26 būdai, kaip paimti vaiką

1. Sumo imtynės

http://allfortheboys.com/
allfortheboys.com

Su tėvo marškinėlių ir pagalvių pagalba galite suorganizuoti mūšį. Didelėje marškinėlėje yra nedideli vaikai ir minkšti pagalvėlės. Kuo didesni kovotojai, tuo saugesnis yra duelis.

2. Sumuštiniai

26 būdai paimti vaiką
www.learnplayimagine.com

Rainbow on toast ir daryti, ir smagiai. Sudėtis: duona, sutirštintas pienas, maisto spalva. Koncentruotu pienu ištirpę keli lašai dažų, duoną nupieškite švariais šepetėliais. Malonus linksmas.

3. Žaidimai su daugiaspalviais ryžiais

Http://www.momtastic.com/
www.momtastic.com

Ingredientai: ryžiai, baltasis actas, maisto dažymas, švarios pakuotės. Atskieskite dažiklius nedideliu kiekiu acto. Įdėkite ryžtą saujelėje į plastikinį maišelį, užpilkite ten dažus, suspauskite jį sandariai ir sumaišykite ryžius, kad spalvotumėte visas kruopas. Vaikai, beje, kaip maišymo procesas, kai galite laisvai maišyti ir išspausti maišelį, ir rezultatas. Dažyti ryžiai turėtų būti džiovinti ir naudojami nuotraukoms, programoms ir visų rūšių amatams.

4. Mišios patys modeliuojančios

http://lilluna.com/
lilluna.com

Po poros minučių galite svorio padaryti, o valandas linksminkitės su savo vaikais. Jums reikės: PVA klijų (240 ml); natrio boratas, taip pat žinomas kaip “boraksas”, parduodamas aparatinės įrangos parduotuvėse ir sodininkų (šaukštelių) skyriuose; vandens ir maisto dažikliai.

Maišykite klijus vandeniu dubenyje, pridėkite kelis lašus dažų. Ištirpinkite boraką per pusę stiklinės šilto vandens ir supilkite tirpalą į spalvotą kliju, toliau maišydami masę. Kai masė sutirštės ir vilkite, ryšys tarp jos rankas kamuoli kaip tešla, ir po kelių minučių jums bus plastikinių masė, kuri nelimpa prie paviršių ir neturi kvapo rankų! Iš jo jūs galite net pūstelėti burbuliukus.

5. Stalo žaidimai su slapukais

26 būdai paimti vaiką
kidsactivitiesblog.com

Pirkite dviejų spalvų slapukus, šokoladą iš vienos pusės ir vonią iš kitos pusės. Padarykite žaidimo lentą: spalvotos lipnios juostos lipnios juostos ant kvadratinio pagrindo. Kuo vyresni vaikai, tuo daugiau ląstelių galima įtraukti į žaidimą. Naudokite slapukus, o ne lustai, kad žaistumėte atgal. Paprastus skrajutes taip pat galima pakeisti zefyrai arba sausainiai. Po žaidimo galite valgyti lustai.

6. Namai lėlės rankomis

http://mollymoocrafts.com/
mollymoocrafts.com

Vieną dieną mes darome – žaisti savaitę! Nustatyti architektūrinės kūrybos: batų dėžės, juostos, popierius papjė mašė, popieriaus už Scrapbooking arba tapetai, dažai, raštinės klijai, laikraščiuose.

Įkiškite batų dėžutes į 90 laipsnių kampą. Iš dviejų dėžučių atsiras vienas namo kampas ir vienas aukštas. Konstrukcija gali būti padaryta arba priklausomai nuo vaizduotės skrydžio. Nustatykite dėžes kartu su lipnia juostele.

Tada uždėkite visą namą laikraščiuose ir klijuotą popierių popieriui-makhei laikraščių sluoksniu. Remdamiesi šia praktika galite kurti interjerą. Dažai, tapetai, gražus popierius ir netgi linoleumo gabalai bus reikalingi sienų, grindų ir lubų apdailai. Sureguliuokite baldus, o lėlių rūmai yra pasiruošę.

Paprastai iš dėžutės galite padaryti daug įdomių dalykų.

7. Plastikiniai rutuliai ir dažų juosta: aktyvūs žaidimai namuose

26 būdai paimti vaiką
whattoexpect.com

Plastmasiniai rutuliai ir puodeliai gali būti naudojami aktyviems žaidimams namuose. Nustatykite žaidimų ribas ant grindų ar kilimėlio ant dažų juostelės. Naudodami tokias paprastas priemones galite:

  • žaisti klasikoje, ir plastikinis puodelis veiks kaip skalbimo mašina;
  • nuleiskite tikslą ant grindų; Nugalėtojas bus tas, kurio balionas yra arčiau centro;
  • pakeiskite kryžius ir pirštus su skirtingų spalvų puodeliais ar kamuoliukais žaisdami ant grindų;
  • įsivaizduokite lizdą, kuriame paukštis apsaugo kiaušinius (puodelius) nuo gyvatės išpuolio;
  • organizuoti varžybas ilgu šuoliu, pažymėti įrašus su juostelėmis;
  • pasukite į virvių vaikštytojus, kuriems reikia apeiti visą butą, niekada nesikiškite nuo linijos.

8. Lėktuvas iš kokteilio vamzdžio

http://allfortheboys.com/
allfortheboys.com

Nestandartinė orlaivio versija, kuri skris daug toliau nei įprasta, gali būti pagaminta iš trijų popieriaus lapų ir plastiko vamzdžio kokteiliui.

Iš storo popieriaus reikia iškirpti tris juosteles, kurių matmenys yra 2,5 × 12,5 cm. Dvi juostelės turi būti sujungtos ilgiu ir uždaromos dideliu žiedu lipnia juostele. Iš trečiosios juostos padaryti mažą žiedą. Pritvirtinkite žiedus prie vamzdžio galų, įstatydami jį ant popieriaus žiedų. Tai atrodo neįprasta, bet šis dizainas skrenda! Vykdyti mažą žiedą į priekį.

9. Svirrel iš kokteilių vamzdžių

krokotak.com
krokotak.com

Jei paimkite 6-8 plastikinius vamzdelius, supjaustykite juos ir lipdami juosteliu, gausite juokingą muzikos instrumentą.

10. Vaivorykštė iš putų

www.housingaforest.com
www.housingaforest.com

Kai vaikai pavargsta išleisti įprastus muilo burbulus, paprašykite jų sukurti putojančią gyvatę. Norėdami tai padaryti, turite turėti namus: plastikinį butelį, lipnią juostelę, indų ploviklį, maisto dažus ir kojinę, kuri prarado porą.

Iškirpkite plastikinio butelio dugną, velkkite ant jo kaklą, pritvirtinkite koją lipnia juostele. Atskirame indelyje maišykite indų ploviklį su šiek tiek vandens, pridėkite dažų. Į buteliuką nuplauti muiluotame tirpale ir lėtai pūsti į kaklą. Gausite didelę putojančią gyvatę. Jei parodysi savo vaizduotę, galėsite sukurti putų vaivorykštę.

11. Ryklys ir krokodilas iš drabužių spenelių

www.estefimachado.com
www.estefimachado.com

Jei piešiama ant popieriaus, ryklys ar krokodilas su dideliais dantimis, supjaustyti per pusę ir klijai skaičių iki dviejų clothespins, galite padaryti realaus karo Dantyta plėšrūnų, kraugeriškas Atvėręs lūpas.

12. Muilas debesys

http://ourbestbites.com/
ourbestbites.com

Mes tęsime muilo temą. Paprastas mikrobangų muilas porą minučių virsta oro debesiu, kuris gali būti sumaltas maišytuve, dažytame ir padengtame liejimo formomis.

13. Alternatyva katapultui iš plastiko puodelio ir baliono

26 būdai paimti vaiką
www.cometogetherkids.com

Supjaustykite plastiko puodelį per pusę. Balo balionas sujungia mazgą, o ne pučiasi. Iškirpkite plačią rutulio dalį ir ištraukite pusę stiklo uodega. Jūsų rankose – įdomus gyvatės pakaitalas. Į stiklą (plastiko arba medvilnės kamuoliuką) įdėkite “kulka” ir traukite rutulio uodegą. Galite surengti čempionatus nuotolio šaudymui.

14. Klijuoti lipdukai

artfulparent.com
artfulparent.com

Piešimas bus įdomus, jei pavirsite piešinius ant lipdukų. Norėdami tai padaryti, tiesiog vietoj įprasto albumo atsiųskite vaikams lipnią popierių.

15. Vidaus vagonėlis

www.sunhatsandwellieboots.com
www.sunhatsandwellieboots.com

Ištraukite kelias virves tarp durų rankenų, kėdžių kojelių ir skalbinių kabliukų – tai jūsų kabelis. Paimkite kilimėlį su drabužiais – tai kabelinė kabina. Minkšti žaislai yra jūsų keleiviai.

16. Žaidimai greičiui: laiko vienai minutei

flickr.com
flickr.com

Praktiškai bet koks daiktas namuose gali būti paverstas žaidimų platforma, jei ką nors surinksite greičiu vieną minutę.

  • Surinkite saldainių ir makaronų lazdelės – kas daugiau?
  • Sukurkite aukščiausią bokštą iš monetų ar plastikinių puodelių.
  • Išmeskite daugybę kojinių į skalbinių krepšelį.
  • Neleiskite, kad kamuolys nukrenta ant grindų minutę.

17. Stiklinių rutulių lenktynės

flickr.com
flickr.com

Jei turite akvapulką (makaroną) ir nenorite juo plaukti, iš jo ištraukite žaislą. Iškirpkite lazdelę iki galo visą pusę (geriau naudoti pjūklą). Jūs turite dvi takelius, ant kurių galite paleisti stiklinius arba geležinius rutulius. Įdėkite lazdeles į galą, o kitą – ant dėžutės, kur bus rutuliai. Sukurkite takelį su “start” ir “finish” vėliava – žaidimas yra paruoštas.

18. Fotografavimas su stiklo kamuoliais

www.onecraftyplace.com
www.onecraftyplace.com

Stiklo rutuliai leidžia išrasti žaidimų jūrą. Paimkite dėžutę iš po bateliais ir padarykite keletą puslankių išpjovų, kurių ilgio krašte yra skirtingi spinduliai. Pasukite dėžutę aukštyn kojom. Turite garažą su skirtingais vartais. Jie bus kamuolių tikslas. Įdėkite dėžutę (galite ją spalvoti) ant stalo ir stenkitės sulaukti ritininio kamuolio į siauriausius vartus. Tas, kuris turi daugiau hitų, laimės.

19. Apyrankės iš medžio ir popieriaus scotch

mamamiss.com
mamamiss.com

Galite pagaminti medines apyrankes savo rankomis. Tai idėja bendra veikla su vaikais.

Jums reikės: vandens, plačios puodelio, medinių ledų lazdelių, spalvoto popieriaus sruogos arba spalvoto popieriaus, sijos, virvių ar storių sriegių.

Medinius lazdelius padėkite vandenyje, kad jie būtų minkšti. Tai užtruks dvi dienas. Būtinai sugriauti juos kažkuo, kad jie neplūsta ir visada visiškai uždengiami vandeniu. Kai medis tampa lankstus, sulenkite lazdelę ir padėkite jį viduje. Kitą dieną medis išdžius ir pasiims stiklo pavidalą.

Pereiti į labiausiai įdomų! Būtina papuošti apyrankę pagal savo skonį su spalvoto popieriaus arba šlifavimo juostos aplikacijomis. Kai modelis yra paruoštas, padarykite dvi skylutes medinės lazdos galuose, siūlus siūlus. Apdaila paruošta!

20. Apyrankės iš spalvotų nėrinių

flickr.com
flickr.com

Jei vaikas jau yra to amžiaus, kuris žino, kaip pyninėti juosteles ir megzti įdomių mazgų, nusipirkite keletą metrų spalvotų nėrinių. Iš jų galite pinti daugybę paprastų apyrankių.

21. Minkštųjų burbuliukų tirpalo tūris

peninsulakids.com
peninsulakids.com

Muilų burbuliukai gali būti pradėti beveik be galo. Bent jau kol sprendimas baigsis. Kad tai įvyktų greitai, pagaminkite dideles atsargas: 3,5 litrus vandens, stiklinę indų plovimo skysčio, glicerino šaukštą. Tirpalo cilindras yra paruoštas!

22. Piešimas be dėmių

buzzfeed.com
buzzfeed.com

Jei užpiliate mažą dušo želę, sumaišytą su dažikliais, patvarioje hermetiškai uždarytame maiše, vaikas galės pirštais piešti futuristines nuotraukas ir netrinti.

23. Automobilių plovimas savo rankomis

pagingfunmums.com
pagingfunmums.com

Vonios kambaryje vaikai gali žaisti realiu plovimu, kurį galima gaminti iš penkių litrų plastiko dėžutės, indų plovimo kempine ir drėgmei atsparios lipnios juostos.

Iš talpyklos reikia nupjauti kriaukle korpusą su įėjimu ir išvažiavimu. Išpjaukite kempinę, kad galėtumėte plauti indus į ploną lazdą ir klijuoti juos vertikaliai į kriauklę. Dažai dizainą su nuolatiniais žymenimis. Tuščiose jogurto induose įdėkite skutimosi putų, paimkite senus dantų šepetukus ir žaislinius automobilius. Visa kita sugebės įsivaizduoti.

24. Mokslinis eksperimentas su balionais

flickr.com
flickr.com

Parodykite vaikui cheminį eksperimentą virtuvėje. Į balioną įpilkite šaukštelis sodos ir įpilkite acto į tuščią plastikinį butelį. Įdėkite rutulį ant butelio kaklo ir gerai priveržkite. Palaipsniui iš sodo įpilkite sodos į butelį. Dėl neutralizacijos reakcijos bus išleistas didelis anglies dioksido kiekis, kuris padidins balioną.

25. Užšaldyta dinozaurai kiaušinis

pagingfunmums.com
pagingfunmums.com

Jei vaikas myli dinozaurus, parodykite jam, kaip senovės driežai išsiveržia nuo kiaušinių. Į balioną įdėkite dinozaurai figūrą ir užpildykite spalvotu vandeniu, tada nusiųskite kamuolį į šaldiklį. Kai vanduo užsipildys, paskambinkite jauniesiems paleontologams. Pašalinkite iš kiaušinių rutulio “korpusą”, pamatuokite ledo storio dinozaurą. Žaislą galite gauti su nedideliu plaktuku (tai darykitės tik tuomet, kai plaukite akinius, kad nedideli ledo kubeliai nepažeistų akių).

26. Ledai iš bananų

flickr.com
flickr.com

Padarykite vaisių ledą gali būti tik vienas ingredientas. Paimkite bananus (pageidautina, šiek tiek pernelyg saldaus), nulupkite ir supjaustykite į plonus gabalėlius. Įdėkite į šaldiklį. Po poros valandų išimkite užšaldytus bananus ir sumaišykite maišykle, kol masė atrodys kaip stora grietinė. Grietinėlę galima valgyti nedelsiant arba suskaidyti į pelėsius ir vėl sušaldyti. Vyresni vaikai susidurs su maisto ruošimu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 + = 77