal lordlardan birinin toprakları üzerinde geliştirirsiniz ve son tahlilde tüm çevredeki mülkleri ele geçirmeye çalışırsınız. Topraklar sınırlı olduğu için, neye odaklanacağınızı, ekonomi ya da orduyu seçmek zorunda kalacaksınız, ama nihayetinde savaş kaçınılmaz olacaktır. Oyun kolay değil, iyice irdelenmeli, daha sonra Antik Çin’in en iyi stratejisti olan herkese ispat edebileceksiniz!

Eufloria

Eufloria aldatıcı bir şekilde sakin ve soyut bir stratejik oyun. İçinde, sporlarınızı (veya tohumları) onlara göndererek yeni gezegenleri yakalamanız gerekir. Bu ağaçların her birinde gelecekte ordu büyüyecek, yeni birimlerle ordunuzu sağlayacaktır. Oyun, başka bir yaşam biçimine rastlayana kadar sakin görünecektir. Işık modunda, oynamak çok daha kolay, sadece Eufloria’nın en gerçek ustaları dişlere olacak.  

Krallık Rush Frontiers

Krallık Rush Frontiers bir devamıdır delice benim tarafımdan sevilen kule savunması. o Aynı çizgi grafikleri ve komik çığlıkları ile ilk bölümü çok benzer. Fakat bu eylem yeni topraklarda, diğer kuleler ve canavarlarla ortaya çıkıyor, bu yüzden şimdi yeni fırsatlar öğrenmek ve savaşmak için başka stratejiler geliştirmek zorundasınız..  

Bitkiler vs Zombiler 2

Muhtemelen tüm kumarbazlar Bitkiler vs. ile uzun zamandır tanışmışlardır. Zombiler, bu yüzden bu stratejiyi temsil etmek gerekli değil. Evin arkasında tuhaf bir çim, birçok bitki ve ev sakinleri beyinleri yutmak isteyen zombi ordularını, elbette, çok sevdim. Ancak geçen yıl şirket, Plants vs. adlı bir devam filmi yayınladı Zombiler 2. Burada Antik Mısır ile başlayan ve Faraway geleceği ile biten, farklı dönemlerde zombilerle savaşırken elinizi deneyebilirsiniz.  

Rymdkapsel

Rymdkapsel minimalist Tetris grafiğine dayanan çok orijinal bir gerçek zamanlı stratejidir. Burada eşyalarınızı geliştirmeli ve genişletmeli, birimleri denetlemeli ve düşmanın büyüyen güçlerini reddetmelisin. Oyun tasarımı ve oyun tarzıyla gerçekten eşsizdir, ancak kısa bir süre içinde kendi eksilerini aşağıya yazabilirsiniz.  

XCOM

XCOM, gizli birliklerin seçkin bir müfrezesinin, gezegeni uzaylıları istila etmekten koruduğu çekici bir stratejidir. Her görevden önce, işlemin sonucunun buna bağlı olması nedeniyle, kiminle birlikte alınacağını dikkatli bir şekilde düşünmelisiniz. Bu oyun sadece hayran kitlelerini kazanmadı, çünkü iOS endüstrisinin gerçekten olağanüstü bir yaratıcısı.  

Medeniyet Devrimi 2 (İnceleme)

Medeniyet Devrimi 2 – imparatorluğunuzu inşa etmenize olanak tanıyan küçük bir seedyeyle başlayan bir strateji. Kaynakları toplayarak, insanlarınızı bilim, kültür, askeri beceri ve din içinde eğiterek, dünya egemenliğine yavaş yavaş savaş veya diplomasi yoluyla yaklaşacaksınız. İkinci bölümde, bilinen Kızıl Haç ve Silikon Vadisi, John F. Kennedy veya Winston Churchill’deki yeni liderlerin yanı sıra ileri düzey tıp ve bilgi teknolojisi yer aldı.  

İlk Grev

İlk Grev, yeryüzündeki nükleer tahakküm teması etrafında dönen gerçek zamanlı bir stratejidir. Çeşitli düşmanların saldırılarına karşı savunmanızı geliştirmek için yatırım yapmalı ve diğer ülkeleri fethetmek veya yok etmek için askeri güç oluşturmalısınız. Biraz rahatsız edici geleneğe rağmen, First Strike, cilalı grafikler ve çok heyecan verici bir hikaye ile ayırt edilir.  

Plague Inc.

Plague Inc. – Bu, karanlık güçlerin yanında oynadığın başka bir stratejidir. Senin görevin, Dünya’nın tüm popülasyonunu bilinmeyen bir virüsle enfekte etmektir, ki burada hiçbir ilaç ve kurtuluş yoktur. Bu, gerçekten, saatlerce oynayabileceğiniz karanlık ama çok heyecan verici bir stratejidir.  

iMore üzerinden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 11