20 lifjokų tiems, kurie turi vaiką

1. Kaip elgtis su išsibarsčiusia “Lego”

Jei jūsų vaikas myli šį dizainerį, verta jį įrengti specialioje vietoje. Idealiu atveju tai yra tinkama plastikinė stalčių su stalčiais. Kiekvienam stalčiui patikslinkite savo spalvą: atskleisti išsamią informaciją spalvomis ne tik padės vaikui išmokti užsisakyti, bet ir plėtos intelektą.

patarimas tėvams, išsisklaidęs lego
mūsųweefamily.blogspot.com

2. Gaukite ypatingą dėžę kūrybiškumui

Plintančios aplink namo pieštukus, žymenis, dažus ir kitus priedus atsiranda dėl pusiausvyros būklės. Kad išvengtumėte konfliktinių situacijų, sukurkite vaikui kūrybiškumą. Tegul šis dėžutė pradeda su juo susivienyti maloniu laisvalaikiu, o dalykų grąžinimas į vietą bus ritualo pabaiga. Tai supaprastins jūsų ir vaiko gyvenimą, nes dėžėje esančius daiktus įdėkite greičiau, nei tiksliai juos uždėkite ant stalo.

patarimas tėvams, kūrybiškumo dėžutė
iheartorganizing.blogspot.com

3. Kaip atsikratyti savo mėgstamų robočių ar lėlių

Jei vaikas prijungtas prie robotų, kareivių, lėlių, tada juos beveik neįmanoma įkišti į dėžutę. Mes siūlome galimybę naminius gyvūnėlius į dušo organizatorių įrengti permatomomis kišenėmis kambario duryse. Taigi derėtis su jūsų vaikas bus daug lengviau: pirma, iš “gyvenamoji vieta” savo mėgstamų žaislų sąlygos yra labai patogūs, ir, antra, ji visada bus juos matyti.

4. Namai “zoologijos sodas” prieš išsibarsčiusius minkštus žaislus

Toks dizainas padės kartu su vaiku į žaidimo formą rinkti pliušinių gyvūnų vienoje vietoje.

Vaiko erdvės organizavimas
s-media-cache-ak0.pinimg.com

5. Kaip apriboti erdvę dviem ar daugiau vaikų

Kiekvienas vaikas turi pajusti ribas: kas yra jo asmeninis ir kas yra bendras. Šios ribos negali būti pažeistos net tėvų. Kad organizuotumėte daiktus ir žaislus, kiekvienam vaikui sukurkite savo zoną, už kurią jis atsako. Pvz., Pasirašykite kuprines ar žaislus kiekvieno vardu. Taigi, mokydami atsakomybę, vaikai nebus suvaržyti. Šis metodas bus tinkamas šeimai su vienu vaiku.

6. Originalus juostelių ir juostelių laikymo sprendimas.

Norėdami laikyti dukters lankus, pakabas ir juosteles ir taupyti erdvę, naudokite sieną: sukurkite specialią lentą su savo mėgstamų dekoracijų įrenginiais. Taigi galite sutaupyti sau ir savo laiko, greitai pasirinkdami jaunos mados šukuosenos aksesuarą.

Suklastotos vietos organizavimas
guidepatterns.com

7. Nenaudokite drabužių, bet suvyniokite juos

Šis saugojimo būdas ne tik taupo vietą. Pirmiausia tai padės greitai rasti reikiamą dalyką, nes drabužiai nebėra paslėpti tarpusavyje. Taip pat ši galimybė išspręstų sugadintų dalykų problemą, supaprastinant jūsų gyvenimą.

Vaiko erdvės organizavimas
twotwentyone.net

8. Idėja pateikti žaislus vonios kambaryje

Vonios reikmenų konteineriai puikiai tinka laikyti žaislus, kuriuos vaikas žaidžia maudydamas. Galite pritvirtinti juos kabliais ant užuolaidos užuolaidos.

Vaiko erdvės organizavimas
theinspiredhome.org

9. Kūdikių lovos turi būti visiškai ginkluotos

Puikus gyvenimas labai mažai pranksters tėvams. Jūsų rankose visada bus antras spenelis arba vienas iš milijonų svarbiausių kūdikių dalykų.

Vaiko erdvės organizavimas
parduaeira.blogspot.com

10. Vaikų knygos gali būti dedamos ant sienos šalia lovos

Naudokite tekstilės lentyną, kurią galite sukurti savo rankomis. Knygos pašalinamos, vaikui patogu juos gauti prieš miegą – tobulas!

Vaiko erdvės organizavimas
pennycarnival.typepad.com

11. Pakabinkite organizatorių ant automobilio sėdynės

Tai puikus sprendimas trumpoms ir ilgoms kelionėms. Pirma, nesijaudinkite, kad aplink salonui viskas bus išblaškyta. Be to, vaikas yra ramus, nes viskas, ko jam reikia, yra jo priekyje.

Vaiko erdvės organizavimas
fireflycamo.com

12. Naudokite atskirus langelius skirtingiems daiktams

Sužinokite, kaip ergonomiškai galima dėti dėžutes, krepšius ir netgi kaušelius visiškai kitokius daiktus ir žaislus vaikui. Nepamirškite pasirašyti ir griežtai laikytis numatytos saugyklos: kad galėtumėte greitai pakviesti vaiką užsisakyti.

Vaiko erdvės organizavimas
pinterest.com

13. Laikykite nereikalingus drabužius ir žaislus vakuuminėse krepšyse.

Sezoniniai ar tapti maži drabužiai, nereikalingi minkšti žaislai turėtų būti laikomi vakuuminiame maiše. Taigi, daiktai užima mažiausiai vietos ir palieka erdvę gyvenimui.

Vaiko erdvės organizavimas
Hometalk.com

14. Organizuokite specialią darbo vietą vaikui

Kartais į vidinę drabužių spintelės vietą vaikystėje geriau uždėti specialią darbo sritį vaikui, kurią galima lengvai uždaryti durelėmis. Be funkcionalumo, tai puikus dizaino sprendimas mažam kambariui. Ir už dalykus galite įdėti kompaktišką komoda.

Vaiko erdvės organizavimas
kidsomania.com

15. Leisk pulkas paversti … į sulankstomą stalą

Kitas gatvių tvarstis mažoms erdvėms, taip pat tėvams, kurie yra pavargę nuo stalo ir lentynų. Tokia funkcinė spintelė visada gali būti uždengta.

Vaiko erdvės organizavimas
kidsomania.com

16. Jei vaikas nepasiekia vonios kambario dangtelio

Dažnai vaiko netinkamumas skalbiant rankas yra susijęs su fizinėmis nepatogumų prieigai prie vandens. Todėl daugelis vargu ar yra pripratę prie šios higienos procedūros. Supaprastinkite užduotį, o rankos plovimas bus malonesnis vaikui.

Vaiko erdvės organizavimas
acc.lady.mail.ru

17. Kaip naudotis internetu jūsų naudai

Kai nėra jokių įtikinimų ar gudrybių, naudojama rimta artilerija. Sureguliuokite tikrą paiešką, norint gauti “Wi-Fi” slaptažodį: paprašykite vaikų atlikti 2-3 aiškiai apibrėžtas užduotis aplink namus. Toks žaidimas be neigiamų emocijų – 99% sėkmės.

Vaiko erdvės organizavimas
imho.group

18. Kaip išmokyti vaiką atpažinti kairę ir dešinę batus

Iškirpkite lipduką su savo vaiko mėgstamiausiu heroju ir įklijuokite batų viduje. Taigi vaikas netrukus išmokys savęs mokytis.

Vaiko erdvės organizavimas
justsomething.co

19. Kad vaikas nebūtų purvinas ledais

Padažykite popieriaus pyragą ant lazdos, kad pyragai, tada ledai nebus srautas žemyn lazdelę rankas ir grindis.

Vaiko erdvės organizavimas
pinterest.com

20. Kaip gauti vaiko valgyti sveiką maistą

Tai yra viena pagrindinių daugelio tėvų problemų. Pabandykite pavalgyti su vaiku naudingus ir paprastus patiekalus. Paprastas vakarienės kūrimas, greičiausiai, motyvuoja vaiką jį išbandyti. Beje, nepamirškite kūrybiškai kreiptis į dizainą.

Vaiko erdvės organizavimas
irinazaytseva.ru

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 77 = 81